Sport στην tv (27/10/2018)

11:00LIVE

WTA Finals Signapore, Ημιτελικοί

Σπορ – Τένις

OTE Sport 9 HD

 

11:00LIVE

WRC Ισπανίας

Auto-moto – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

OTE Sport 8 HD

 

14:00LIVE

Τζιρόνα-Ράγιο Βαγιεκάνο

Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander

OTE Sport 2 HD

 

14:00LIVE

ΠΑΟΚ-Φάληρο

Πόλο – Α1 πόλο Ανδρών

ΕΡΤ 2

 

14:00LIVE

Κολονία-Χάιντενχαϊμ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 7 HD

 

14:30LIVE

Μίντελσμπρο-Ντέρμπι

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 1 HD

 

15:00LIVE

ATP 500 Erste Bank Open,Ημιτελικοί

Σπορ – Τένις

OTE Sport 8 HD

 

15:00LIVE

Αστέρας Ιτέας-Νίκη Βόλου

Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα Γ΄Εθνικής

VolosLive.gr

 

15:15LIVE

Γκαζιαντέπ-Φενέρμπαχτσε

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 5 HD

 

16:00LIVE

Αταλάντα-Πάρμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

 

16:30LIVE

Ντόρντμουντ-Χέρτα Βερολίνου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 4 HD

 

16:30LIVE

Ανόβερο-Άουγκσμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 7 HD

 

16:30LIVE

Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

17:00LIVE

ΠΑΟΚ-Ηρακλής

Βόλεϊ – Volley League

ΕΡΤ 3

 

17:00LIVE

Μπόλτον-Χαλ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 3 HD

 

17:00LIVE

Αθλέτικ Μπιλμπάο-Βαλένθια

Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander

OTE Sport 2 HD

 

17:00LIVE

Λίβερπουλ-Κάρντιφ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

17:15LIVE

ΑΕΛ-ΟΦΗ

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 2 HD

 

18:00LIVE

Προμηθέας-ΑΕΚ

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

18:00LIVE

Ανζέ-Λιόν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 4 HD

 

19:00LIVE

Έμπολι-Γιουβέντους

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

19:00LIVE

Λαμία-Λεβαδειακός

Ποδόσφαιρο – Super League

ΕΡΤ 1

 

19:30LIVE

Λέστερ-Γουέστ Χαμ

Ποδόσφαιρο – Premier League

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Λιντς-Νότιγχαμ Φόρεστ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Θέλτα-Έιμπαρ

Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Λεβάντε-Λεγκανές

Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander

OTE Sport 7 HD

 

19:30LIVE

Χόφενχαϊμ-Στουτγκάρδη

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

20:45LIVE

Χρόνιγκεν-Αϊντχόφεν

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 3 HD

 

20:50LIVE

Formula 1: Γκραν-Πρι Μεξικού

Auto-moto – Κατατακτήριες δοκιμές

OTE Sport 5 HD

 

21:00LIVE

Μονακό-Ντιζόν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 1 HD

 

21:30LIVE

Τορίνο-Φιορεντίνα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

21:45LIVE

Ατλέτικο Μαδρίτης-Ράγιο Βαγιεκάνο

Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander

OTE Sport 2 HD

 

22:30LIVE

Μπελενένσες-Μπενφίκα

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 9 HD