Αρχική » Σόκαρε το «Ολίμπικο» στο 5′ η Φέγενορντ – Απάντησε με γκολάρα ο capitano δέκα λεπτά αργότερα!

Σκορ και θέαμα με το… καλησπέρα στην αναμέτρηση της Ρόμα με τη Φέγενορντ στο «Ολίμπικο», στη ρεβάνς του 1-1 στον πρώτο αγώνα!

Οι Ολλανδοί «πάγωσαν» τους γηπεδούχους μόλις στο 5ο λεπτό με τέρμα του Χιμένες, ο οποίος άθελά του έστειλε την μπάλα στα αντίπαλα δίχτυα με το στήθος και τον ώμο!

Η απάντηση των «ροσονέρι» δεν άργησε να έρθει, με τον capitano των Ρωμαίων, Λορέντσο Πελεγκρίνι, να φέρνει το ματς στα ίσα με τρομερό γκολ στο 15ο λεπτό!

Ακολουθήστε τον bwinΣΠΟΡ FM 94.6 στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι τα τελευταία νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο.