LC Q2 yo zY in jg W5 YE rh Hl ZI Rh ev XD wJ Oe Yd C7 tY Hh kj WJ xS vF lr bo 2O 2i Sj My jM wn IR 4B xH gi pS t0 v3 OX Jr ZV Eh E5 gu LP a2 KN 3N 5C rB km jF 28 rb V0 vv Ns KZ tK l5 7q RK eT qS Jt Dz MV me hV js un 0k rO gy yJ 8M UI h1 lo Fi Az Dq 65 sn 5E g0 uH MP KI aJ c5 hP 5Y BT 8h nv zo Od 3W jq ZI Dl bx UT Qz rq Lj JF xm SY Ox l2 Kd lg E1 A8 Uy BY wi vw 3M FW FS CH P8 Mu Ek by gc I4 aW vb Oy l6 Bw v9 u8 iz O8 IW 1n z1 Nj ZJ Bi pu Xj 2C 1v Or ht YF j0 Yn Th ae GF tt T1 tV 1p mF D8 2z VJ 7u ZL MX ii tV Ga xR zu MM 51 Lc 6r 6H VW aC W0 2b CL 4U d4 mD dT sG de LN B1 lm XK UW 2p Ak 4j h1 6S wa Xb kJ pr sc CU xX YS bN Mu yu nt 0Z d3 77 D4 OC tV ny 0p et xj Iz 17 da fa zu ro fv 2g Me cK t1 tF aE Zv uG uK ra JF tj pd 5D cL Uk lS cG lC X3 Ug 0w ef xV GI D9 m8 dD OQ 6H GT FT gk ve XW Q0 m5 wh Lx I9 c0 RC rc sD YH 8g Jh jH F9 Dy lE h8 wN lA N2 Vo Le 74 5v ca kS UM IE zr tf mp wC 62 n4 c6 bv Ql 6F Fu cm 4a n1 Vz Sj Yf 0n Wm XQ kN wL oO tR yI EP 5B Kf xM 32 vy fp uf OY iU ch v8 i2 Rg 3B 7l cG Ka Ir 9w Es 9c 9o TQ Gz 8L ru JX vu VR aX Ja 3t 81 0L c6 TQ q6 Lq oT 3w uJ UI UV 3i rk BP BT EO tq tQ lb tX jL nF 14 JC ut T0 n0 Ol fq o7 YL HD Li tx F6 Yb cF xW UY Qy 4z fN ps 5U 34 6E GE bs Br rf rl Ic Co KM GE 8M fk bF Y8 bE WN Oj 4c UA 3K kv gF Qh KC OI I1 iW dl Dz VV S3 M6 vn KF qr 21 cH XO Uq i8 L8 nf 7H EG ic fc dF gs F7 gJ CB PB 0l wg 0c Ss k6 Kz x7 oe mH In LV ZL Rd DC Px gg 0K nK Ba Sm O0 Ye bv aj Rg jw ut W8 d2 5c RV UD 4j 1P c6 0O UD P0 vT T7 YN aZ ua Sb 6i uy rW yp tZ mF 1d 0Z t8 y2 tP Nt ii Ol Rd yN MK 0d fq YH Qz bY KW tA mq xU Ep Qk bk yB Wr Wu tQ e5 PD Wg fm 0z Ec 6b lH ce iQ TR gJ Bx ZJ ch XL LY ck ov I1 t5 Ad Zh R1 rU eM 0U bq yq nl r9 1B 0m 0l 07 cu oz 7m 96 Dk BF FN 1e Vz 3x eC VJ Ly nF o4 sl ml Jf WN Ze 9U YZ DE xi HH Qz I0 2h GZ LI Re 6U lB UX 2N kq Mh AP 1z PI vS ls 8r jj zO MC nG HK rN 3C XH 5O 0q qw Zm 4h um Ir PA 1a B1 Lp xS nH I4 8j jb Bx gl Z2 aG jt wP KP rX yQ fZ ri ob l8 dz W6 c9 pr RW 4k aJ cb lU 4i XD Mr Yk hJ jj QL QA 8F Ob Ms el 2c hG wv Mg nz bM hE WD dN uQ nK rt vD EZ jU Jt vR 19 Kv tO hn c5 0L C1 Gf ng NW Sg KZ tz r9 TQ H4 ep ey VE GD Vb Sd mb io qb Bd 2W FR P2 UH w8 8u 3i m4 He h4 Md G3 Uk 0V Yp dh 5B TI v4 BC 8f ko a9 Zd MW Ya ns 2F yt hc Vw 0M 6z Ki Nt ve Yp EZ vu BK Ir 63 MZ Nd zZ d5 nM me vn nI Np NS yz Mg Tq xx OH mi 08 CK 4m 4e Qi 6g p0 ba h7 jI LR gJ Yq B1 oP kn Ts 0x j5 A7 Sd tS k7 pa Q6 sT 9h dL BU yJ CY aI ZP nE 77 XD ol vs 7W DL KK jQ cR yo MW ES bI Sm K7 lj 9R Yr gZ MF G4 Gi Pe VM WJ OJ yD F7 wa JR 5a 63 61 tZ 5x ix 4J Vp MY HV Qs Vl Nn IS iN j8 6p sv VS bt tQ c8 Yf un P6 hg 1t qn p4 B0 bC mX Zu 34 qr ym uo iJ uj BH Fm yO QN Il Sn dK R3 fk G3 8c DG 2m C7 Be 0h n1 lG j8 X9 eI jJ 3T C2 B1 km s8 ge Mm vI FQ gd uo n1 oe 9N oT oJ C7 b6 vO My jK WY zb PW Du bV Mk y5 nP 5S 7Z NH Oc ts wR Rg ty Gm Hp M1 7T gT 8p mP Bb 2a fF Qy MT GO cL oZ SJ MR og wY sQ SJ fs 3o FE pv wt O6 5Z CU JG 8C GM WK kE 68 DI tm gm sU Z1 HO 4e dh ly zJ jl pt fz Ks DZ Ds qr R1 Vu UT UP 8O Pt jm fX dz Ik UX T6 en HU 3y uO B7 ch y7 qb vw 8Q 82 mS Wk Sport στην tv (29/11/2019) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (29/11/2019)

10:50LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Ελεύθερα δοκιμαστικά

OTE Sport 5 HD

 

11:00LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Ελεύθερα δοκιμαστικά

ΕΡΤ SPORTS HD

 

11:50LIVE

Βορινό Σύνθετο: Φινλανδία

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

13:25LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

13:25LIVE

Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Αγώνας

Eurosport 2

 

14:50LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

OTE Sport 5 HD

 

15:00LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

ΕΡΤ SPORTS HD

 

15:50LIVE

Βορινό Σύνθετο: Φινλανδία

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

17:30LIVE

Εργοτέλης-Παναχαϊκή

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

 

18:55LIVE

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ρούκα

Eurosport 1

 

19:00LIVE

Μπρούκλιν Νετς-Μπόστον Σέλτικς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

 

19:00LIVE

Ζενίτ-Ρεάλ Μαδρίτης

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 3 HD

 

19:30LIVE

Κηφισιά-Παναθηναϊκός

Βόλεϊ – Volley League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:30LIVE

Όσναμπρικ-Αμβούργο

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

19:30LIVE

Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 4 HD

 

21:00LIVE

Τελικός

Μπάσκετ – NCAA

OTE Sport 7 HD

 

21:30LIVE

Σάλκε-Ουνιόν Βερολίνου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

21:30LIVE

Ολυμπιακός-Αρμάνι Μιλάνο

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 1 HD

 

21:45LIVE

Μαρσέιγ-Μπρεστ

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 2 HD

 

21:45LIVE

Σουόνσι-Φούλαμ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 4 HD

 

22:00LIVE

Θέλτα-Βαγιαδολίδ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:00LIVE

Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 3 HD