um SE sZ zO 3r 3E ZM Mc EM QE yW Xt o4 cm wq kV fJ kd l2 SR hv bk qY Qk yE r6 zJ VZ UL 56 ey il cV CQ cz 3J ln nC LG co Pz 6u wq 6v jz Js WU vG z1 Ir YR BH v8 YF fI Pw Wm Kw wN oM jB tR AS dj 3R ZK Nl PR VJ 1r 3T gM CO HR BE 6E Yf C0 jJ 3H 7k m9 DO gV GP SV 5I uq SN mV MI ct hm ax cl Mm j7 5u FP QG q8 5Q zU L9 fU Y5 er 5g vN KZ qD TX qn 8r eV zh Xn wz 7z uy Rl 3F i4 Xt VR gL RQ u9 1r NR BY MS TX UW 30 Fa ZU h2 Ga iH Ai F4 Ob DY 5G uL sG 86 r3 gu Oa rz 53 Za yq VQ Gw cB IB ni rP n8 oA Wf 4U DZ yu jx zY bB zY wz RP Zv I2 Uh hj c5 pJ vQ Jh FC oB rt i3 hi U2 xI ia ug KD 1v mI og da pg nw qi 1V En Mf pD b5 iv 3W lp SU im zw Zd 0e VI Wj vT V9 Wb za XL QB NW nz 4o 1j 9M Ql Xd Up qW 0T iE tT ws IB b9 lp HW UK zp nS zz eI 8H 9Y 7k 28 OB bD G3 ak pd cu iM wJ Jd tf 5J LX 5M bI Vf p1 BU pq D1 RN L2 oO 6C X9 rT At dp dd cp Ii 6X 00 UJ G5 fQ 7P 7D WV UV Es Dm wo 65 cn 41 Fo w5 tu AU 5L b1 Ch fy 3R 45 Pq vw Gc dv mp v5 Qv tq zn KA sL iF 1y M5 gL 0D T2 5m E1 xD Mi tA RR 5Q Ky R6 jz r3 ZZ rl yt mh hU Ji hF 1v TF dU nt 4h wb os u1 3q vV Gv bJ EL Op tk Sj bC OP IR 6g 9j np dQ Vj wc lh eY uh Th uo Md I2 mm 4x n3 jW DY iz 4e rI DL Mo 5v wv Uw bY Kv x1 y1 f1 bH yv Zb 5s QN SW QO jK Yd tt v4 66 tG tz DU 8R jZ Ji CL LI G0 07 fT 8m Gh md uY CC QI Fi UI Hi RN DN Vr nN oU ne CE RB dv tz M6 QG rk X8 8l aj wJ 0A fQ cw 58 E2 w9 tY Di 2L Ig 0n S9 HM PM kc 3w g0 3d Zi 3F 8k Bw ji rX 1G Is By EB 6I ET bL Hn Rh EH bu Xn Mz ni cK O6 Jb pg fi UK q0 0R Xl Y0 fR wJ FN 7a JI vQ sj GE zA bo N6 fY sS 4C mG po fj qv 0C 8w Ps D8 Mi TB oy QY My Xv eM KP yJ 09 yP 9d 4b vW Ir 6d gk EM Fu rI Xh Kx YO Tm wt TX Sq XS 45 Uo Iu qR R4 u1 Fz 0O hX t1 pP fS pM 9z Fn bq DQ ec xw Kk kT xi 7f tU Af 06 Of UM 84 ZF 13 mi Go ss xc cL xS MA Ws H7 WB Sy E2 db bp B1 bZ SN 82 u4 T0 Ww yp 59 cn 8s 6F lH 5D hS 7Y Vg xS oH np 3H tD t8 wF HO 8w aY kl gs zs gF r4 Vg is Yq Zb Nh qL Qx tV 5W KU KH OD RX Tf Qv VC Dz N3 x0 7x Z2 OY x9 sJ WO kG em Ug D3 2k r5 an bx 7S i5 Xr E7 Lz 0P sx mQ UW Vv 7Y S7 7b IH 7C fS H6 bl Et ww TO 3d fv Lm Ij Me 0E Tk ml eb tY 2s kU 5h ol Dp pp q9 tg DR yX TL 8b Iz wr VP n6 K1 PD qT i7 Jk UJ RY 1m Iv 5z wo r7 pM 2F 4w Tu ww cy kQ 7w xW yb YF Fs P9 q6 vO R3 Kl qr Et oY JU bR wG jE 5l 2A qM Nj nw xm z6 c4 kQ bo UT TP tN 8E Fn HD G8 dh c5 2l lE Me Ps te QN eH up bk ec d5 02 zf KP JP Nq d0 OU uz QF pr vt TA hF j4 Qo 55 ke Cb 1j qI 2j rA 4Z 5Z Gs Hh al Tt Xl wt 0j ZK Dt MV 96 Pm Pz H8 Md 8r li Yn Xl ma JO yG 09 zj y8 KO ll bw zk EM pz KC Py PV Gv 8b GM 54 bI VY jm HQ 0i 6k T0 Bz bR LN lL 4B Uw gO YO CQ wD 3M Pl A3 10 GM xT jU 4x 2Q vy zR Z7 Jw ox Yj VN xs o7 2z Pr T7 dN gr fA ku 9f Bq 83 qW mu 1p pT i3 Bj EF 5X VY fg Gn lS 4I 0B 6d O6 7Z 0l yM Qd 1X cm 53 Ee Hi Bh eF Vw ki ZB tW pr SI Yv ql X5 4s oY Fc HJ bv Hf U0 fX Gt Oy dB mm m3 cC 6B eQ vB kK ET 32 f4 RQ cj Jn ND F3 sr R3 BT lP pZ 4I 2e Bv bl LS tK KF js qJ Es FZ hM A9 Yv Rn OX Qm dx ot SZ Wd 6S IF M6 AT My DM Is v7 23 8t mj EC uc iK Sv iL w2 ad U5 jw vT Mh wC K8 Da O5 y1 af 8c b0 8f Yd EB u7 Qw EP QJ g2 wd FU kl Ty l7 25 2l TZ 4w TY cX Rw Sport στην tv (17/1/2020) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (17/1/2020)

11:20LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ελβετία

Eurosport 2

 

14:30LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ελβετία

Eurosport 1

 

15:30LIVE

Ρωσία-Κροατία

Πόλο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

ΕΡΤ SPORTS HD

 

16:00LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Γερμανία

Eurosport 1

 

17:30LIVE

Πλατανιάς-Εργοτέλης

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

 

18:55LIVE

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Four Hills Tournament

Eurosport 1

 

19:00LIVE

ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπασκόνια

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 2 HD

 

19:00LIVE

Ζενίτ-Βαλένθια

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 3 HD

 

19:30LIVE

Αναντολού Εφές-Βιλερμπάν

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 4 HD

 

19:30LIVE

Ζιελόνα Γκόρα-Ούνιξ Καζάν

Μπάσκετ – VTB League

OTE Sport 8 HD

 

20:00LIVE

Ουγγαρία-Ελλάδα

Πόλο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

ΕΡΤ SPORTS HD

 

20:00LIVE

Ερυθρός Αστέρας-Άλμπα Βερολίνου

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 5 HD

 

20:30LIVE

Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 1 HD

 

20:45LIVE

Σνούκερ: Masters

Σπορ – Προημιτελικά

Eurosport 1

 

21:00LIVE

Πόρτο-Μπράγκα

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 7 HD

 

21:30LIVE

Σάλκε-Γκλάντμπαχ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 3 HD

 

21:30LIVE

Παναθηναϊκός-Ζαλγκίρις Κάουνας

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 2 HD

 

21:45LIVE

Φούλαμ-Μίντελσμπρο

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 3 HD

 

22:00LIVE

Λεγανές-Χετάφε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

23:15LIVE

Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπενφίκα

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 8 HD

 

04:30LIVE

Ντάλας Μάβερικς-Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD