Με άρωμα… Άρη θα διεξαχθεί ο τελικός του Champions League ανάμεσα στην Μπορούσια Ντόρτμουντ και τη Ρεάλ Μαδρίτης στο ιστορικό και επιβλητικό «Γουέμπλεϊ»!
Και αυτό διότι, το πέταλο των οργανωμένων των Βεστφαλών κοσμεί ένα πανό των «κίτρινων», το οποίο μάλιστα βρίσκεται μπροστά μπροστά, πίσω από τη μία εστία!
Να θυμίσουμε πως οι φίλαθλοι του Άρη και της Ντόρτμουντ διατηρούν αδελφικές σχέσεις εδώ και χρόνια, για αυτό και δεν θα μπορούσαν να λείπουν οι Θεσσαλονικείς από τη μεγάλη στιγμή των Γερμανών!
?? YELLOW WONDER WALL ??#UCL #UCLFinal pic.twitter.com/GLdJBARQCw
— Borussia Dortmund (@BVB) June 1, 2024
The Dortmund fans are bouncing inside Wembley Stadium ????
?? Watch the #UCLfinal on @tntsports & @discoveryplusUK pic.twitter.com/Yr1KksvvdT
— Football on TNT Sports (@footballontnt) June 1, 2024
Ακολουθήστε τον bwinΣΠΟΡ FM 94.6 στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι τα τελευταία νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο.