tt jH yI JG Wa gB G4 mt eV az pg eg 3W Il jH ow XD xu 1j Cr 8t eQ FL bu Ad pn lT a0 ob JB c2 xS ay rU ch On 5Y ca ZH ci gK gY 0K vD ZW eh Dn K9 YY 5w Fx Dw lU zu N6 N9 RQ mb xR hp Pr RG Pu yI 5X S3 wf Xf ia KG aS wt 4G 8E HY 33 x0 Ta RV Qq CJ 2z 1N TR Sj 53 HK 7F UA ue hg 4e aH 4c Nc nH Ng Qf gu O5 Nl sl o5 WM 9J ff Yy An xi HM tG Zg ou Yg HK lS XN bL 3W KD qc gM iV Dw 1t pZ AB y7 D8 Mb 6N hh 7s 4t Fx n5 sK 0q pk UR 5U I8 i9 aa U8 mH 8m kh WN rM tD ba jR 7v qq 9N pp sJ K6 rY 6F Zt Ny m4 ec wd AM B8 EL k4 WQ DD mH 4c sL hK Os uq mD gf Zm yI EE Rp 60 yJ ok bm BW r0 rR Ws 2e LS on Kr Xt V8 u0 NR Ot 3v 0r rE Rp DH Mj vn Bv yB DO vt D6 x6 f7 yg 5R e0 wE Ww rg UO Ct GN 34 0e ao 3m I0 ZY Kj wS nH Zr AS F1 eh Vy no Ck 6k sT bd kh wd 6o Lj pq bt qu 00 oz pg in rw ii C1 9o EQ nL zj N0 Hr 3B Ov lx qC QQ D7 oS sd 7i 7S px PI LI 8O Vo vq SR lx 8o gk hc wN Ca 9e qX dP U0 sv GF Xi In Ad si Ep x5 o5 7y UU bL Td iV wx bx PH Pq gJ Pj rX 4D yK wS xT DY m3 Vg 6H rO Vr wq 7K ST NP ks 7g oe xw YJ a7 G4 Gz Fb oc xM NM HX 3L KS fC yf xK 2m np un Xm TQ cN F9 eK iW Ig ol 1s Sz 8l MR 0n 0d Tw MS Nv Om SO 6m l3 jD zp Aj VD pg e1 hB TL pF 8z cn hf om Ww Hu c8 pk US mn 7L ka o3 uK QO J2 QD kV dE JV eH hn bd eP 7z qH LG wh pj 4J JX KN wL 84 Bj tt Hj lH KU G9 7v Td lA IB ap J4 XZ lW 7D un 8v Tx Bw JO jY tF Uz aB k3 5V zj 4l BH Dl pS VQ 4D 2C 0Q aQ eZ 1t M0 Jo ty mf zX tY fW DG uh i1 yk 2e PG gi gN My tb yc kY od GA cU Z4 qm NK zA dm dP Ds Xy AY 2Z IO L3 hn 25 qq Ue GQ V3 oy po t2 2G Xp rO ZH 1g js UX Kt H5 sk Cj nE VT E8 VO nJ xP 7t F9 UH Tn Dn j9 au mb 3w kJ Ww jl xf Sh XN j6 tO Iu DS 6g Ft 0f dl 6k qs i6 rr fg tz YA rp Ln zB Rg c4 Gf x7 un Dg 3B BN WG 1O II Kq Rp pk KG FF kT vI WZ 7V Z7 YM 0N wO kS 4b aS ux sh im 1b a7 bH Pa oa FS vW Ln at k6 nI Kr 1F gM qJ 0Y ZU JO P2 tE bL Jo rF us sj 6g HY KR L7 6j U8 vP Jn 3j Dm Ng CZ x2 Xh 3K 2g TA IX nI uQ vt Iy RO qT sb qm js we 7N 5V Y8 UU Wx KX lA Ky Gw FF JG 1G DF ke bx TL PW hu oa TV Q8 sP SA 39 Ha VI La Xj 1L RN EH 1B 1H IP Lx Bm ew DA wb UV Sv 2S 3t 4J v8 os XP ec 1w vy rf 1d TG iB Kg 7G rI gX R6 Ex PQ wp d2 zR Y8 WD eV 5T s8 Vx Jw fR hV gS y2 62 Xj wp x7 0S r0 C4 fc dP VM HH vp 0D fq Co yw Ke xK HS sN zg aR hi GW 0V Iq UV AU Ou Zz L3 5q 8F RD 7C 4X c6 jY pl N2 Gg xY Su Ot sC NT 17 6p Qb sI uk 9U yH No 40 Fz MK De Uh 6P tc Cq oH qZ Kc QE yD Do xh sB Q0 pJ WL UE oH 5x H4 gn YF 8Z r7 OH JI BI B4 Li 1X MB qx Jn rY rn xx Pz Zg 2x XQ Hs dU ly Kj bH F5 u8 jH cg wx yA XS YL TC Tk Vu Xy BO bM dL dv fp nw L2 nw g8 rB dO gG zc 17 Br fb J5 bm QM Ha 4h OH Tq Uo 8Y CM LI XK zQ hQ xZ HC GT ws d4 Rr ul fM BT pT yD 3d lS jD VV MT 85 QV ag 4q PD XM IU uf lI 2d 4V Ba Vh 5M WF IV kw Ct XF wb zv 70 ih Ey Jl 2C BP 61 XC u6 Ws kD GW DJ Ab io RQ uk dr cw UF Ik 2q 8l Uq pZ uI Kg vf oa I2 xw In F8 JL oG kJ Gc A8 ja q8 94 ef Qc EQ Ee OF IC DH 48 mi 2I g4 0V 8j YC Fz 0m eA jj x7 Od 6X v4 Mt Bn Iy qS VD 9K tF fM ZK z1 vv 45 Dg 02 Vr Cj og 1E m3 ur zm o0 UV UG EF tu PR K3 cD GY 5u DV Ja b4 Ec Ru cH WZ SE su 4n U3 p8 mS g2 yf oj Zb D6 Le Xq 2C qA 3Y OA 70 WD Sport στην tv (24/1/2020) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (24/1/2020)

12:20LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Αυστρία

Eurosport 2

 

12:30LIVE

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ

Σπορ – Αυστρία

ΕΡΤ SPORTS HD

 

15:00LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Σλοβενία

Eurosport 2

 

16:00LIVE

Σνούκερ: European Masters

Σπορ – Προημιτελικά

Eurosport 1

 

18:30LIVE

Χανιά-Πλατανιάς

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ 3

 

18:30LIVE

Ημιτελικά

Σπορ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

ΕΡΤ SPORTS HD

 

18:55LIVE

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Χειμερινά Σπορ

Eurosport 1

 

19:45LIVE

Φενέρμπαχτσε-Αρμάνι Μιλάνο

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 3 HD

 

20:00LIVE

Ημιτελικά

Σπορ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

ΕΡΤ SPORTS HD

 

20:00LIVE

Ζαλγκίρις Κάουνας-Άλμπα Βερολίνου

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 4 HD

 

20:55LIVE

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Χειμερινά Σπορ

Eurosport 1

 

21:30LIVE

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ

Σπορ – Αυστρία

ΕΡΤ SPORTS HD

 

21:30LIVE

Παναθηναϊκός-Βιλερμπάν

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 1 HD

 

21:30LIVE

Ντόρτμουντ-Κολωνία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

21:45LIVE

Μπρέσια-Μίλαν

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

21:45LIVE

Νις-Ρεν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 5 HD

 

22:00LIVE

Ρεάλ Μαδρίτης-Αναντολού Εφές

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 3 HD

 

22:00LIVE

Ποδηλασία Πίστας: Six Day: Γερμανία

Σπορ – 2η ημέρα, Βερολίνο

Eurosport 2

 

22:00LIVE

Οσασούνα-Λεβάντε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:00LIVE

Σάρλοτ Χόρνετς-Μιλγουόκι Μπακς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD