Sport στην tv (30/3/2019)

13:50LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Μπαχρέιν

Auto-moto – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

OTE Sport 5 HD

 

14:00LIVE

Μπόχουμ-Αμβούργο

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 9 HD

 

14:00LIVE

Χετάφε-Λεγανές

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

14:00LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Μπαχρέιν

Auto-moto – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

ΕΡΤ SPORTS HD

 

14:30LIVE

Φούλαμ-Μάντσεστερ Σίτι

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

15:00LIVE

Ηρόδοτος-Πλατανιάς

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:30LIVE

Κολοσσός-Πανιώνιος

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

15:30LIVE

ΠΑΟΚ-Λαύριο

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

15:30LIVE

Χολαργός-Κύμη

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

16:00LIVE

Ουντινέζε-Τζένοα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

16:30LIVE

Ντόρτμουντ-Βόλσμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 6 HD

 

16:30LIVE

Φράιμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

16:50LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Μπαχρέιν

Auto-moto – Κατατακτήριες δοκιμές

OTE Sport 6 HD

 

17:00LIVE

ΑΕΚ-Άρης

Μπάσκετ – Basket League

OTE Sport 4 HD

 

17:00LIVE

Μάντσεστερ Γιουν.-Γουότφορντ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

17:00LIVE

Ντέρμπι-Ρόδεραμ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 3 HD

 

17:00LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Μπαχρέιν

Auto-moto – Κατατακτήριες δοκιμές

ΕΡΤ SPORTS HD

 

17:15LIVE

Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 1 HD

 

17:15LIVE

Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

17:30LIVE

Μπράγκα-Πόρτο

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 9 HD

 

18:00LIVE

Μαρσέιγ-Ανζέ

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 4 HD

 

18:00LIVE

Προμηθέας-Ήφαιστος Λήμνου

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

19:00LIVE

Λαμία-Πανιώνιος

Ποδόσφαιρο – Super League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:00LIVE

Γιουβέντους-Έμπολι

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

19:20LIVE

Moto Gp: Αργεντινή

Ελεύθερα δοκιμαστικά

OTE Sport 7 HD

 

19:30LIVE

ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Μίντλεσμπρο-Νόριτς

Μπάσκετ – Championship

Novasports 3 HD

 

19:30LIVE

Λειψία-Χέρτα Βερολίνου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

19:30LIVE

Θέλτα-Βιγιαρεάλ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Γουέστ Χαμ-Έβερτον

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

20:00LIVE

Τσάβες-Σπόρτινγκ Λισσαβόνας

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 8 HD

 

20:00LIVE

Moto Gp: Αργεντινή

Auto-moto – Κατατακτήριες δοκιμές

OTE Sport 7 HD

 

21:30LIVE

Σαμπντόρια-Μίλαν

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

21:45LIVE

Αλαβές-Ατλέτικο Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:05LIVE

Στρασβούργο-Γκινγκάπ

Ποδόσφαιρο – Τελικός Λιγκ Καπ

Novasports 2 HD

 

22:30LIVE

Μπενφίκα-Τοντέλα

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 8 HD

 

22:30LIVE

Γκραν Κανάρια-Βαλένθια

Μπάσκετ – ACB Liga Endesa

OTE Sport 7 HD