Για τέταρτη σερί χρονιά το koubanezos.gr έπαιξε μπάσκετ στο Euroleague Fantasy Challenge με το δικό του πρωτάθλημα και φέτος μοίρασε έπαθλα!
Η σεζόν στη Euroleague ολοκληρώθηκε και μάλιστα με μια μεγάλη ελληνική επιτυχία. Το koubanezos.gr και πάλι πρωταγωνιστής σε όλα τα επίπεδα, ξεκινώντας φυσικά από τις στοιχηματικές επιτυχίες. Φυσικά, δε θα μπορούσε να λείψει και από το Euroleague Fantasy Challenge με το δικό του πρωτάθλημα, για τέταρτη σερί σεζόν. Εσείς το ζητήσατε και αποφασίσαμε να σας επιβραβεύσουμε με έπαθλα!
Στο δια ταύτα του πρωταθλήματός μας… Είχαμε 288 συμμετοχές με αρκετούς από τους παίκτες που βρέθηκαν στις πρώτες θέσεις να ξεπερνούν τους 7000 βαθμούς. Η νικήτρια ομάδα ήταν η «NEW ENTRY» με 7.633 βαθμούς, ενώ ακολούθησε η «ΑΚΙLL@13» με7.291!
Οι δυο τους κέρδισαν τα εξής έπαθλα:
- 1η θέση: Μία φανέλα της αγαπημένης σου ομάδας και μία Paysafe αξίας 50€
- 2η θέση: Μία Paysafe αξίας 25€
Αυτό που θέλουμε να κάνουμε, είναι να σας ευχαριστήσουμε για τη συμμετοχή και να ανανεώσουμε το ραντεβού μας για την επόμενη σεζόν. Μέχρι τότε, να διαβάζετε τις στήλες μας για να πηγαίνετε ταμείο!