Sport στην tv (19/1/2019)

15:00LIVE

Απόλλων Λάρισας-Βόλος

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:30LIVE

Προμηθέας Πατρών-Κολοσσός Ρόδου

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

15:30LIVE

Ρέθυμνο-ΠΑΟΚ

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

15:30LIVE

Κύμη-Πανιώνιος

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

15:30LIVE

Άρης-Λαύριο

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

16:00LIVE

Ρόμα-Τορίνο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2HD

 

16:30LIVE

Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 6 HD

 

16:30LIVE

Ανόβερο-Βέρντερ Βρέμης

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 8 HD

 

16:30LIVE

Στουτγκάρδη-Μάιντς

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 7 HD

 

16:30LIVE

Λεβερκούζεν-Γκλάντμπαχ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

17:00LIVE

Άλμα με σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο Ζακοπέιν

Eurosport 1

 

17:00LIVE

Μίντελσμπρο-Μίλγουολ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 3 HD

 

17:00LIVE

ΑΕΚ-Περιστέρι

Μπάσκετ – Basket League

OTE Sport 4 HD

 

17:00LIVE

Μάνττσεστερ Γιουνάιτεντ-Μπράιτον

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

17:00LIVE

ΑΟΠ Κηφισιάς-Ηρακλής

Βόλεϊ – Volley League Ανδρών

ΕΡΤ 3

 

17:15LIVE

Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

17:15LIVE

ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 1 HD

 

17:15LIVE

Ρεάλ Μαδρίτης-Σεβίλη

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

18:00LIVE

Παρί Σεν Ζερμέν-Γκινγκάμπ

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 4 HD

 

19:00LIVE

Απόλλων Σμύρνης-Λεβαδειακός

Ποδόσφαιρο – Super League

ΕΡΤ 1

 

19:00LIVE

Ουντινέζε-Πάρμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

19:30LIVE

Σουόνσι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 5 HD

 

19:30LIVE

ΠΑΟΚ-Πανιώνιος

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Λειψία-Ντόρτμουντ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

19:30LIVE

Ουέσκα-Ατλέτικο Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Άρσεναλ-Τσέλσι

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

20:00LIVE

Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μορεϊρένσε

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 8 HD

 

20:45LIVE

Τσβόλε-Φέγενορντ

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 4 HD

 

21:00LIVE

Μονακό-Στρασβούργο

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

21:30LIVE

Γκραν Κανάρια-Μούρθια

Μπάσκετ – ACB Liga Endesa

OTE Sport 6 HD

 

21:30LIVE

Ίντερ-Σασουόλο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

21:45LIVE

Θέλτα-Βαλένθια

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD