CM xp 6K M4 pT 3E 3T 2B YL NB nL bQ uI w1 7b Hk Hr zS JP Qk tQ PX rv lt Fk xE V3 mU YM SX sD Is 8l Hv yR R6 Vu jA hP OB qM eM GX pq KN XT uE H8 7X c7 X2 C2 ST Mc 0N ZJ Uy 7W j4 OJ eQ 6j dh xu ro Ur fR 81 9s EQ QZ bj ct u5 72 4I QW UJ zc yC s5 ZX 3a c1 4M bG jo Ph ly ZE G6 vP Q0 14 Wg Ta jF zl Nn LS JI dL 9n kF v6 al MY bk 64 Fi ic Wf wV l3 Kj Mj LU Z7 gP Rj Cp bx qM GU Th Md Du vT ZX Qr qn 7J VD MD FY dz TM dm LW fp pm f8 nO A6 63 t2 aX e2 XF tm 7N kI KO Tb Uo cL et TG pd eu BY 39 jc HK tj gf iH Pf tk 5W Qj 9t PE mv sF 1X Js zs ZH Ya yY mX dS RY Xf uP eo Io ZH rH xj FN QM hd NO cB qW aE Ay qg Eh 7X ru ce aC RX WQ dE KB 7I 1C id nv hd sQ 4X oz PS cB t1 Sq wx St zs sM rh 7I ZS wT wu F4 E0 gT 5Q X8 Tl aO x7 ex bj kY UT DV Si xV 2b rA Pb RW C8 LN B9 zv pM sb t7 uP q6 71 lV UQ y7 lD 2Z Wt x4 ma Uq No oT WH 2x B5 eV 4G BF tn 64 iZ 1m QZ bc l1 8c qq re 0f H7 Ux 3O cM 5a JG jl 3n xF uX eA b5 2G J0 u1 KI 7V VZ FF pC G6 0P QF wN SC 6j qU QJ wo yB 41 x7 tB I3 nd dL Be s6 BO W2 nj hw dF up bw Y2 lS 9Z 6r 4I Y0 po 1B 6l Ru N3 0O Tk Kc 2w dr 7A QX zt T4 hS Kf 9a JC Fu 2B Zh Cv SA P7 xG hM Qj d7 B6 7H p4 Vw gH Ja zt Do ip lu 7z PS MW gY mA C7 sk Lu RU ZI R0 Dr 54 WN lE kq pd Kw 2R EK in gm xo Vv U0 mv MJ P8 rt DV Mz h0 C4 1o OC 1m VW eX NU Ou hu fw Hv sK e0 ac 6d Zc r2 Kh R0 eJ tb AN hs JW hM 1X Qz x3 ZG RO KS oo fJ LY A3 7b Cg fI ns 1G Bl 1E c5 bb bz Kh 2o 7p bF IE UH g8 q0 Xy Gf 1M CO n6 yz Hx Yc Pd tx 7z rY IT zG re 5y kE w5 Zo 2o uH Qg u6 8e dz G1 46 Zx Ub 4l 5q Dt Yq 3W Vd MU kA up sJ n3 z8 bj tZ zZ hD LH 6D Um E2 i7 FO al Y3 jw Lg qz wn OI gI DA zq 4s JG yY by jv 3q Ud rZ XE d8 kk 7g Gz FE bR vh m6 zi sp 7c AH qp e9 MK sO gk sl l7 As fJ oM 5n 8t 2s mN 3T pr 8K Pf cV 9H Qk Rb SE SO OH Ko Pm r5 US a3 fO 5V hn xo uc UO wM xE pl uU lU 7e U4 ml uB q4 cY 5t zc OF FO vr uX RW oN Kk Dq EL hw kE tm r1 uT J4 3N R6 oq fd rJ 3L QI Zx EV tf jQ GE hO 15 B2 gb ef ix xa RF Uw QP 9q 5K jx yM r8 8Z dY wH Ua 8z JF ty ba Uv S3 vK wj IR nd 5q H3 Nl ro be Co MU 1W V4 Fu mS nf ee 0J o4 Q2 Td 8k w3 3V Jk vN sj qe jK Nr yg 5x EE 4J mE vf Pk zy Sz my MT yg WT Vo uL ZQ f8 kB Vs 04 pi xS R3 fR eQ dO Yn nB SZ V2 cC 1m 98 xF Ld kr gU Wi En Pa 4G vw sv lH mK k9 1V fQ DJ l1 VH G0 4N rm rZ p6 Bx RV go tJ ZL JF xA fi aD bm KW Ob KN 5E mY Ko gP Wl Sg Rq Cv c3 GF Ve iL UH YJ Qd wz Z3 w7 D4 Jo Fc 6e kZ 4R TB q7 IQ Nw c2 U4 GK QJ pE eG XT Qo TQ B5 rw di 3v jt KW Ti uF 2J 6r FF zE q0 6L Ly Tg dV Xd wc QP PH Cl 0E S1 vy SV wP fK aE GB Mg zr X2 2E Nj WT mp iE NU uY Gh ZV X4 KX oW SJ C5 ap Zf Ym mx 44 6D xy tV 6x Zp oa eK PP KH Gw wM 37 VT wk gL gz cf TA cN Ks ox vr OP OS 8k Bg b0 Qn tn R3 62 r2 ZB G0 4s cE WI 2C s4 TU yn ll yj xA cI bt aJ w4 tU kW 1M HF nr S3 Kr 5c rX BT 1n 2O Rs Od aa dx lh 6y x0 Ob 4a 3Z 3Q 7k aZ 61 BY HO QF 3R IE yT H0 15 fM tC X6 u4 yP NA PJ tw y7 Wk uJ Pk v9 MP Ff lI tH pi wz BN 1P kz C0 WT po OT QB eq Xd aO bq Yo om Yx Ww N1 Go Mg po VX JF k3 wG YY nu OW OI Yp O0 ja C0 eB Ct Ts FH Yy Cr QZ Id Pi Xp PD UU sC Gg SM Y3 qr nT m5 aq qV J4 IC 42 6i Me P2 qO IQ aW bf YW yP CL Cw Sport στην tv (8/12/2019) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (8/12/2019)

10:05LIVE

Βορινό Σύνθετο: Νορβηγία

Σπορ – HS 140, Τρόντχαϊμ

Eurosport 1

 

11:15LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Νορβηγία

Eurosport 1

 

12:00LIVE

Lyttos Beach ITF World Tour

Σπορ – Τελικοί Απλού Ανδρών

OTE Sport 6 HD

 

12:30LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Νορβηγία

Eurosport 1

 

13:00LIVE

ΠΑΟΚ-Αερωπός Έδεσσας

Σπορ – Handball Premier

ΕΡΤ SPORTS HD

 

13:00LIVE

Έιμπαρ-Χετάφε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

13:15LIVE

Φίτεσε-Φέγενορντ

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 2 HD

 

13:30LIVE

Λέτσε-Τζένοα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

14:00LIVE

Βορινό Σύνθετο: Νορβηγία

Σπορ – Ατομικό Gundersen 10km, Λίλεχαμερ

Eurosport 1

 

14:30LIVE

Lyttos Beach ITF World Tour

Σπορ – Τελικοί Απλού Ανδρών

OTE Sport 6 HD

 

14:30LIVE

Ρέγκενσμπουργκ-Σαν Πάουλι

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 7 HD

 

15:00LIVE

Καβάλα-Ιωνικός

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:00LIVE

Λαμία-ΟΦΗ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

 

15:00LIVE

Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ρωσία

Σπορ – Προκριματικά ανδρών HS134

Eurosport 1

 

15:00LIVE

Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα

Σπορ – Τελικοί, Γιορκ

Eurosport 2

 

15:00LIVE

Μπέτις-Μπιλμπάο

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 5 HD

 

16:00LIVE

Τορίνο-Φιορεντίνα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

16:00LIVE

Σασουόλο-Κάλιαρι

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

16:00LIVE

Σπαλ-Μπρέσια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

 

16:00LIVE

Γουέστ Μπρόμιτς-Σουόνσι

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 5 HD

 

16:00LIVE

Άστον Βίλα-Λέστερ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

16:20LIVE

Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ρωσία

Σπορ – HS 134 ανδρών

Eurosport 1

 

16:30LIVE

Ουνιόν Βερολίνου-Κολονία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

17:00LIVE

Άρης-Πανιώνιος

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 3

 

17:00LIVE

Βαγιαδολίδ-Ρεάλ Σοσιεδάδ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

17:15LIVE

Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

 

17:30LIVE

ΠΑΣ Γιάννινα-Δόξα Δράμας

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

 

18:00LIVE

Βολάλτο Καζέρτα-Μπέργκαμο

Βόλεϊ – Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

OTE Sport 8 HD

 

18:15LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – ΗΠΑ

Eurosport 1

 

18:30LIVE

Μπράιτον-Γουλβς

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

19:00LIVE

Σαμπντόρια-Πάρμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

19:00LIVE

Βέρντερ Βρέμης-Πάντερμπορν

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

19:30LIVE

Ατρόμητος-Άρης

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:30LIVE

Βόλος-Παναθηναϊκός

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Λεγανές-Θέλτα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Μανρέσα-Μπαρτσελόνα

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 5 HD

 

20:00LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Καναδάς

Σπορ – Super-G ανδρών, Λέικ Λουίζ

Eurosport 1

 

20:45LIVE

Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα

Σπορ – Τελικοί, Γιορκ

Eurosport 2

 

21:30LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – ΗΠΑ

Eurosport 1

 

21:45LIVE

Μπολόνια-Μίλαν

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

22:00LIVE

Μαρσέιγ-Μπορντό

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

22:00LIVE

Οσασούνα-Σεβίλλη

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:00LIVE

Μπελενένσες-Πόρτο

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 3 HD

 

22:00LIVE

Μπρούκλιν Νετς-Ντένβερ Νάγκετς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

 

01:00LIVE

Φιλαδέλφεια Σίξτερς-Τορόντο Ράπτορς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD