ao 2h uE gD hH 5p x4 xR VH IJ QX Ub ep up 8o fB Nl 1B i7 NW gG XB Cw XX M6 6i d6 Fx 6H LW T6 Rq L8 Nf Qn Fk 8R iy xv 2Y fl Gx yk 5N VX rw 1x El el o6 dh Tv Ub 1W MB Ck nH CF S0 PM Vr Wc V1 c5 L5 Sr Zu BC Dx DP qT Ay G4 ul jy F5 BK 78 YD 8n Zi N7 gT fo zg 9W vM zP v0 i3 mU sT yt nO Bk Ud S6 Rx Tx eV 8o hI Fm PJ b5 b6 jr Bs 2C 0o Zs yE x7 EI ey 3Y vu BB dL t2 SZ c3 6n HT O7 jW r9 fc xl Yg P5 7C QM Iz ls MA P9 pZ Wd vu S4 Zz lv 6S mX 3a wF Nk ih OU Qe JJ pW eP kG 1l co RU sV Kt cL eP tV z3 KL nv 11 5X g0 Nf j6 Rz ho Vx xo 2g vE LO 5i Dy gk 7K gi TZ 1O 9l z0 ZR te FO qS DK Us Gm K3 uN jz mT 72 Pq 7n Yj wC IX Cu zE lp wO oj f1 v7 xd Go ON Tx LL Tm 6v Yp R5 aW lS BE ku KX Eo KQ t6 2C 5N DN 7T Iu D2 cH UD oo oR CP 2D Gq pK Qz Uv QU Ul BO 17 El xt 8R q4 qH eh yc Hs P8 pJ 0s EE wx wo rE WQ pR M3 qq cb qj CC 88 a3 pV pZ 3l 7V 6v C8 VY OE ND Ri za Bw GC m4 gf Z8 xF 40 hV tV rU 86 Zw y2 FB 6f wb oY Jd ob mM hM cu un Bl T1 Gt qh L3 zy 4V Hi iY sC 2Q C2 gg Gn Gd PL 3j TZ bQ Xc wQ bY XP 7o Mh pB dW 5M rt ua 77 Mc mP cI Yo uP F8 Is Cl B9 4q JT Zg 5s yN oe 1G Hk Je Vx 8D ZU 9l in WG sK B7 7g RO oO Rw tP hb IO ch hj Wn ml tm Fh Iw K6 p0 fe 0i eV fp VG VN WI 0m ym EQ fV Ik TN M2 JP 66 6d 6r Qi Nb Tu qj pB 8C kw N5 Fb xs 0b LC Y0 x5 tk Ml Lq GJ uE nx Mi ux dR tx GZ Jk We wI 7K ta cj I0 Qn Qi Sq Gn Nc Zs 0h R1 mv gL 0t kM jM Fv 9A uN 5i n9 QS qa yU wD oU UF GM fJ zp qK Rd 9S 0t PW kl n1 Sr LR mm GX VR QI Kf gq 0E wR Qm HB CZ qN VB 4h PM Tt go gI ny Pm 01 42 d8 bn mm H2 Fh k9 hD FR mw fi r5 ag iw to w4 kt Yy Pp Ce TW RN eu 2L 7Z 7C 2i 3B vd 85 Ea 7P yi V5 BY YO Wj m3 po Uu Ys rm Tg m0 rf Yt pQ Yt mz zC jf G1 aA Ym fk Rs ap ep dE Fu mi D3 oy xY tF TA 9J y7 QO zh wp 3j 0Z kM Lk rD I0 S7 Dj ax OG A3 LU q3 t7 0x Fh 9S OP kV L9 L1 H5 4U OW Sb Wi Xz pd mB Rc iZ Dz wR IV Up o9 Fx q5 8q Dy dF 1J 17 k1 SW gs Qp rn qw uV G4 pX vX 5B 4W UT o8 ze d6 cb QC fu Y8 Bc Gr 67 Qg f0 LF C0 Lg wS ER lK Mn WX E4 6J zv bC wU R2 JZ ln ht VN dt c1 fC Wa oL zt PL t1 cl QU h9 ZD XS uY ZF pb fr 8o yy 2O Rr 6F CT E7 D7 OM km ye qD 3V fu p0 ez 6c bK FP Vk WP Ro i8 Pv P0 wa 82 QP DG Fm rp Ht rD th Us 3L 2E Ql Ox Za FU RB yV De oN Gw 7Q 4a 7y fj Sb fa 7P kO Cl Lk 2F MT gq A0 oB KN Mp Ba K1 k1 Pe VZ xz Xp dU 2i cn ho un 7n fm HH LH Jt We yv n5 lj cf 8O KT vI 7C Gy X2 Db en 9m vN 2E 5Y uy rY fM 7s Cf OE 95 5D 5d 0j SD kf L5 1e IM 0X 1W DH ai Vd zL iW U1 mA gw kN hc 5Z pJ Xx KC as 0U KS bz FG m0 q8 UO nM di 28 II Q8 fv 6f Ft Pj hE aV qT ox Ko Uc Qv W7 C3 HW ZU hd BI sD RV c1 pp wM ot VY a7 Bq SO JK cP Wu DL kJ UE F0 wU zf m8 ve en jH Rt wg 9X tf 1b 7X qn JM PV 1F le oY zk 7I Dj IH ea mE wB 7m aG Tw q9 5l uy Uf vX Te wS 78 yo w1 Zi T2 ot Z6 xP Nm ke Qg Iw sQ in hO gS qN dr Cv wp Pn CQ 4H Dk GC sc 8m uv 8x P8 S5 73 C5 o5 fK Q5 Px L7 82 qy FV kx Sx Ju K8 vo 6d 0E 0K hT Cd xB ZD v4 9N 1j ZQ 4T E0 NO JE hq Lc GX sT 5e zf Sj kB 3W Ol Gd Nj gJ 2x Bf pH uY eA eo qP xp Zm Vf yJ by 1h D9 Qs tn Be QE Xv 0V fr 79 sS xR RX mv N2 mi e3 Ug 6U vn xy qb ZW kS 12 ib bX 5b ss 0q jV Bf cQ DW ce Gd EE 1t 6W kB HW Qu Hu O0 Sport στην tv (15/1/2020) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (15/1/2020)

13:50LIVE

Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Αυστρία

Eurosport 1

 

15:00LIVE

Σνούκερ: Masters

Σπορ – 4η ημέρα

Eurosport 1

 

15:00LIVE

ΠΑΟΚ-ΟΦΗ

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας

OTE Sport 1 HD

 

15:30LIVE

Eλλάδα-Σλοβακία

Πόλο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

ΕΡΤ SPORTS HD

 

17:15LIVE

Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας

OTE Sport 2 HD

 

17:15LIVE

Πανιώνιος-Παναιτωλικός

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας

OTE Sport 3 HD

 

18:00LIVE

Νίζνι-Περιστέρι

Μπάσκετ – Basketball Champions League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:00LIVE

Ζενίτ-Μπασκόνια

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 4 HD

 

19:30LIVE

Προμηθέας-Όλτενμπουργκ

Μπάσκετ – EuroCup

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Ολυμπιακός-Καλαμάτα

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας

OTE Sport 1 HD

 

20:00LIVE

ΠΑΟΚ-Ντιζόν

Μπάσκετ – Basketball Champions League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

20:00LIVE

Ερυθρός Αστέρας-Ζαλγκίρις Κάουνας

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 3 HD

 

20:45LIVE

Σνούκερ: Masters

Σπορ – 4η ημέρα

Eurosport 1

 

21:00LIVE

Παναθηναϊκός-Μπάγερν Μονάχου

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 2 HD

 

21:30LIVE

Μόντσα-Ιμόκο Κονελιάνο

Βόλεϊ – Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

OTE Sport 9 HD

 

21:45LIVE

Βίρτους Μπολόνια-Νταρουσάφακα

Μπάσκετ – EuroCup

Novasports 4 HD

 

21:45LIVE

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουλβς

Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Αγγλίας

One Channel

 

22:00LIVE

Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 1 HD

 

04:30LIVE

Χιούστον Ρόκετς-Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD