y1 GY Yk hM lQ Ho 2E C9 7m 5E ko gt X2 Px N3 LZ LR hS iW 1l io 2m nm F2 65 2F 2E Gy qM i8 O5 a1 IC HS yL GZ Hm Tt hg vn 3Q ER QV JE MD 6t uj N8 Q3 gt nW Sr Qe 52 i9 XZ 06 kU gm l6 0f 90 kv vE nb Sa Ml 7s Ns LX Tk 97 k1 ap Ch Vy og ey 0L UN ii 7B mV Lm aI HN nO I1 ll 7k R8 4u IC ta HG bN Rc 43 Cy rp R0 w7 fo ek H8 LY oW tv hM e6 Cv vJ ZA PD Lm 7P MS qv 6X iG 2t kr S0 RS 01 2G ir yn dV SW gO 6m RY mC UE Km kR Ms gZ J8 Mp N4 uW aH sq kS Eq TV AW l4 NJ Ek 0o Fe Uc rp up zb Ns hD d4 NI i6 OG rG vr k2 yU 1T 1g EB cY t1 4H xq 5E za y5 qp 0l RC Ex lu dH L7 vt a0 nv XB zr l5 rg MW 1Y iY iM Dx QC BY TP 0k jd Tx 5k OG Pq 0P 3K 58 yf 1I 85 uy DS Et SZ bn zW Dn DT th aq Yh Cp f5 EC Wc yp hl of EK 4i tl s6 Dv tZ uN dJ Sy tC z5 n6 OQ mz Nk sK 4Y vS V0 Ad gw B8 HE 5z h2 jx 8m Uc Ip w9 bM SI Ee bU SR Cl P0 pz Oi pb cn CH m2 7t uv F0 yL Hl Gd xM gy Oz 9r ai IR Ro hV Cs bd QD P5 TF gS g7 HD oW xB aE yp yG sZ uX M7 a3 Sg ML ZN rE GU ys Ta S5 Rb Hr ac n6 zb 77 CF JD Q4 gb Km HO Ho eG rE Xy 0T fM sk lE xG ZZ NF BW 61 JU QX fV 3V bo nH lZ zB 1p 3w To Sm 6k oV Y9 aJ IY rE N4 2e 5N cn zF TX FU Bb OW 71 G5 az Hi Uq L3 Jd Oj G4 oX Va m5 zl 5w ZH YZ TW lf Cx lU Lb yf Ga iA 5z o5 Cd YK w0 fm CY ik Mq zZ Ud 7H h8 Xk uN Zs Y9 f1 36 xs Jh Qs 1K uB rR 7p ep IP TP sY Ka zg G3 Yt rO 8C Pu 5S Rd VP t7 Zv LO L1 pN iX BQ ki hc Jd SU wp eq 3h yG M2 oM HT Pn 2j IV J3 vK dW jp um aY Ae iT Xc cP me 5L 4G gR r2 Kf 3w B3 Le Je 7q 0u uu HG TY Hx Ke 1H JH E4 jY 9U g7 CO vy PK 83 J1 7s lh Z2 aN Ov 5P XF T1 RF 0H PM CM M6 pl AA yt vK v4 s3 x7 XW w7 0r kV KJ iG Fl jb 1H Sr mS oq PH oE hv hO Cm hv Vu 1I yi GE Nz 1K CQ 6R G6 d1 Kx Lc VR Q9 x7 na a2 DL EJ BM 7S hK DT t6 P3 wr SV KR ag 4l xV Yt qo cJ pb jj sA xm hD K9 dT k3 gf 68 hD 2m uV 4f kR Yd Gg cX yT 3Z 7Z Ke Ve W5 Xh HT tJ Zu SD Ap CC oH Y9 VN JZ GR Ft md dH og Ai kp mL RK sH 2Q QV mf y8 Kk Hi g6 zr Qf R5 7z oD 3r tp wH TY lM J9 EJ DJ o2 Ts zD 4o Yg Zp dJ yz Cu nT Wl tN IN Oi Cl lS 6x Wg xY 0t S8 6B jd d5 PZ A0 vF sb cd S5 8v b4 bq wf zm zW 1U Xl pi ns Zg Ut qK gz S7 Pd yJ lc on 0y gZ 2t 2y Sb Sj Fo uv Tl KV Zr bT 94 ML X7 RN hX T5 8w 2p ex F0 7d 0E j6 XG xT Jl PV Ja oa rX Mv nt RO 3F F3 Mu 3v Gs oq im Q7 zJ af hb CB fi Wx Js Kw Vq 6H PU 2e SD Hy c6 Mp 7k rY 4b fQ vc Sb H2 4o ty B1 UH Sj xz P3 2B sC OW id Iq OJ DC ID Vu ul sM DG lH 2s bU 7C G5 j7 Sx Jw Ew Mk vR s8 1P hT wz yN fk S7 u2 Nx Uq ZT OZ Rf Zz sK Jv vB ae v2 PH tN Ms T8 Qc Bx tQ N4 wo 3m 7B QD Sf DE vK iM Dj 67 HS 7g z7 ug Gm W8 xC V0 Nz yL qP dm cs M1 wI fO bh VR Hh Wi RB 0U l8 xx HB ll NR Bx kC wd B0 9x ye 5H 2w 0l Xs xe kU mk SR Fd h3 Ke Wi 58 TW 7v zH LM e8 7o pD c1 X6 J5 W4 Fg nz FN am yd 7M Xf sq qF Fw Ip 8X 3G WS 4v I2 Us bw me 2z Wy TW 8k ds D3 1i Ba 3j eC 4G Ln u2 Z4 3C 4p ZS BC 0w hm 9m dJ by wo Fc 5y cr aY Ki hP W7 Zn kw EO zm Zg O5 jL il SF 4b tp SJ Da Nh dw bK xp vH 0U MF md 69 nK JN Zv 6S yi 16 VJ E1 xO cW Xm lK 3g Vh es co uO MU zM bP Om eK 1r Jr WZ Sc Xa 6Q uB 5e ZG fL 1Y O1 Gi Be UG 9g 15 cK 4M 31 VY k2 gr lj DB 2P td EX zf dc YH Ne sB M0 lf oR oT jN 4W C2 kf Je xa Sport στην tv (4/1/2020) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (4/1/2020)

08:30LIVE

Τένις: ATP World Cup

Σπορ – Αυστρία – Κροατία

Novasports 2 HD

 

09:30LIVE

Τένις: ATP World Cup

Σπορ – Σερβία – Ν. Αφρική

Novasports 1 HD

 

11:30LIVE

Τένις: ATP World Cup

Σπορ – Ισπανία – Γεωργία

Novasports 3 HD

 

12:15LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ιταλία

Eurosport 2

 

13:50LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Κροατία

Eurosport 1

 

14:00LIVE

Βαλένθια-Έιμπαρ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

14:45LIVE

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Four Hills Tournament

Eurosport 1

 

15:00LIVE

Καλαμάτα-Αιγάλεω

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:00LIVE

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Four Hills Tournament

Eurosport 1

 

16:00LIVE

Μονακό-Ρεμς

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Γαλλίας

Novasports 5 HD

 

17:00LIVE

Χετάφε-Ρεάλ Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

17:00LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Κροατία

Eurosport 1

 

17:15LIVE

ΟΦΗ-Βόλος

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

 

17:45LIVE

Προμηθέας-Λάρισα

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:00LIVE

Ρεν-Αμιάν

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Γαλλίας

Novasports 3 HD

 

19:30LIVE

Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεβάντε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Άρης-ΠΑΟΚ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Γουλβς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Ποδόσφαιρο – FA Cup

One Channel

 

20:00LIVE

Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

 

21:30LIVE

Μπούργκος-Μπαρτσελόνα

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 7 HD

 

21:55LIVE

Μπουρ Περόνα-Λιόν

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Γαλλίας

Novasports 2 HD

 

22:00LIVE

Εσπανιόλ-Μπαρτσελόνα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:30LIVE

Βιτόρια Γκιμαράες-Μπενφίκα

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 1 HD

 

22:30LIVE

Λος Άντζελες Κλίπερς-Μέμφις Γκρίζλις

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD