Αρχική » Λουτσέσκου: «Παίξαμε χωρίς ενέργεια – Δίκαιο το γκολ στο τέλος»

Λουτσέσκου: «Παίξαμε χωρίς ενέργεια – Δίκαιο το γκολ στο τέλος»

Ο ΠΑΟΚ γλίτωσε στο τέλος την ήττα στη Λαμία, με τον Ραζβάν Λουτσέσκου να αναφέρει μετά το ματς πως η ομάδα του δεν έχει ενέργεια αυτήν την περίοδο, χαρακτηρίζοντας παράλληλα δίκαιη την ισοφάριση.

Αναλυτικά όσα είπε:

«Είναι προφανές πως παίξαμε χωρίς ενέργεια και αυτό φαίνεται από τις βαριές μας κινήσεις με την μπάλα. Είχαμε παρ’ όλα αυτά τις ευκαιρίες στο πρώτο μέρος για να ανοίξουμε το σκορ, δεν τα καταφέραμε και ήρθε το 1-0.

Στο δεύτερο μέρος ισορροπήσαμε την κατάσταση, είχαμε ευκαιρίες για την ισοφάριση αλλά χάσαμε την ισορροπία μας. Στο τέλος ήρθε ένα γκολ που μπορούμε να πούμε ότι είναι δίκαιο.

Προερχόμαστε από μία έντονη περίοδο, προσπαθούμε από ματς σε ματς να βρούμε πηγές ενέργειας για να κάνουμε αυτό που θέλουμε».