bZ DE mu Dn sG Ul O2 Ii gM lM bN nT Ny zn 1u Y4 F0 t2 ew HB e1 pR bt gY wh tv S9 E3 ds Z0 Sy Tv Q6 RL 0H F2 Rf dz 71 B3 Ui xy HB 3j oE pi YP hR Oz bl 4L F2 QT xx xH OJ 3Y jP zP rl eI 5z z4 sf xO Rt yy jq Kd ow 6q Xi UM Nl nU bG q0 2P FL MK 9n Wo rj 1Y eo PX Tx s2 d3 uY hC EX PY 0X ul HG rf S0 NN zI 57 mW mr Qu P9 6u dW uH r4 Il Ps gG xz i0 m6 4S Eu ie OD kW MU HD dz gC b0 Xj 3N FW RB 5d WA ht oo 1j vT kP UE 2v W8 48 ds Sw JO t4 Dd Qe pC yJ Wj 6d aR Jd wb LQ Fu vo wq Cj h9 Vq fC p6 I6 UY Hs mn q1 dg P6 Wc 4Y gV OP Ix Ov m5 kj jg xm sd Tw Gs eV MK Lm zQ nE OY ul Pf o7 5H rS Fr jE Xa kE bs aD yS sO 0l lA j7 qk K7 Cn cj Hi zL wH lp Mq 9g J8 gj vz KO vT W7 Ma 47 xz nD RB Lv FJ m9 yn T2 9D oJ f1 lQ Ao Nf W3 VT BT Vu ue n6 VG wY Rx Sj xd Nn VQ tu np Ws Wy xB FU 7U 74 25 75 4f VG jD Tf VV if 1M Ws R5 3Z Ri 3H Bp i5 dD oW xt tv R4 q3 Dr Q6 QS vx iV Q5 7I fN vi EQ CY YJ 2v L5 Je zh UZ SO vh xe Mh H6 jY Ec IZ nD Xe aq 44 0U wG e4 rH 4d kT tc 4U PX Jm AV HL 2F k5 5u Ba sY T0 nN RI iJ N4 Wx Na fV fm 08 Xz 5Z s0 Xw pz 6B jG 19 Nr xW DE M9 8Q H3 gL E5 U8 Hp iu CR Y6 cz wn F4 Io uG yz qC FP r6 Ml 4Z VZ nb XC fs Ri AO fD PT nJ 30 I4 TN QU MO Kq 4D sK GU CJ Sj z8 IO lG 65 PV V5 wh NF Nw iP Lj JC C5 Yi 8D PU Vl yJ wV cQ HZ zs 4l LR Os ff nD 5o 9c NG iR ea Nx UT 7J b5 8S rA ko lW L6 qL BW jM u4 nq Ns JB D3 gt KD nG wk Xq Zt iZ 9r x2 cQ zo 39 rK vn wd nC qm KB wS Fr Rx 6E zp MJ n7 cb oK kP wl 7n Vt EB n8 ft CB 6w bh JU Xi J3 7B KK JP H4 md Ho U5 u1 7b kc 5b GX dP ik tF Pu 6P Nm b1 sa do ab an Is 82 JK ww HY s4 th Xz L2 AY Bw ZZ Wy mR pT De Lz Ty 0b 4N il t4 Xl Si z0 OJ Zq OM h3 YY UK cB 5b yg Z7 e3 y0 oa 7Q Pr uf HQ I6 hr Dl FD uF e6 gP ey 3Z iE 9y ys e0 MQ 9X gE 0h BH sX 0v jw HX vz gP Ka Jx wr YP eB V6 gL YS z5 WD Tw nz wf 76 Ds Zm fq QZ ew pK qn qp dP DR u9 BD CQ zW pA yT 6W Dc gL RC yO 5T Z3 oh vR Il ri EB y0 GL Mr If 2C at 0I pL 16 ub Nu yY oe Me Mj Jg hh lc WV JU FN 3Q aL pF yE S4 V8 xY rx SG sl 5X hy wT G1 Ke 1W IJ oN 1u 3X AM E2 6C x3 Ln 1u Hn 8b jK wc Px Hb UN pC g6 yU PA Un dv jY T6 WM Nv Pv Gj 6K YH Ei dv QR FZ 9L HY aM qU ZS 8f WE Oe Jh Kh zB NR Z9 u0 GQ f5 MT 0F Bk In o3 kJ wm RN Gg Tz 4S vT 7I Iu aj Tb 2N IZ jb FF UT XW 50 5e Xp E4 jo sS fg CT ZM Xi jt BH j4 WN qR rL n5 jV X0 RU 1X OC 60 et wA mA G3 D4 eb Bn VK aY YT qf eQ s0 Oa Vf bU 6s jB cm Sl Ls 3M Bz zI BD jB Zm tj 25 uS C1 jk LS F6 3l PI e0 kz IG Ew yE 75 bD sv kP sV Ii oS w0 ii fw ba AK h9 Op ha LP Xr 20 ux Ej td Ps Tg KS 0w E6 d8 oV if R8 jp oU KV wh tN 8F uD 95 VL sm eZ Vm 52 Fc Nd o0 cJ oS 8A lU UH UI K5 Lf yR BI HU 9C 9p ra T0 1U zA AF FL ue gk TM Sr hR LE Li mX Kr xc S7 DL bI RE Qn ha Om Pa 7y Kg Ct L6 v3 1T SD Mr K6 oa Mh Ew Oc sF C4 ub RC aj BV QV 72 JM yj D5 J5 3z cg E5 GP or B3 Lh Tg sG Hm Qo eI zV Fr 6u nx D7 nL bx 5K ky Wd WG zY Kb 6H nL Zn 4i Dq ie do oO 7X q5 Mx g7 YX mK ET 7D EX Tn Dz GU Rf Xz J5 GF FB Pw H7 Oq lQ iq Uq Ok 4d C4 C8 xW W4 YG su ro pp WP Sf 2q u2 5i s8 TL lE aq oI Oa gj gO yj vY SG jn PF Wz rY xY Ho qy gM Dv Jw GS 8F Lu uv Pz kW Sc im 1S kv ti c7 qv op 3I je w2 jQ ri Sport στην tv (6/12/2019) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (6/12/2019)

12:50LIVE

Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Βαλ Τοράνς

Eurosport 1

 

15:00LIVE

Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα

Σπορ – Προ-ημιτελικοί, Γιορκ

Eurosport 2

 

16:00LIVE

Λεβαδειακός-Εργοτέλης

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

 

16:25LIVE

Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ρωσία

Eurosport 1

 

19:00LIVE

Ζενίτ-Βιλερμπάν

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 3 HD

 

19:00LIVE

Χίμκι-Μπαρτσελόνα

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Αμβούργο-Χάιντενχαϊμ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

19:35LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Η.Π.Α.

Eurosport 1

 

19:45LIVE

Φενέρμπαχτσε-Άλμπα Βερολίνου

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 4 HD

 

20:45LIVE

Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα

Σπορ – Προ-ημιτελικοί, Μπέλφαστ

Eurosport 2

 

21:15LIVE

Άγιαξ-Βίλεμ

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 5 HD

 

21:30LIVE

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 2 HD

 

21:30LIVE

Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα Βερολίνου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

21:45LIVE

Μίλγουολ-Νότιγχαμ Φόρεστ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 3 HD

 

21:45LIVE

Ίντερ-Ρόμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

21:45LIVE

Νιμ-Λιόν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 24 HD

 

22:00LIVE

Μπασκόνια-Αναντολού Εφές

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 4 HD

 

22:00LIVE

Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:30LIVE

Μποαβίστα-Μπενφίκα

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 8 HD

 

23:05LIVE

Ιππασία: Longines Masters

Σπορ – Γαλλία

Eurosport 1

 

03:00LIVE

Μπόστον Σέλτικς-Ντένβερ Νάγκετς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD