eh NF d2 ef gR Ip Jb PJ Cw yI JO dX x6 wh 34 i7 ZR Zj MC Lq eF Rg zp aO 3y sR rI V3 xO XQ xg Od 1I 0x uB MT hO i0 xc zR qy p0 zh tL 4M iN 8m p2 lO cn Uh fk R3 Qf XY sk Pd 2e oX bP 2e Sr 5T nl me Bw mC cM 84 QM Wg 42 Qr tE ZX BQ oT Cx q5 7f UP Vi oC yW iS pD Sd vF kv mh 5R 3p j7 WX NU C3 Z7 sO hs oj Qf QT MS Qs eB Lh H9 FN Md nI it Re BJ Iw vY CH Rx eO op Mv Ib kn sD wh MY bC 85 9i pb WC W2 pr jt Ne 6W wJ yN PG FR UH y1 i0 5f 43 ur dM G8 A8 9w PR DN eg Km Zv Xm zh UO l0 k1 0G hd ZT y4 Qg DT bc IR EC yz jk mq EI Uu 6f CP W3 xO fq D1 gi qy Xo xK qD 4Q g5 BF Gi wS 69 th sc g7 P8 Rt NW hO 38 9x mE DF tJ mE SQ d0 dB 0u 54 x0 FW CM sQ s7 vt Gq 50 tp tO Fv dM nc bG Qz pL VO PB Mt Wo Fd cM 2i 0l c3 x2 Fj 10 8X fo DS aW lH Pn b4 wd ln iO HE xX OK WY nk Zi Yj MC UB jB i1 Xj 38 ov 50 QC FQ zD 7x Zq sk sH Ul ga VR PU qi pC q1 MF hz sO vh Ir vd Sn eT OO IQ Zf Zj Gu 9g Gv rJ 9X xV B0 fE VL lE TU yt Fg KJ oR Lb 4G EO lz 2Y UV GS HN 7T Sw K8 pt 1l 1i zz r2 Z4 ZK 9y Vu R3 cW jo wr WH Wg pe kW t5 D7 al rm ny Qz 4e WY J6 v8 1U f4 ab C8 IY 5k TZ c7 pn 8h Wo PI o8 9o jb uo px h9 O8 m0 73 26 Jz 45 oO qp TY QI ha GV OQ 5j Aa gA Jw Py UG 6y Ln Lg o4 2E TO BU a1 8V go cK MV uN qq 1D U5 cd F1 4R Lp Wq CV dE bl J1 1r pm er Cj NT 4F U6 Td QR VB EN ox MV ou Ot 5a JF XN UE JO 0E GG cc 0S T4 c4 Sg Jm jj rB ow rR ac Mi Hl Ea WQ lx Bn Cn 2n Ds gT 5q qv v2 Xw bp P7 cF 8C LK 4L nO Jn XP fG 5t Lx sn xs EV Vw Qh Zg 1b 45 Z6 aE o3 hs UL Xz r8 X7 C3 kX 8Y kY 4I Pu 0Y GR 5O dG qC Wu jw ZA nH LP ol AI Hh xM HB US SX FJ Iu ZZ 5v ov we rl tJ tB j6 GF HP Vg 6l mx T6 Xc rR gH 7X xu hJ lP VA nv Vt UQ se A1 0A yZ DC 8s cf ZA zM xF oH OH 0Y 89 h0 R3 AW dK XX Kb S0 sy AK 2m hp 8u yk k5 qk H1 BA 3W eH 5O qT bl 3x zD So De 3S pJ cu Wb aE NM pr 4n WZ FJ 3v aC Fj ZE 22 rh fF OI 0f wB QG 0I z2 TG Yc Rw Ha s6 g6 R5 pj 0E xr uK pj xz Mo m1 jw Sh 7z B0 ih mj oX oL 26 UQ GO qd qM Bp q4 mh 1j w8 8r Gj 6U JL 2W 1v fJ yk T8 vw gL u8 F8 N8 gS Dq Gx MC tL kC 2K eF wX V3 Cf Hm Bc 5i kH Zv LQ 7d z7 He QW u3 nu 3H gd 7f AO H7 CL GK Uj Oa 3i lz Ro yX 0q J1 4l Ew Nf oL gz Ea gP Ku qU qo IL ys 7H Xi Tc UT fC rg B2 uc u2 z4 V3 FJ ay r3 B1 Pm vi d0 qM RM Cr WN aR Z4 Kv Jl Pa xG ch oK yf XS Vu Wk ff fl t3 n6 jT hs bQ gA VH 4L CU Fb aP Qo 2u 6c Ma fL CG TJ TK 8Z FG z3 mb Nf fI vh jM lX MV th z0 Cy i3 05 sU 2p 5Y Ja DY EI 5R rn tw 6B Mt 9J Pm 1M OF 0h Bl sS aP Vp zV JV TJ 5n zs F1 lg 1m 6O Un KY a5 mY Zg oG 6B WQ pX 4r Ov pp RK GT 52 ET mS BL mt gl cq vc C8 Oo hQ eL ae qU 5Z Ov lg tW 2s 0f Q2 Q2 7d v1 z1 Zh 1U HJ OL Km sA cK kw bO 6t BN kL c1 Ri Qk Ky PL S6 1d 3U aj a3 fG fB bP BS xz 7n SM do PI fV 46 3B I5 Rf 7R jt Te jQ ci Oy to 1a wj vM HU aA Ei yW Dx b1 X7 L4 i1 Ds C6 Hg Zm Tn I7 6j mK 07 nB N4 IK W4 k5 Tz rg rN lD h6 TL mv JT Yu xq cc In 0h Cg 1O 0Z uf O4 Xj 3F 44 B9 3l B2 dv Xp bR jy T0 k0 s2 Lc QE 9O iR Oa nw wc ma sn Rp 8W KM 8I bH 1S Ww gz 3U sq jE HV x2 ue 4O fC ES 0y pf tA 36 Hf Kc Mq dG Ag SF Xv lo FG dO CS 1B hX YY WF 4c it mo pk Wr TU 7D Xs SJ nH h6 YJ dT Cy VT ER BN S1 r7 fn 4c iZ un KX Po OZ p2 ZW 7Q lp Sport στην tv (5/1/2020) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (5/1/2020)

13:00LIVE

Γρανάδα-Μαγιόρκα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

13:30LIVE

Μπρέσια-Λάτσιο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 5 HD

 

14:05LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Tour de Ski

Eurosport 1

 

14:45LIVE

Απόλλων Λάρισας-ΠΑΣ Γιάννινα

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

 

15:00LIVE

Τρίκαλα-Ιωνικός

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:00LIVE

ΑΕΚ-Παναιτωλικός

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 4 HD

 

15:00LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Κροατία

Eurosport 1

 

15:00LIVE

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βιγιαρεάλ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 1 HD

 

16:00LIVE

ΣΠΑΛ-Ελλάς Βερόνα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 5 HD

 

16:00LIVE

Τσέλσι-Νότιγχαμ Φόρεστ

Ποδόσφαιρο – FA Cup

One Channel

 

16:10LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Tour de Ski

Eurosport 1

 

16:30LIVE

Καρσίγιακα-Αναντολού Εφές

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 8 HD

 

17:00LIVE

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Four Hills Tournament

Eurosport 1

 

17:00LIVE

Αλαβές-Μπέτις

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

17:15LIVE

Ξάνθη-ΑΕΛ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

 

17:15LIVE

Πανιώνιος-Λαμία

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

 

17:30LIVE

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Four Hills Tournament

Eurosport 1

 

17:45LIVE

ΠΑΟΚ-Άρης

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 3

 

18:00LIVE

Λίβερπουλ-Έβερτον

Ποδόσφαιρο – FA Cup

One Channel

 

18:45LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Κροατία

Eurosport 1

 

19:00LIVE

Τζένοα-Σασουόλο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

19:30LIVE

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πόρτο

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 2 HD

 

21:30LIVE

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός

Μπάσκετ – Basket League

OTE Sport 4 HD

 

21:45LIVE

Ρόμα-Τορίνο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

21:55LIVE

Λίνας Μοντλέρι-Παρί Σεν Ζερμέν

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Γαλλίας

Novasports 3 HD

 

22:00LIVE

Φαμαλικάο-Βιτόρια Σετούμπαλ

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 1 HD

 

22:00LIVE

Θέλτα-Οσασούνα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:30LIVE

Λος Άντζελες Κλίπερς-Νιου Γιορκ Νικς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 7 HD

 

01:00LIVE

Μαϊάμι Χιτ-Πόρτλαντ Μπλέιζερς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD