Sport στην tv (2/3/2019)

09:15LIVE

Αλπικό Σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο

Eurosport 1

 

10:45LIVE

Αλπικό Σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο Κβίτφιελ

Eurosport 2

 

11:30LIVE

Βορινό Σύνθετο

Σπορ – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ζέεφελντ

Eurosport 1

 

12:00LIVE

Κάμερον Νόρι-Αλεξάντερ Ζβέρεφ

Σπορ – ATP 500

OTE Sport 7 HD

 

12:00LIVE

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου (κλειστό)

Σπορ – Γλασκώβη

ΕΡΤ HD

 

12:00LIVE

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου (κλειστό)

Σπορ – Γλασκώβη

Eurosport 1

 

13:00LIVE

Σκι ανώμαλου δρόμου

Σπορ – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ζέεφελντ

Eurosport 1

 

14:00LIVE

Πάντερμπορν-Σαν Μπάουλι

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

14:00LIVE

Εσπανιόλ-Βαγιαδολίδ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

14:30LIVE

Τότεναμ-Άρσεναλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

15:00LIVE

Πλατανιάς-Απόλλων Πόντου

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:15LIVE

Βορινό Σύνθετο

Σπορ – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ζέεφελντ

Eurosport 1

 

15:30LIVE

Κολοσσός-Ήφαιστος Λήμνου

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

15:30LIVE

Περιστέρι-Κύμη

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

15:30LIVE

ΠΑΟΚ- Χολαργός

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

16:00LIVE

Έμπολι-Πάρμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

16:30LIVE

Χέρτα Βερολίνου-Μάιντς

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 9 HD

 

16:30LIVE

Σάλκε-Φορτούνα Ντίσελντορφ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 8 HD

 

16:30LIVE

Νυρεμβέργη-Λειψία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 7 HD

 

16:30LIVE

Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

16:30LIVE

Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χόφενχαϊμ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 2 HD

 

16:45LIVE

Άλμα με σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ζέεφελντ

Eurosport 1

 

17:00LIVE

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΠΑΟΚ

Βόλεϊ – Volley League

ΕΡΤ 2

 

17:00LIVE

Χαλ-Μπέρμιγχαμ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 2 HD

 

17:00LIVE

ΑΕΚ-Προμηθέας Πατρών

Μπάσκετ – Basket League

OTE Sport 4 HD

 

17:00LIVE

Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Σίτι

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

17:00LIVE

Τσιτσιπάς – Φέντερερ (τελικός)

Σπορ – Dubai Tennis Championships

OTE Sport 6 HD

 

17:15LIVE

Βιγιαρεάλ-Αλαβές

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 5 HD

 

18:00LIVE

Πανιώνιος-Λαύριο

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

18:00LIVE

Σάλτσμπουργκ-Βολφσεμπέργκ

Ποδόσφαιρο – Αυστριακό Πρωτάθλημα

Novasports 5 HD

 

18:00LIVE

Καέν-Παρί Σεν Ζερμέν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

19:00LIVE

Άρης-ΑΕΚ

Ποδόσφαιρο – Super League

ΕΡΤ 1

 

19:00LIVE

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας

Σπορ – Ποδηλασία

Eurosport 1

 

19:00LIVE

Μίλαν-Σασουόλο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Άγιαξ-Τσβόλε

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 4 HD

 

19:30LIVE

ΠΑΣ Γιάννινα-Ξάνθη

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Ουέσκα-Σεβίλλη

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 7 HD

 

19:30LIVE

Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Γουέστ Χαμ-Νιούκαστλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

19:45LIVE

Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (κλειστό)

Σπορ – Γλασκώβη

Eurosport 2

 

20:00LIVE

Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (κλειστό)

Σπορ – Γλασκώβη

ΕΡΤ 1

 

21:00LIVE

Ανζέ-Μονακό

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

21:20LIVE

Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (κλειστό)

Σπορ – Γλασκώβη

Eurosport 1

 

21:30LIVE

Λάτσιο-Ρόμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

21:45LIVE

Εξέλσιορ-Αϊντχόφεν

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 4 HD

 

21:45LIVE

Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:30LIVE

Πόρτο-Μπενφίκα

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 8 HD