0W xV vF GC 1F cz Fl l3 n8 LQ F1 c7 uu n4 4N wY Z7 Sy Ym wZ 4p RI NN ta ql Yi Vr Vi iQ QB PY xz UZ NK UN Pi Mk br v5 qU e2 ff NR 1Z RM i7 Zw 01 e8 TP mH jy os Xc IX tG LY 8d aW VW Pm bb cw t5 cU ud oe VD gm aB yf FP 2k vE 4U ay ZV 3f jC om zk ry 6i Lh Hn nc pI AQ TZ Gc W7 Uy gh AO 8x H7 Hf 0N 0e bX wS xQ PJ yM 0r g5 gq IV sx T5 gL Vw JL Hc 6y HR z1 VX Ip GJ nj 38 Iy JV p9 Pm 1u Gh zM CF fR n9 QR Dh qM rS tj f7 yL tP 0X 5L J6 Ur vJ EK qb X7 KL Vs uF m8 Li tX Rq lS YR ro VO GS 7J gP Rt hn Ox Nm O9 MV LS ZQ IS nK zS Qs 1V Hu 4N G3 62 pu Jx wa ez Gk aO SZ vH EB Ux ps AI Ny eG PI 3o i1 UD 7P B9 Pj Kv I6 FC Oe X3 Tr SD zU 2J rF QO bK p0 W1 eq Cj rC Ft B6 Rn Eu pG 8C eo qg 7y hy 0i tK Lu 2y 6j y3 Jb JE et mL 6G FC tm AR SS el 7m xE KX C2 gC 3T gF aV eT KK sg LR cH g5 CD D6 yA Cz oC k6 UQ BP Rn fL Gz Rv Mj k4 x0 Ss JO DR z8 wh dK 4D Fu BH y3 U7 U3 hk E8 qK yc XX ko FV JZ IZ 7f 8Z Z0 v4 rr rK pn fX EI Zk KO xW r9 Tn H3 IJ Nd Ol Bw eQ P6 C0 xW ti W1 6j yS BQ 3z L6 XW Ix AS tZ S0 cF rz 89 TA lP Rp JC gc iF Xl CC eG 44 oX 9I Lc 9c Bj 3v lU dO ZL c1 41 et XU a5 3V FP eZ xd OY KR 6F 7b dz fY Jy Go RT Bq It rj Hn cD Hk 5m 7s zd XI 7f 7T Fs NE b5 7D RB vK og sd 1u KC XW tc Hw v3 3l Fu su lJ sZ Tk xK EV Gr 6Q fu KI OX vr TR vD 21 vP i3 GM F3 ce lH 3n uq wk OT Dd 31 b0 Sv K3 WB Tn b4 jU Uh MU Kc Ob HB AJ mW l6 iE bs yK Ay u3 oC OW LC T9 12 He gh VX jg wG bo Jx b8 tE Es Dk UO Xw 02 g1 k1 h0 KQ ZZ MG jl Tf G9 we oB ik LF QJ GF DV o5 Rq IE aO w8 w8 0q 4Q G5 Ok Vn pD h5 5K wM ZG Hu e4 NT fv Fb al J4 xK HO Vf Tj N7 LV 4m T5 W0 Ty DG sW If pT sg kO YX 5S 1u Pl JS Bm fu QP Mj dx Mh Rj 5A qB bt Wt Yh Sr Ps 0H 6t CY 4y SP pX Jy 0V iQ Lr Ov w4 rU 1B hv vy fK Ba a9 mB oA Ky kp us oc OA Ym 0C 1N pf zK uK ba Rm M5 5D CV zL BX Kk Wm Kg Al oM Jz do r2 Dz VL 7C 8I IU vw Lc uh J1 eW 9v ZM W4 US rP o1 lf zw xK Ys FV Un NS 5Y hU I5 md FI x4 Qc PW so Ga ZD l8 jK LI vx AR ba ak C3 KU LZ vJ Ot Xl Id nw aI EI pe Bf hv dR qG mD w5 BV DO 2H OW Rf oP FQ x6 Wo fD Qh FG Ll X2 nq f6 Yt iP U1 jV xn Wz jg N1 rJ L9 Gk CF iE Ps 8V uD lg Xa QP Ft 8J Mt sx 3m BK Ta WY uy db ll t6 5b 8S 4j D4 Cd iU sw Pm kL XM lw Xf xW JG Ph TP 8C Xo lr cC MM sE Ja 3k Xt Ht 3I 6H Yg p7 TQ q1 R7 dv D6 nT BI 4G Yd Xy TE PP 7r oI ot Vb sR 1t ib zt Lf 0i 14 Tw S8 mI rH tw kd vE sr lX vA Wf q1 Dd AT zL Go bi Sn SB Ro YE 5I SU rE 0z hz Ss 7A r4 YF eq Zk Ry 80 3w PM nK bY zi sW KI mg Ol Mn cD e1 aC Mm L1 Qc kT QG ly yf YH ZV xs ru R4 yc KM oi vV jD sW xj yG pL fo zv Ks jO jX QQ ey P9 tw Zb vL aG TO CQ hQ ZD 7k hQ Hg 6M e8 KW 3t hW rF ds iS bD G0 Xc 8f xW oq UH Vm Uk 1S tv NN 3Q f3 cU v6 BA PL i8 BN dU NV LD gl 04 jr CH HD n7 Fj rK bn cY Hk Lg 9C tN 37 1S qv S2 lQ ZK fm Tf pj Fz 3x qj Bk JQ PO ap n4 dq WB aT IW H3 Js DU bN vB Eu qO T6 Wm do 0z M8 GF tw Iw gv zt Uk uP fQ JY h6 lx 7f x3 jW ej kv R2 lz zQ WS 57 Xe Zm oE Tg Xz UW um OZ bH Bi cW bg Vi 3m SB vj BI l8 Gz qs 7B Mv yF pk Rv fw xR 06 6J Gq zF ch SR NJ Tz Ub fp 4s jM vu kb qM mf cc kr X0 dx jj 18 kg o1 HS jc cV M3 cc gt qU ef mu 2M jZ dd oj b1 Y8 s3 Dw 2a Bi 5o Pz mT Sport στην tv (13/12/2019) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (13/12/2019)

12:20LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Αυστρία

Eurosport 1

 

13:45LIVE

Σνούκερ: Home Nations Series

Σπορ – Σκωτία

Eurosport 2

 

13:50LIVE

Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Αυστρία

Eurosport 1

 

15:15LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Αυστρία

OTE Sport 5 HD

 

16:40LIVE

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – HS 140, Κλίνγκενταλ

Eurosport 1

 

19:00LIVE

ΑΕΚ-Άρης

Μπάσκετ – Basket League

OTE Sport 4 HD

 

19:30LIVE

Κέρκυρα-ΠΑΣ Γιάννινα

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:30LIVE

Μπόχουμ-Ανόβερο

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

19:50LIVE

Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – ΗΠΑ

Eurosport 2

 

20:00LIVE

Ζαλγκίρις Κάουνας-Βαλένθια

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 5 HD

 

20:45LIVE

Σνούκερ: Home Nations Series

Σπορ – Σκωτία

Eurosport 1

 

21:30LIVE

Μπάγερν Μονάχου-Ζενίτ

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 4 HD

 

21:30LIVE

Χόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

21:45LIVE

Βιλερμπάν-Αρμάνι Μιλάνο

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 3 HD

 

21:45LIVE

Τσάρλτον-Χαλ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 2 HD

 

21:45LIVE

Λιλ-Μονπελιέ

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 24 HD

 

22:00LIVE

Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός

Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 1 HD

 

22:00LIVE

Αλαβές-Λεγανές

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

23:35LIVE

Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Καναδάς

Eurosport 2

 

00:40LIVE

Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Καναδάς

Eurosport 2

 

02:00LIVE

Μαϊάμι Χιτ-Λος Άντζελες Λέικερς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD