Sport στην tv (16/3/2019)

08:00LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Μελβούρνης

Auto-moto – Κατατακτήριες δοκιμές

ΕΡΤ 2

 

13:30LIVE

Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ούνικς Καζάν

Μπάσκετ – VTB United League

OTE Sport 7 HD

 

14:00LIVE

Αμβούργο-Ντάρμσταντ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

14:00LIVE

Ουέσκα-Αλαβές

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

14:00LIVE

Παλαιό Φάληρο-Εθνικός

Πόλο – Α1 Πόλο Ανδρών

ΕΡΤ 1

 

14:15LIVE

Καρσίγιακα-Μπάνβιτ

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 4 HD

 

14:30LIVE

Λιντς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 1 HD

 

15:00LIVE

Κισσαμικός-Κέρκυρα

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:15LIVE

Κολοσσός Ρόδου-Λαύριο

Μπάσκετ – Basket League

Ert.gr

 

15:45LIVE

ΠΑΟΚ-Ήφαιστος Λήμνου

Μπάσκετ – Basket League

Ert.gr

 

15:45LIVE

Ρέθυμνο-Πανιώνιος

Μπάσκετ – Basket League

Ert.gr

 

16:00LIVE

Ολυμπιακός-Ζολνόκι

Πόλο – LEN Champions League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

16:00LIVE

Σασουόλο-Σαμπντόρια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

16:30LIVE

Βόλσμπουργκ-Φορτούνα Ντίσελντορφ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 8 HD

 

16:30LIVE

Άουγκσμπουργκ-Ανόβερο

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 7 HD

 

16:30LIVE

Στουτγκάρδη-Χόφενχαϊμ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

16:30LIVE

Σάλκε-Λειψία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 1 HD

 

17:00LIVE

Στόουκ-Ρέντινγκ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 3 HD

 

17:00LIVE

Ολυμπιακός-ΑΕΚ

Σπορ – Τελικός Κυπέλλου Χάντμπολ

ΕΡΤ 3

 

17:00LIVE

ΑΕΚ-Κύμη

Μπάσκετ – Basket League

OTE Sport 4 HD

 

17:15LIVE

Ρεάλ Μαδρίτης-Θέλτα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

17:15LIVE

Αστέρας Τρίπολης-Λαμία

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 1 HD

 

19:00LIVE

Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ

Ποδόσφαιρο – Super League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:00LIVE

ΣΠΑΛ-Ρόμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Χέρτα Βερολίνου-Ντόρτμουντ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

19:30LIVE

Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

20:00LIVE

ATP Masters 1000

Σπορ – Ημιτελικά

OTE Sport 6 HD

 

20:45LIVE

Φέγενορντ-Βίλεμ

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 3 HD

 

21:00LIVE

Νιμ-Στρασβούργο

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 2 HD

 

21:30LIVE

Τορίνο-Μπολόνια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

21:45LIVE

Λεγανές-Ζιρόνα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:00LIVE

ATP Masters 1000

Σπορ – Ημιτελικά

OTE Sport 6 HD

 

22:30LIVE

Πόρτο-Μαρίτιμο

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 7 HD