Sport στην tv (2/2/2019)

10:45LIVE

Αλπικό Σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο Μάριμπορ

Eurosport 1

 

13:45LIVE

Βορινό Σύνθετο

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο

Eurosport 2

 

14:00LIVE

Εθνικός-Υδραϊκός

Πόλο – Α1 Πόλο Ανδρών

ΕΡΤ 2

 

14:00LIVE

Αρμίνια Μπίλεφελντ-Αμβούργο

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 7 HD

 

14:00LIVE

Λεβάντε-Χετάφε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

14:30LIVE

Τότεναμ-Νιούκαστλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

15:00LIVE

Ηρακλής-Πλατανιάς

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:45LIVE

Άρης-Πανιώνιος

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

15:45LIVE

Χολαργός-Περιστέρι

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

15:45LIVE

Κύμη-Κολοσσός

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

16:00LIVE

Έμπολι-Κιέβο Βερόνα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

16:30LIVE

Νυρεμβέργη-Βέρντερ Βρέμης

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 9 HD

 

16:30LIVE

Χόφενχαϊμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 8 HD

 

16:30LIVE

Χέρτα Βερολίνου-Βόλσμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 7 HD

 

16:30LIVE

Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

16:30LIVE

Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 2 HD

 

16:30LIVE

Άλμα με σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερτντορφ

Eurosport 1

 

17:00LIVE

ΑΕΚ-Ρέθυμνο

Μπάσκετ – Basket League

OTE Sport 4 HD

 

17:00LIVE

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπόλτον

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 3 HD

 

17:00LIVE

Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

Βόλεϊ – Volley League

ΕΡΤ 3

 

17:15LIVE

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπιλμπάο

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 1 HD

 

18:00LIVE

Προμηθέας-ΠΑΟΚ

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

19:00LIVE

Λαμία-Παναιτωλικός

Ποδόσφαιρο – Super League

ΕΡΤ 1

 

19:00LIVE

Νάπολι-Σαμπντόρια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

19:30LIVE

Ολυμπιακός-Πανιώνιος

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Σάλκε-Γκλάντμπαχ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

19:30LIVE

Μπαρτσελόνα-Βαλένθια

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Κάρντιφ-Πόρνμουθ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

19:30LIVE

Λιντς-Νόριτς

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 1 HD

 

20:45LIVE

Άγιαξ-Φένλο

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 4 HD

 

21:00LIVE

Ρεν-Αμιάν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 5 HD

 

21:30LIVE

Γιουβέντους-Πάρμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

21:45LIVE

Θέλτα-Σεβίλλη

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:00LIVE

Ρεμς-Μαρσέιγ

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

22:30LIVE

Άβες-Μπράγκα

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 8 HD