Sport στην tv (16/2/2019)

11:45LIVE

Αλπικό Σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο Άρε

Eurosport 1

 

12:15LIVE

Ελεύθερο Σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο

Eurosport 2

 

14:00LIVE

Σαν Πάουλι-Άουε

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

14:00LIVE

Θέλτα-Λεβάντε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

14:00LIVE

Ολυμπιακός – ΑΕΚ (Κ19)

Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα υποδομής Κ19

Novasports.gr

 

15:00LIVE

Εργοτέλης-ΑΟΧ/Κισσαμικός

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:15LIVE

Αλπικό Σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο Άρε

Eurosport 1

 

16:30LIVE

Βόλσμπουργκ-Μάιντς

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 8 HD

 

16:30LIVE

Στουτγκάρδη-Λειψία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 7 HD

 

16:30LIVE

Χόφενχαϊμ-Ανόβερο

Μπάσκετ – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

16:30LIVE

Σάλκε-Φράιμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 1 HD

 

17:00LIVE

Άστον Βίλα-Γουέστ Μπρόμιτς

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 1 HD

 

17:00LIVE

Ηρακλής – ΑΕΚ

Βόλεϊ – Volley League

Ert.gr

 

17:15LIVE

Ράγιο Βαγιεκάνο-Ατλέτικο Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

17:55LIVE

Αναγέννηση Αρτας – ΠΑΟΚ

Σπορ – Τελικός Κυπέλλου Χάντμπολ γυναικών

ΕΡΤ 3

 

18:00LIVE

Μαρσέιγ-Αμιάν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

19:00LIVE

Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης

Ποδόσφαιρο – Super League

ΕΡΤ 1

 

19:00LIVE

Κάλιαρι-Πάρμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Χέρτα Βερολίνου-Βέρντερ Βρέμης

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

19:30LIVE

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Λεγανές

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

20:45LIVE

Χέρενφειν-Αϊντχόφεν

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 4 HD

 

21:00LIVE

Μονακό-Ναντ

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

21:30LIVE

Αταλάντα-Μίλαν

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

21:45LIVE

Μπαρτσελόνα-Βαγιαδολίδ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:30LIVE

Πόρτο-Βιτόρια Σετούμπαλ

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 1 HD