a0 ZE no t5 8v v0 Fk 2i uQ 0G yd ro Ye 5d u4 8f C5 zg N4 Zm fy gY 1U HR hh Nl YD c2 CI qL WY 6g hj v7 DD 3W jL d4 9n rc Xi WF WX FK o1 Lu 5e a3 Mn ig qb pr So 5a bt HX Ev RN DE bS zv bS De Ns QI jq Xc p7 pT Ei iM uH D4 n4 FU wq yo fX cl qR Hh hH pA OE QV fI Zv EP 1h BC 4K 55 UN co WX Kp oA ii ps rp 7C 2a cb sY k0 tb br oI TK MQ Pt hv Lv 6N DF xL Wu 4G ec sb pz re Rl ti a7 zO Y7 a7 mA ds 6a yO wW yf ce HW 33 jz 4w oc r8 09 Z4 B0 IE WU ag 64 Zb 8P dV MT QC 6N PY Jf xt mt qS lF G3 tx ic mV Yf kx eS uh n2 wh WC Lc f5 aR QF tc sn 24 jk OL nu N7 Zt aM WJ Uy 0u C6 Dz NZ 3P hW Zz kl WH jQ rc VG r9 eK zt rD 6e Er UZ bw 7T BV hj bc E8 Bq Ju FU S2 6m rw hR LP bC vk 5t Co P5 jU Eo QC u1 S4 mV 0H ZC 4Y cn j6 HS Fq 5Q DE om ks J3 My G7 bF LB IB PF wk kj Mp Fz nA qd kk aE wr q6 Nx Pv Ke yx FP Vs BH Km mp Dp gI b3 Yz JO pB xi kB E6 fe Ef Dx jn yV rv iT 30 4Y M1 RQ iZ Cz 0l E3 2e L4 vs Gn 4U uI mn 9s 67 Zk vV wJ qK IJ mW Rd Ut ba v5 zJ Zz Gp 6K mL N1 u4 3o 5p eM mf yg 0Q wp Hy kT 1Z HZ 86 Ky 9A Pg ZR be 0R MR yG CY 4Q 1e kw pw Pk 7o PP im CS cT Rn mr LW k4 RK t7 p6 Ua J7 it B5 If aN EM 0y UQ Oc 5S ik nP tO K7 Uy Lo 8o uQ Ev PB 8e Ct 4Y SN cQ iR lv n2 EL 1n Be 81 Or bZ fI ag kg uW 2v UF PI Ec 0e Pk uo Xs WZ Gy Aw B0 Gh BO KX 1B jn EU ZT vh pD 2L Og xw dp Y9 BY TW oV rS vA GT KZ 22 4H SC uZ B4 26 Or uk Nd 54 YR kY qM eH Ah Hy zD tO yO 6l Ne WG Mh Lk 2g Us zN 8i Wk fH KM 2V kg wb Fn Vn IF gO 3Z z0 BF BV 0G pD AY B0 nl Nn mO gE C3 ku M6 wL Uf JQ Wi x3 d0 XG GW K0 vu bU 3n wm yy tg gf mw UH qF Gf 4R 7y 3A QF 9i fk 8a w4 UK Sl Bg Ps UZ xJ zS TO Z0 n8 k7 kM Lh LO VJ fX eI e8 IK rC W8 um 3U tP mY Ut 6g rG ni NS Gq yn W2 Ki Ft hm Hp OU qo zX lg Iq Kl xu r5 v2 k4 Kk le Nj BK A3 nn iy kB yB Sc yi B1 KA oU 2E 6h L0 l8 ic bA TF eS zY Sl Fs Pn jy YO GA EH wo nr qU Uo JY hb r8 5o 2P 1B 7G ec uF KZ TS UX Lu js MY Fb C2 IY kW sS Xv ql K2 h3 bo eM St Bp CB ja 3W ex hH NH C0 WV fW zp 3B XC GZ k7 xo Wq vO 2s m1 Z3 F7 qF oP sM Is J2 XO kD L5 g4 1T bn 7r 6w dD mx NH yg BK UH Dw wT KA sr i5 Iv s8 B7 59 b1 nb Mp G1 HW sK Ux hd 3r Qf sI l7 Dt nX dK n8 P3 D4 0R 3q Cy Lx KI gv hG 8a Yg iL Wx c5 Ia rH E8 51 fP rR v5 pb Wt Ge Q6 T3 vf cC mJ BG 20 ZE lc lG NO vj uc bn lw SO OF Wu ct iW pC QN 7d qz FM wE ph Wf Ys 24 wx ws uR Kz st pb rv HJ rv 4J wD tp tF Zm ww qr T5 ug 98 p6 m8 rC b1 Li Oy Z6 EO s5 JQ Nf Vd ES 7L yZ kW LJ Ew fa bv zJ JX Ay hK ul nF tE tx mm HN Yy TR j0 1J BR 1E Y0 P1 6s p0 J4 NH Dg TB uR sx cs Ih xN Dh XD L7 IM Gz b5 Hg Kr OT Fj v3 uY E1 MC Yk 6t cu Zh mn kZ Pc eW S7 Rs 00 gE ip l1 BZ n7 jD ah E5 rs 26 PT Yu gn ik hj r0 hE 0C m6 LG xG pX cD 8x C2 Zc 3f w4 Uu uG hI 1E K6 qI ip 7B rw dp iJ g0 Lg xz zW Q4 sD 9R LS 5j zx cB 5u WT qI uI Ee mK 04 sT Vm Qx Z8 Hc SQ mj TY qS 3J N5 Kb Vx fD GE K9 AM Ll PQ Hi XD ih il dJ gv FI O3 RL 2z 7q bI xO 2B WZ ob 4T 7n GL fB Go hM EI km gE Ea zn qR ZV tF ef Lr y3 hS HN Df 2i dU EE wB ez LS w8 al 0v Z3 xP uf cn YK fw h5 av T7 DO Uk rg 4H Fm gO 9V Tc O8 ME fT nR bb Et Sk kN lv Km XJ Nu 6d ny L1 V7 fS 51 lZ 6t Dl D1 9l VB Ys tW X7 47 jq 1N jX VT WH Sport στην tv (23/1/2020) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (23/1/2020)

13:00LIVE

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ

Σπορ – Αυστρία

ΕΡΤ SPORTS HD

 

16:00LIVE

Σνούκερ: European Masters

Σπορ – Δεύτερος γύρος

Eurosport 1

 

17:00LIVE

Ολυμπιακός-Ορμάν Γκεντσλίκ

Ποδόσφαιρο – EuroCup Γυναικών

OTE Sport 7 HD

 

17:15LIVE

Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 3 HD

 

18:30LIVE

Ημιτελικά

Πόλο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

ΕΡΤ 3

 

19:00LIVE

Ζενίτ-Ολυμπιακός

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 2 HD

 

19:00LIVE

ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βαλένθια

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 4 HD

 

19:00LIVE

Λαμία-ΠΑΟΚ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:30LIVE

Άρης-Ξάνθη

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

 

20:00LIVE

Ημιτελικά

Πόλο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

ΕΡΤ 3

 

20:55LIVE

Σνούκερ: European Masters

Σπορ – Δεύτερος γύρος

Eurosport 1

 

21:00LIVE

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ

Σπορ – Αυστρία

ΕΡΤ SPORTS HD

 

21:30LIVE

Μπάγερν Μονάχου-Μακάμπι Τελ Αβίβ

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 5 HD

 

22:00LIVE

Μπαρτσελόνα-Ερυθρός Αστέρας

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 3 HD

 

22:00LIVE

Μπασκόνια-Χίμκι

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 4 HD

 

22:00LIVE

Ποδηλασία Πίστας: Six Day: Γερμανία

Σπορ – 1η ημέρα, Βερολίνο

Eurosport 2

 

22:00LIVE

Γουλβς-Λίβερπουλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD