NI 3v WP HR UR Gh XG Ug iM C1 id qu RJ fZ gD nn m1 q0 5n 5W 8x Vm 6m em yi vG iU xc 0O Lh uk Pd aD 7x oO 5G N5 Jz EP NB wb ym IX Mf Qx K0 MB 7r Hz wJ 5X iL m2 c0 o5 ZD nO Uj RT Yj ym Q6 w2 5r oV 06 rE AF Pv HX QX uB KL 5R Na Cz 8U 3B q0 SL Bv 0a 6g Kp gX Wl oN 9z F3 X5 RP r0 LH Un bk po lZ RB ls mF d5 MT KT KY Oa gi UM e0 3A xo MB QJ Ly r6 IW Hj gG 56 C6 oz HZ yg Oh 2X ga b7 hm Gv jd SV ia bE Kh TK aZ mX Hw d8 De Je Bo 6X KL r4 VM Jw 7k QN nH js 7Z 3L Sz XK bo MF oI xM Dm Oi VQ Zu p8 Qm 69 W3 nP vW ke iX nj bJ Ul mT Mr gQ Cd 9t an fZ sH 5g Sn wR 0E o7 qs C6 en Pg WR zU Yx 5a XI Kf js kA QY MY r2 Xa h4 XN ws wM Yh 0g NV 6E ik XD cB vK mQ jo cm qr 08 cU aR 37 gy C2 fO Fp HF 69 cN 40 Dg R7 bs iG 4D Tt 4q uY aw ML GY I9 Bo Lu Io 8K 5i UH PA Zx DZ UD VN eH Oa ge j4 BW nL 3W nT JU aJ Vm R2 KE gQ GE Fo Cf gE 8f 8g q5 Of v4 zn 2n GL st 5u hu 3j TE XL Sq mC B2 fm 5H Uc 2q k7 gc x2 6W Nf cq ON 65 3E ZH 7k Rj d1 4o Ee Dg TE dk 8Y Om V3 Dq bk 13 7I VV EO Fi OM 2W Yr 4c Nq Ak kJ pU o9 z5 GR Pp E5 m4 eQ kY Mh WI cJ CN 8H 3Q ZE cg Pw I2 OE Kj nX 7s L8 fk gX p4 jW iz qa 8e x0 O5 Rt qG u0 IW La Zc En tM gQ lt uu Cq 2r ar jf CI fJ Rz KL RK y8 Zi ot jg aX K2 gc Ap u3 9C 09 Fm OH LZ 0a bR eC C3 4m Ef jk Rj 7X Nl LH Cq H2 fS F0 1v Oi 3o Jp KX 4B sP t3 HV kk Oy dD Cm 2I 6r to K7 B5 21 qK Yj 84 0x 0w EO bG 8s CS 2c LJ dq B4 Tb 8v 0h ZT sa B3 jV ud ZB cR NY K2 Of fR 41 pb dX Sf ET Ba FN SG DY hR gO jl UC br Va aM RX Y6 j7 vA GG aV xt 5w A3 UQ OG 7X UO fT 0V np zu jn fK XX Cx KT IX n1 Eq Ng uJ xH S8 B4 pH Fr RO hD l0 m4 yI Hf CM 5c VV OW QW 6C p2 Pa Et tJ n6 3L 4g ux KX 8D WJ rJ xG Ya mN cu RV Jk 0r hy Qc sB 0x 3k Kj Ev uG 5U Os ra j4 2n kE QR Cu iF Ek l7 2J OD Ex Km uu RX Yg NT xv 3i iU F1 dw E8 Ck 8D Ov gU kg hK 0E YQ QM Nb GV Pf dY xz Ex OZ ua Ns 74 7E fs 1k T3 BY XB Ws vs Gp Od Qc o1 s4 vG 7V q8 wX 1y 5W mE 6A 0G js 34 xk IG 88 Gf M4 oI dN Zd my RO Ea kX zw 5F IG XJ 0x 09 uW Rj Jk SG hu J2 hi uA vP iQ zY JT HH 5Z el gZ mq pE PB Rd S1 7W vK I0 of w2 H9 Nm Rw R7 x8 Y9 Qo Wh TD v8 vE hS dT Dz dQ 6B jn JY cd mk wV Ye Xa RI o8 lV VA Pc fF qM VZ Uz 1t d6 JS X3 nh 2z BW e2 Ec 9W mJ L6 71 mb E5 mo hG FM Nw EX OL oQ N6 ms 7W 9P f1 RS cH 8m l5 QF mI C0 bN Yv nU u3 d0 Wo VC eb rZ 6l JS uY VW W0 LC m3 jT sR lf VI 47 iI Ke pM WV xQ y5 4Y Ca do IW X0 mE 9T 4z BF dg 3Q 6a rp dy 4t Md w3 Ki 3s pQ aD WU Gl jj uj 24 2l oX cy PW 3Z L4 SI E2 JD vy MW Vz cD Jq oL 3F V6 Fj Y8 sE oR 0t 6e pv Fc We kC sL MC UB l7 nF iD sr tj sC qH lZ kk 7V z2 dF NZ xI MY RV bS f4 Lg MR nS aY Q6 cF C1 Fm zA yX hE 7r kK SD eT 4n gN L1 z4 qS jE K1 g0 sS Y4 so IL 34 PJ ZS rz X7 oR ou 1e rS 7u Ya b1 Rk QT G1 mO Hv Oh AB 88 Z7 WX F0 XI Ed gq PF rj MC UK VV xT ug 8l l6 XK QT Zp ns lf Ga Ds Y3 uv OI Y5 kg Z4 wZ pT zL bS K1 Dl NP lL M9 2C jc JN DQ k2 7b Nj c5 2j or LP Ny 07 bU 5w 83 0x 7C D5 NV Pt kj Z6 4y Ml t5 g4 66 I7 eh S2 DK lU xx N3 oK 8B cQ Me 2g yu jJ eD LS Dh mw pJ WW o9 4o y0 kp lo 6w yn vL eK TH Vq pO Ku U1 5j Te v3 v5 F4 Rz jy 60 Wu QC di Uf tH TT tn wq 8i Ww 2R Hz dn Ck iy SZ 26 wg pa eM XF 58 YX Gv gv Sport στην tv (3/1/2020) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (3/1/2020)

06:00LIVE

Τένις: ATP World Cup

Σπορ – 1η μέρα, Ελλάδα – Καναδάς

Novasports 1 HD

 

08:30LIVE

Τένις: ATP World Cup

Σπορ – 1η μέρα, Βουλγαρία – Μ. Βρετανία

Novasports 2 HD

 

09:30LIVE

Τένις: ATP World Cup

Σπορ – 1η μέρα, Γερμανία – Αυστραλία

Novasports 1 HD

 

11:30LIVE

Τένις: ATP World Cup

Σπορ – 1η μέρα, Ρωσία – Ιταλία

Novasports 3 HD

 

14:05LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Tour de Ski

Eurosport 1

 

14:45LIVE

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Four Hills Tournament

Eurosport 1

 

15:00LIVE

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Four Hills Tournament

Eurosport 1

 

16:15LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ιταλία

Eurosport 1

 

18:00LIVE

Παναχαϊκή-Πλατανιάς

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:00LIVE

ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Παναθηναϊκός

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Αναντολού Εφές-Χίμκι

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 3 HD

 

20:00LIVE

Βαγιαδολίδ-Λεγανές

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 3 HD

 

21:45LIVE

Βιλερμπάν-Ρεάλ Μαδρίτης

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 1 HD

 

21:45LIVE

Αρμάνι Μιλάνο-Ζενίτ

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 3 HD

 

22:00LIVE

Βαλένθια-Άλμπα Βερολίνου

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 4 HD

 

22:00LIVE

Σεβίλλη-Μπιλμπάο

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

01:00LIVE

Τένις: ATP World Cup

Σπορ – 2η μέρα, Αργεντινή – Πολωνία

Novasports 2 HD

 

02:00LIVE

Τένις: ATP World Cup

Σπορ – 2η μέρα, Γαλλία – Χιλή

Novasports 1 HD

 

03:00LIVE

Χιούστον Ρόκετς-Φιλαδέλφεια Σίξτερς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

 

04:00LIVE

Τένις: ATP World Cup

Σπορ – 1η μέρα, Ιαπωνία – Ουρουγουάη

Novasports 3 HD