Sport στην tv (3/3/2019)

07:30LIVE

Αλπικό Σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο

Eurosport 2

 

09:15LIVE

Αλπικό Σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο

Eurosport 1

 

11:45LIVE

Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (κλειστό)

Σπορ – Γλασκώβη

Eurosport 2

 

11:45LIVE

Αλπικό Σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κβίτφιελ

Eurosport 1

 

12:00LIVE

Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (κλειστό)

Σπορ – Γλασκώβη

ΕΡΤ 1

 

13:00LIVE

Έιμπαρ-Θέλτα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

13:30LIVE

Ανδόρα-Ρεάλ Μαδρίτης

Μπάσκετ – ACB Liga Endesa

OTE Sport 9 HD

 

13:30LIVE

Τορίνο-Κιέβο Βερόνα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

13:30LIVE

Σκι ανώμαλου δρόμου

Σπορ – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ζέεφελντ

Eurosport 1

 

14:00LIVE

Γουότφορντ-Λέστερ

Μπάσκετ – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

14:15LIVE

Αναντολού Εφές-Φενέρμπαχτσε

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 7 HD

 

14:30LIVE

Ίνγκολσταντ-Κολονία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

15:00LIVE

Ηρακλής-Παναχαϊκή

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:00LIVE

ΟΦΗ-ΑΕΛ

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 1 HD

 

15:30LIVE

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας

Σπορ – Ποδηλασία

Eurosport 2

 

16:00LIVE

Ατρόμητος-Πανιώνιος

Ποδόσφαιρο – Super League

ΕΡΤ 1

 

16:00LIVE

Τζένοα-Φροζινόνε

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 5 HD

 

16:00LIVE

ΣΠΑΛ-Σαμπντόρια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

 

16:05LIVE

Φούλαμ-Τσέλσι

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

16:30LIVE

Στουτγκάρδη-Ανόβερο

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

17:00LIVE

Ρέθυμνο-Παναθηναϊκός

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

17:15LIVE

Μπέτις-Χετάφε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

17:15LIVE

Λεβαδειακός-Λαμία

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 1 HD

 

17:45LIVE

Φέγενορντ-Έμεν

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 3 HD

 

18:15LIVE

Έβερτον-Λίβερπουλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

19:00LIVE

Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

Ποδόσφαιρο – Super League

ΕΡΤ 1

 

19:00LIVE

Βόλσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

19:00LIVE

Αταλάντα-Φιορεντίνα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Ρίο Άβε-Μπράγκα

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 8 HD

 

19:30LIVE

Σοσιεδάδ-Ατλέτικο Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 1 HD

 

19:45LIVE

Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (κλειστό)

Σπορ – Γλασκώβη

Eurosport 2

 

20:00LIVE

Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (κλειστό)

Σπορ – Γλασκώβη

ΕΡΤ 1

 

20:00LIVE

Σάρλοτ Χόρνετς-Πόρτλαντ Μπλέιζερς

Μπάσκετ – NBA Regular Season

OTE Sport 6 HD

 

20:30LIVE

Μπασκόνια-Μάλαγα

Μπάσκετ – ACB Liga Endesa

OTE Sport 7 HD

 

21:30LIVE

Νάπολι-Γιουβέντους

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

21:45LIVE

Βαλένθια-Μπιλμπάο

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:00LIVE

Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πορτιμονένσε

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 8 HD

 

22:00LIVE

Μαρσέιγ-Σεντ Ετιέν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 1 HD

 

22:30LIVE

Μπόστον Σέλτικς-Χιούστον Ρόκετς

Μπάσκετ – NBA Regular Season

OTE Sport 4 HD