Sport στην tv (16/12/2018)

10:30LIVE

Σκι ανώμαλου δρόμου

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο Νταβός

Eurosport 2

 

10:45LIVE

Αλπικό σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο Άλτα Μπάντια

Eurosport 1

 

12:15LIVE

Αλπικό σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντ Ιζέρ

Eurosport 2

 

13:00LIVE

Σεβίλη-Τζιρόνα

Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander

OTE Sport 2 HD

 

13:30LIVE

ΣΠΑΛ – Κιέβο Βερόνα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

14:00LIVE

Λιόν – Μονακό

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 2 HD

 

14:15LIVE

Μπάνβιτ-Νταρουσάφακα

Μπάσκετ – TBF Basketball Super League

OTE Sport 7 HD

 

14:30LIVE

Ίνγκολσταντ- Χάιντενχαϊμ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

15:00LIVE

Σπάρτη – Πλατανιάς

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:00LIVE

Χολαργός – Ήφαιστος Λήμνου

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

15:00LIVE

Λοκομοτίβ Κουμπάν-Τσμόκι Μινσκ

Μπάσκετ – VTB United League

OTE Sport 4 HD

 

15:00LIVE

Άλμα με σκι

Σπορ – Παγκόσμιο Κύπελλο Ένγκελμπεργκ

Eurosport 1

 

15:30LIVE

Σαουθάμπτον-Άρσεναλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 3 HD

 

15:30LIVE

Άγιαξ – Ντε Γκράαφσαπ

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 4 HD

 

16:00LIVE

Απόλλων Σμύρνης – Ξάνθη

Ποδόσφαιρο – Super League

ΕΡΤ 1

 

16:00LIVE

Φροζινόνε – Σασουόλο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 5 HD

 

16:00LIVE

Φιορεντίνα – Έμπολι

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

16:00LIVE

Σαμπντόρια – Πάρμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

16:30LIVE

Λειψία-Μάιντς

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

17:00LIVE

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

Σπορ – Χάντμπολ

ΕΡΤ 3

 

17:00LIVE

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

17:15LIVE

Εσπανιόλ-Μπέτις

Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander

OTE Sport 7 HD

 

17:15LIVE

ΑΕΛ – ΑΕΚ

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 2 HD

 

17:45LIVE

Φέγενοορντ – Φορτούνα Σιτάρντ

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 4 HD

 

18:00LIVE

Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

18:00LIVE

Αούστρια – Ραπίντ

Ποδόσφαιρο – Αυστριακό πρωτάθλημα

Novasports 5 HD

 

19:00LIVE

Παναθηναϊκός – Ατρόμητος

Ποδόσφαιρο – Super League

ΕΡΤ 1

 

19:00LIVE

Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λεβερκούζεν

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

19:00LIVE

Κάλιαρι – Νάπολι

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

19:30LIVE

Μαρίτιμο-Μπενφίκα

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 8 HD

 

19:30LIVE

Ουέσκα-Βιγιαρεάλ

Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Ολυμπιακός – Λαμία

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 1 HD

 

20:30LIVE

Μάλαγα-Μπαρτσελόνα

Ποδόσφαιρο – ACB Liga Endesa

OTE Sport 6 HD

 

21:00LIVE

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας Λονδίνο

Σπορ – Ποδηλασία

Eurosport 2

 

21:30LIVE

Ρόμα – Τζένοα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

21:45LIVE

Λεβάντε-Μπαρτσελόνα

Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander

OTE Sport 2 HD

 

22:00LIVE

Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Νασιονάλ

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 9 HD

 

22:30LIVE

Cleveland Cavaliers-Philadelphia 76ers

– NBA Regular Season

OTE Sport 4 HD

 

00:00LIVE

Orlando Magic-Utah Jazz

Μπάσκετ – NBA Regular Season

OTE Sport 4 HD