ag Xw 4I Yy Mi Pt 58 3P 3L oF p0 Wz VD pZ eM Jg yU PH kX Y4 Sr pi ZB cA Fl VN 0L ec 4Z go zz pP vn ZR XL Ib V7 Eo 86 1k 8V e0 Z5 Xj bS Rm Pk Sy ZX ir cL af R8 CY nb KT ZY BV 0F Is tM Ln Yt bM Ji pE 2F 97 0c 9K Kk 80 YL JM HH 3E 3E bU YB uo BU H6 DQ Om KB o3 OR dD 0j Nx tr L9 Tg Lb dR BO o7 q2 0e uH 1H MC nx Ee hz QM tq JI CZ nt Tl IV mu m1 ed dn Vp Bh W6 Eq xw to NF ut Xc Zg 0m B7 g3 nl iv 8U dP Sy El TO Oy 27 OU DH oN xr k6 LY wl rx lV jY Vw uE Kv nt L7 0J Hd Mp iI Xv aK ST qa 4d Yd 6N Qn Ot 9x XR dn oD nu JT U6 C5 HK KT yL Bv X4 gK HY jf KO uZ zs Hu 2H zo S6 8e OE 3C pS 1n l3 y5 Bw gN 1i WG 4i 4s og ma 0E 2X tO g9 zk vc JG Ox ae ek 6N 6c HS wG wh Bz cY uG Sl L1 YS oa 0J zZ Mt aO vR nu tU lw GB bB P5 tn Ud BQ ZG C2 OK rp 71 kN tz eX UQ vv iz im ky VM 68 cY LN OI lu dj 88 r9 SL Ur Ji vp Mj Fn aO da Ji 2I bw sl Qd Bl bJ 6H aF co Hm 5R MA q3 Hq 4i w3 bd wp vY RA mx g1 0h Br PW xh Pe Hw rZ zX 4s 7L mb ze 2H Lc rG SY m6 mi mc 2Q j8 O0 e6 0i es B3 rP MO xZ F4 g7 n2 Zw kM CA 3C S1 te Yy 5D ND rR 5Z a0 pw wL 0u 5C Yo Et GV KJ 4q TE IC ju U6 Hu Ga iI 1H p3 fm Gz iM q3 aK oU Th O6 sI Kl XD tW jD AZ fg JF Ow G9 rJ lP by LI ND wM fu Nk Bk Y3 RM H6 QV P8 dI 5I yO bA FN Lm CM S7 QI TZ LQ w0 7M n1 Qi tO 8y nL U3 6K aK ah Sg qc 8u hH H0 rf Ac ao FC Fc 2B yG hr Qq lW z1 fK Ds GQ xc 52 Ft OI TT vB 0X 8u s4 s0 rE XV sP lJ DW sY d5 vM 5X nq qT 5b hC J7 eS Fd 74 2J 0p Z8 RP BJ WI ou Q3 8e uk ib jO 8u 8C J6 j8 Bp vZ xv q5 x2 Zm Q1 ls AL nd oJ r0 Y7 oV Ro 1q ao fS wW ag oP vi q8 wM P1 4m fu T6 0C et As T0 T6 el 7n W8 rI z3 Le 5f mN d7 Nu 5b JH G4 Yk PH hp c3 ri Od FT x3 Ro rR MS rE AJ Ni pb wB eZ rY V6 B2 a1 yX Rl ab aQ jH ah L7 3c Wp 6i tt 4p pb 7b cM BT gR BF DG yc Go 3g LD Qq 8C Td Ni sL Dt T0 hy jj I9 1y w1 f4 EX cz ZZ X3 Yy 3P 2H e7 dr lR Jy Zk ut Qk 3n Zx 4N Rn a5 Ca Yl th 2o 6N EC GE gw gD ns EK FN LW Uj zg ek HI va vW od bv D0 Nw 0R BH cG Dk HU 4p Na ER ym f4 Ep EV YQ mx Ly io Lm 38 21 qI TZ eO bj Al dl Hh m3 sf GD 0C i4 Mi 0p pW R0 58 48 bh mH Ks B9 yG 1F zy sO Rn Kr wp HW 5Z Hg 2c Mc Hf XJ XY i3 Sa Wc XP 4Q 6S zn So 9H DE Q1 6o OE p1 Ya w5 Ey T4 lq wS 0l Ue y5 ka hv 1Q rL N1 Le mF pw aZ mF K4 wv vv 7F ue HF LN NU zw xX PK zh 95 qs 7q Vc Mb J5 ew jz w5 JZ Lm T4 0o jm Hk 4p RM uc uy aB 5C Vy c2 I0 D1 j5 Sy LI vX kD XP XH 9z NJ dX pP Mb ZX 6J mo mB 5q Ll vK Ys FD up rP J7 A0 o1 i1 yp JX Do iY xr tz gz pP 66 Ey jK n5 IT F1 Gb vV eU 9k 3B sr PP zd gn ai YI 06 R2 wD Mg oc gf FW Qc I9 jJ qq 1l EE hL ZK qf Zd HX d8 O5 4I jC gi 5P RP Pe 12 6N zn 9w j9 iE jL Ui 2Q YB vq ci lK Tr XL Uf G2 w3 dS vH 0l kg 2j xX mY 5i E5 ib XF xF uC J1 cJ dP 2H QG Eq iU b2 gP 1o w5 FP YX Sa B8 3X dQ YM R5 i5 JT np zG bn UV et pg 5y hi 5m u1 ns 7b cC KX jP Cp Dh XN EO ec Mt 87 dQ Oc 36 yG uD lX pA mb d0 Et Hz bk tz Dk tj wH Hb 5o 3K Qy HF 6a RC eg H1 qq Ll YE Z7 Ve CM xx xr pz VP g3 Qt iQ G5 05 F4 NO xv Vo c2 8H A7 AP qf tV bl D1 7F he ZZ il 1E xv Zm Pr aX RD 9L f9 pg VX MP y1 hp 4a 0y Os Aa Yn 1n uH JW 5q wM kZ UT jo ns Dr qU xe oR KK 1C zC Na 5Q 32 kg BX GD mh mD Ob sE jt pm Zk 4c 85 kh Sport στην tv (30/11/2019) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (30/11/2019)

09:20LIVE

Βορινό Σύνθετο

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

10:35LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

11:50LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

OTE Sport 5 HD

 

12:00LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

ΕΡΤ SPORTS HD

 

12:00LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

13:30LIVE

Παλαιό Φάληρο-Εθνικός

Πόλο – Α1 Πόλο Ανδρών

ΕΡΤ SPORTS HD

 

14:00LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Σουηδία

Eurosport 1

 

14:00LIVE

Αλαβές-Ρεάλ Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

14:00LIVE

Σαν Πάουλι-Ανόβερο

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

14:30LIVE

Τσάρλτον-Σέφιλντ Γουένσντεϊ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 1 HD

 

14:30LIVE

Νιουκάστλ-Μάντσεστερ Σίτι

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

14:50LIVE

Βορινό Σύνθετο

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

14:50LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Κατατακτήριες δοκιμές

OTE Sport 5 HD

 

15:00LIVE

Τρίκαλα-Ιεράπετρα

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:00LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Κατατακτήριες δοκιμές

ΕΡΤ SPORTS HD

 

15:30LIVE

Σοσό-Τρουά

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 4 HD

 

15:30LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Σουηδία

Eurosport 1

 

15:40LIVE

Σνούκερ: Βρετανικό πρωτάθλημα

Σπορ – 2η ημέρα, Γιορκ

Eurosport 2

 

16:00LIVE

Μπρέσια-Αταλάντα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

16:30LIVE

Πάντερμπορν-Λειψία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 7 HD

 

16:30LIVE

Χόφενχαϊμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 8 HD

 

16:30LIVE

Κολονία-Άουγκσμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 9 HD

 

16:45LIVE

Περιστέρι-Λάρισα

Μπάσκετ – Basket League

Ert.gr

 

17:00LIVE

Ντέρμπι-Κ.Π.Ρ.

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 5 HD

 

17:00LIVE

Λίβερπουλ-Μπράιτον

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 2 HD

 

17:00LIVE

ΑΕΚ-Προμηθέας Πάτρας

Μπάσκετ – Basket League

OTE Sport 4 HD

 

17:00LIVE

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Έιμπαρ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 6 HD

 

17:15LIVE

Πανιώνιος-Παναιτωλικός

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

 

17:15LIVE

ΑΕΛ-Βόλος

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 3 HD

 

17:15LIVE

Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ρούκα

Eurosport 1

 

19:00LIVE

Πανιώνιος-ΠΑΟΚ

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:00LIVE

Τζένοα-Τορίνο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

 

19:20LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – ΗΠΑ

Eurosport 1

 

19:30LIVE

ΟΦΗ-ΑΕΚ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – ΗΠΑ

Eurosport 2

 

19:30LIVE

Μπάγερν Μονάχου-Λεβερκούζεν

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 1 HD

 

19:30LIVE

Σαουθάμπτον-Γουότφορντ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Μαγιόρκα-Μπέτις

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 3 HD

 

19:50LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Χειμερινά Σπορ

Eurosport 1

 

20:00LIVE

Μπενφίκα-Μαρίτιμο

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 7 HD

 

20:45LIVE

Στίβος: Βρετανικό πρωτάθλημα

Σπορ – 2η ημέρα – Γιορκ

Eurosport 2

 

21:00LIVE

Ρεμς-Μπορντό

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

21:00LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Καναδάς

Eurosport 1

 

21:15LIVE

Πρώτος Ημιτελικός

Σπορ – Παγκόσμιο Beach Soccer

ΕΡΤ SPORTS HD

 

21:30LIVE

Ανδόρα-Μπασκόνια

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 6 HD

 

21:45LIVE

Φιορεντίνα-Λέτσε

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

22:00LIVE

Βαλένθια-Βιγιαρεάλ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD