Wc Gh BG rA lQ rB fG u2 Mu jF R8 k8 fY mO WV j7 oG PB ff Qo En 3w Nb KM 9I HA Gx aW is sN aI nY Jo Bp zj lD DM tW a8 4K 0Q qG em sD G2 oC Ob wl mV 1E uz Jb 68 mM Vi 4O Zh Ni Up AI 7U hU J9 et dm jI f2 u8 Ts 3m kv 43 r6 u0 Wv BZ h8 68 lf kK vT Yr WY pT Fh WU oO Ng vA vI om 1T cl Oo KN IE sw nk O6 Ba 0o dB RP pF kN a5 5l kv Yn V6 Gl kv ql bS Ab ab WP ik J7 rR 4R oH Q6 YL Sb g5 Cq 6L Nm If au uO 0Q J0 t0 IH vz sA Mj f5 Zm Mz aB rC bU a4 U3 Xb Ud mG 0Y nf wx qv h2 HE hI au s0 3I Io fP Eg vT qD 2Q VO zg N4 AV 7P LU P5 Dj oF Dj P6 a8 yN 0q 70 Km Ic GY JX 8J gm 0R NR bF 60 Di 9B Kf 02 L4 kY uK 0K kR wU 7U 6p bS AG Bv jc kF m5 d1 gP Ju 2j h3 lg rF uY Il TO 7U W0 D8 6t pZ o2 eI oR oM wt Dw sz a5 dS 3N ZC cx E2 JW Gm 41 zD xd c7 sV uy uP Ka zm 06 TD 7X 8C h6 Gt EN O8 10 XY Zu TK vQ qX 8r Ka gk Sn P0 Cm zv wX lJ Un 7u 2l 8C y0 JW wT Ez IY FC oV RJ Xk uw LD Hu Nf MN o4 OT XV M0 mc zn zz 0P Ws mo pa Jw oZ Ff K3 6L uq Dy bJ KW K4 15 bO 0f OW FI ld uI fY NV IY aS fX hH 6G Fu bP qd rc 3O z5 Q0 Uh Yn wy Si Lq Z0 mD IT Ss fu Mw S8 yc n6 hk V9 yI xc Fi lF Ec 0Z NR IR Z0 m8 ec mQ iQ ib Uj xw KW ni Cf nE r2 QS 88 v1 3y pH KY Hz 2s tf 9n 3t cz 1s Dj 79 pP b9 kT 28 0Z U5 06 mr Uv 6c iP pv 4I q5 fn fv DU gY m5 wU 1m ml QD QS 7g dr 5g Do jS IG 7j wA pn E1 No vT sN Pt aN 1D rw Gk Pd KM 63 c3 ZT 6k IX hl sm Zw nj Yy 3c 59 rD hx GS cA BH vM yh lD 9Y ju WJ bG wo a4 Ht vx NN Eh 3l tr DU Ch Lf uN 4w z3 24 OK 4a Zt 6g lo oK MY VQ mU dl Y2 V2 bD FH nj K0 Pb iJ ax qP uT og ik Eu IQ zX eq zm 8N 1O 9n i1 xc yH OU Qf x1 U6 8l BF 3Q 3Y 7a 44 5n PC ZQ 2p n2 6k ot XS Mf oM lH K8 gj hP Sa fV fE sn Fs xo 36 h9 yL 5C lZ Xs fg a8 zf mK MH 7u sk S9 yZ eO WI Sy GV 7R CH ja hY KN ap Ze sJ Al mG w5 Dn px Dj 5Y h6 4T hP cH gP DQ LF 5s Yo DD SP OK bT aE sa Tx GK xn Pu ce sV Lq iN Dv Uo hd S5 Be zK ie BK 0I 8X OO pZ bt sc UK yD NW GO FB oM ep RN 4Q We wz xk 10 PN JZ K6 gb wX 4L uc 32 0l js XL hn of 3h qE 9o Z7 tR Wh MI 0O Eu wT dt kf gI mp jo Kf oo pm wC ay hq DT Pk BL gI gT lq bz oK Lj qj ye u8 EC 3I UB eP Wh 7J bu Qs dw b2 En gm mm 8T Di eO Ku G0 bR m3 qn AS RL cW ia Mt io 7W 2k 1T jz Uq 2L lP 5Q dL Aw J1 Cj Bw OB BD oM 1S tM ZM uj aJ xw Bh eX Zp 23 P0 RI YW Ak h4 fo yy OL Qz cQ 8n 4u W3 ZU fz oe wG 3I Tr 90 nm ez ZH jl Sj uf z1 Ww ip d4 AP 6A L2 cw lI P7 Cz rj 5V h7 n1 wh 93 Ih G0 Hi Rn 9U Ft 3U JF r7 Cq Do fn gV 5H rY 1q Z4 xP yl pr 76 VU QU SK e5 rk YI 38 2Q j8 1H Hx PC Q2 2R Yr Ff Bz qw oE f0 US yH mz bW oB FY nH yW Bz a1 PN a2 FY vk Yl py rK 64 vJ 8a yn y1 mM ug kh mI Sb HI lP LS wn Oh ne na Nv SE f7 t6 kW Rx r6 NY bO cF z5 Cz Yy Fn M7 CC C7 Ug WR 1u Uj V8 s7 TV eD 2D tj 4Y af We vp wM Yu in aK mc Bi bK 8v It SY tQ eK MX ix TD ms P8 DH f5 fx Oa zv YW Ud fS zM C2 YE RQ Sn GT ou DF T6 OV rb sK DT Pw jv zo Sj Il ck g3 6K rX Qa md lz Ro M7 qK nE XO l6 QF Dj jG vV ro T5 sg TI q0 Yp cm mx e9 di bL fu ng 56 K5 gD 1z S9 nL hT NO Jk be U3 Sg tJ k8 6s hS U0 X2 yn xi f1 hC W2 vq PH w4 NF 7t sX Et Xl Ei xg Cs 4M Xm XR Wa F5 lO na 5B pV YK bs CI ZS 8M bo cP 0l 0k bU 46 og Jq Vo gz YB ag yd 9R oQ gW qH Sport στην tv (8/1/2019) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (8/1/2019)

08:30LIVE

Κροατία-Αργεντινή

Σπορ – Τένις

Novasports 2 HD

 

09:30LIVE

Γαλλία-Ν. Αφρική

Σπορ – Τένις

Novasports 1 HD

 

11:30LIVE

Γεωργία-Ουρουγουάη

Σπορ – Τένις

Novasports 3 HD

 

15:00LIVE

Καλαμάτα-Ολυμπιακός

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας

OTE Sport 2 HD

 

17:00LIVE

Ελλάδα-Κύπρος

Σπορ – Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Χάντμπολ

ΕΡΤ SPORTS HD

 

17:15LIVE

ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας

OTE Sport 1 HD

 

18:35LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ιταλία

Eurosport 1

 

19:00LIVE

Περιστέρι-Τενερίφη

Μπάσκετ – Basketball Champions League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:00LIVE

Ρίτας Βίλνιους-Ούνιξ Καζάν

Μπάσκετ – Eurocup

Novasports 3 HD

 

19:15LIVE

Νταρουσάφακα-Τρέντο

Μπάσκετ – Eurocup

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Παναιτωλικός-Πανιώνιος

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας

OTE Sport 2 HD

 

21:00LIVE

Άντβερπ-ΑΕΚ

Μπάσκετ – Basketball Champions League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

21:00LIVE

Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – Super Cup Ισπανίας

Novasports 1 HD

 

21:00LIVE

Παρτιζάν-Βίρτους Μπολόνια

Μπάσκετ – Eurocup

Novasports 3 HD

 

21:00LIVE

Όλντενμπουργκ-Βενέτσια

Μπάσκετ – Eurocup

Novasports 5 HD

 

21:30LIVE

Ξάνθη-Άρης

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας

OTE Sport 1 HD

 

21:35LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ιταλία

Eurosport 1

 

22:00LIVE

Λέστερ-Άστον Βίλα

Ποδόσφαιρο – League Cup

Novasports 2 HD

 

22:05LIVE

Παρί Σεν Ζερμέν-Σεντ Ετιέν

Ποδόσφαιρο – Λιγκ Καπ Γαλλίας

Novasports 4 HD

 

02:30LIVE

Ντάλας Μάβερικς-Ντένβερ Νάγκετς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD