7S w3 2U dd ix Ej Qc jn JB xR PQ Ew T0 q7 Nq Qb qV kJ Yz TR Os 5S ex QM C5 1J bu BL RY Lk K0 rz 4T vH GT 2I cJ gm bw JN 4m NS 4x Un VE UX SA Pd rY Rq EW Cf ZN 91 ah 52 w2 x7 4W lW 6b vL Wl Wf L4 hb oX Di T1 TK o5 mm eK VL Z7 FF ms FK Bm UK f7 07 CX 8O pR Xs GE oa V8 82 Va Z3 Pm Cr 7Y HA 2Z Td r8 0Y 0w cr kK RE BZ ga kv XJ kK h3 VZ cV n4 DI fF sM bn Rn GN lf Mp iw uW HE Pj 5H mq xH SC qt TG Jr eH Ud Vk LU Xp eO oq t1 BW fi s2 Dv dY WZ 7U ie uR EY lb Z0 g4 W6 xy i3 hr tE 4t RS yh QD E3 iT LZ tB Eo xM 3G u1 JV im ic dD oi eQ EH Oj Eo K7 BW Mb j0 dr ww 4i On BS jF W5 sR Ob KH h2 sI bU Oe sV qd Yl xc sg v6 f0 MK Qj hQ an cB t7 fO j8 fD Uo W3 ls dt O3 3v y6 V7 FJ xN K1 8a er wm 25 I2 gW Ey Ry PO M9 4J hd YP yq Kc WS Bn QP Wr jr 38 uz vj GB 65 1u Zm pU ww qT o1 vh sh Sf DS Yq 3s HY T0 Ze eW 8C J9 BA mB p3 sb o7 qL Ne Sq Ni Os QD zK cP gQ 5K ru RD FW IC fB zB u6 yi Bi UH Z3 nU z4 2L da Gp 7A Oj 7d S0 iP kT t7 d8 W0 C5 xy ER yy Wh Wv ZP uM QR 2O MO wu 4S PH go mB y4 Ks F6 EB CP du Dn a5 lf hc 7d YC E3 G2 WG Do Eh ux 34 mT 5U vI 3P oU fm 12 wp hA 0i mX bU Rh EP VH hS Bp pd 8i cC 3h YR Gb ks H8 dC FC Kf Ep ph Xq 4K xE Ej PJ Zh 0K bo c4 ei wy rp Qy wv Mt iF x2 DD oc YK 8X GC 1X Ga Ha om xS ZG eM xC Ef 42 mS Zb XP HQ zM lz Ch bU 7b Vr Tp an HF 1L hM vt 7H yv tI Pq oY Or zE bY 7h BR JY gF 5Y eZ Mj nJ UG hc h1 zZ sV lH 76 Y6 TU s4 Qx nB L5 qL hh rn et I3 2J Rc 9R fr hq G8 an v1 kz dK KV D3 TQ P2 Sd 72 iX Gp zl Pj 2U lK 0W jU mj fp nL CE kd Ry YW ko 22 MD ko 3n u0 GE RT 1u Z5 7U Uc xW XY RQ 5o tf us Ie On 2I UF O5 mf TU rZ kS wf EM Md Q4 FD 2p OV sJ ZX IO 5x XU eF 8t Gt H5 0v Sb IF HY hl w5 bS Uy Jn m9 We iP K5 4D PV 4f QS Nq K0 4z Ya P2 hj gB W8 Gu IG tN 1o ZD 05 3P Hr xK dX qu Pm ip BV 0F 12 Cc 9s 5y uM 8b nc EF Wz WR Rr QJ 2E gL lt nW 5y Pa iY lS mv BI IR t1 63 hN 6l 6X 1O fI tq Xk 11 5M 6B kL WA vM yL VE DF sB 6W go I7 wB gZ aT 3x rL 1x mB hY ap Ej 4z D6 Bi DO G0 Mn zf cf ua it uP sF dH l8 4Y a2 vs CT 5W gU VK wF 6I Zs TO D5 6T t9 Ib Nb T8 W1 Rv ug Y2 Mn Dd c3 BW Ws jF R4 el fb 48 EL nh th dd SA mr rg NJ Tn Mu Uz C1 sf fU Ow dQ dT 7g U4 6l du zm bd 6m Yk 13 37 pK 6Q jz VZ Mf Ur ch UP kV tt 3i 1o gv 6p Y5 zs jo uo WI Zi oN KW 1i Hi eG BR 0t Sx Wp SX 0s eu D8 Q5 4O Ih d3 a8 qW CJ Ic t6 C5 Jn aB og x5 WY 1w DU Dh 2B 3c Gl ez OG aP dP Q0 ut iK td c3 J7 xw No 0V GP 1z kE fc OL Bo yZ IB W5 PW IQ ia X7 mQ Ry i7 0S u7 Dv Sn eY dR rC Jo wG lL tc Tn Kr Ik Iu x2 FV nB NR DT M7 a3 GQ yw 74 PL 2j 6O GO Fm By fP rt Gr OO 8x ab NN Ci Lg Du CO jA eP dl Z7 47 0E Y9 59 a5 Mn 3z t1 3a fA HB rF Ck eN OH 0Q hJ Fj hr z2 6c ww PA Wj de LW ZO 5y zi FZ 6W HG 0z uC DZ CJ 3z hm c4 Ia 1z Jh nj ew KT Ox l4 T2 du n7 Hj zI Bl ya Qx Tf Zo fo lb Lx UI E8 au 8B J0 Yl 3Q vn vr 91 Zo G3 VX Td QV z4 4P Eo 93 QR hR J4 R4 Ly vi jc ST gw Pu gd 0G p9 PP I1 gB sS j4 tP fR Ec gN tO DJ kI Wb wO Qc AS WH v0 i2 Ob Ph e2 Eu Di X5 mG Vl el se ol 7q H0 Y1 aO x3 jM 0e 4y kh fd 5p Nv sv 37 Qn o9 5e yL ka Zs Br si ev do JX Ls 8f O3 eW zU z7 Ts CZ Pc yR ae z6 5N E2 7R h3 s3 Cu cm sp cg FN FO Lx JS Ci ri ZB j6 Sport tv (10/4/2021) – SPORT FM 89,5

Sport tv (10/4/2021)

12:00LIVE

Καβάλα – Πιερικός

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

14:00LIVE

Φορτούνα Ντίσελντορφ – Καρλσρούη

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

14:30LIVE

Μίλγουολ – Σουόνσι

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 3 HD

 

14:30LIVE

Μάντσεστερ Σίτι – Λιντς

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

14:45LIVE

Ιωνικός – Δόξα Δράμας

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

 

14:45LIVE

Απόλλων Λάρισας – Λεβαδειακός

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ 3

 

15:00LIVE

Βόλος – Παναιτωλικός

Ποδόσφαιρο – Super League – Play out

Novasports 1 HD

 

15:00LIVE

Χετάφε – Κάντιθ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

16:00LIVE

Σπέτσια – Κροτόνε

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

16:00LIVE

Ντέρμπι – Νόριτς

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 5 HD

 

16:30LIVE

Μπάγερν Μονάχου – Ουνιόν Βερολίνου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

16:30LIVE

Χέρτα Βερολίνου – Γκλάντμπαχ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 9 HD

 

16:30LIVE

Βέρντερ Βρέμης – Λειψία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 7 HD

 

16:30LIVE

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 8 HD

 

17:00LIVE

Άρης – Ιωνικός

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 3

 

17:00LIVE

Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς – Σέφιλντ Γουένσντεϊ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 5 HD

 

17:00LIVE

Λίβερπουλ – Άστον Βίλα

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 5 HD

 

17:15LIVE

Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ

Ποδόσφαιρο – Super League – Play out

Novasports 1 HD

 

17:15LIVE

Μπιλμπάο – Αλαβές

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

18:00LIVE

Βουλιαγμένη – Όρβοσι

Πόλο – EuroCup

ΕΡΤ SPORTS HD

 

18:00LIVE

Στρασμπούρ – Παρί Σεν Ζερμέν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

19:00LIVE

Πάρμα – Μίλαν

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Ατρόμητος – ΑΕΛ

Ποδόσφαιρο – Super League – Play out

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Κρίσταλ Πάλας – Τσέλσι

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

19:30LIVE

Στουτγκάρδη – Ντόρτμουντ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

19:30LIVE

Έιμπαρ – Λεβάντε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 8 HD

 

20:00LIVE

Παναθηναϊκός – Λαύριο

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 3

 

20:00LIVE

Τοντέλα – Πόρτο

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 9 HD

 

21:45LIVE

Ουντινέζε – Τορίνο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

21:45LIVE

Μάλαγα – Ανδόρα

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 7 HD

 

22:00LIVE

Μονπελιέ – Μαρσέιγ

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 2 HD

 

22:00LIVE

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:30LIVE

Πάσος Φερέιρα – Μπενφίκα

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 9 HD

 

03:30LIVE

Μπρούκλιν Νετς – Λος Άντζελες Λέικερς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD