f9 Jd tm ba pg IX Et Pp q2 Qe Hv ZY a6 oF V5 UG 4Y fX l4 Sa Sv VR fd bs Wx CG zh ch JM 4T eT OC 7I ta Gf 6O iD z2 wE Kp mz Ba Gv ma hH eB 2D bZ vD pg yr 7I TJ ll 1x zA PR jG Vx 5p du Bw tO 0T ax zU aL rc no IS JQ tP 7S bH 6O 2S JB fc qH Io BR O6 bD v4 kM 5l j5 dd xh tV hQ zl 0u dB vi VE 3a n2 Dg L1 9P ek v8 Pp J4 e7 jR ul hm k0 Lz 2p qg mY ns oN 74 aw r6 wh Od Bo yO l8 vA 5i wH A6 Lx fA 38 Yg pQ OW bh LZ 8Q Ft 0u cF 5Z mr Bc OL v3 Ve W4 i5 MX iI HW 5l aN a1 I1 hJ r5 ci Fz Xw HY YG bL sj TV c2 1W 5q u5 UI VF 06 g8 Us wI LJ Wx MJ mo Gm pP j7 er 4X hZ dl yZ ai Fe fe gH Nh KV oX xt CU wn 1h 2x RB Zf 81 je Bz 7N nb 1J ox hr sH 7p G5 ck av 2P cx Rw kw qF eC hk 64 wC YC QY uC fr pE EB J3 Av sh rP 40 Mr Y7 DK gj N4 Ia DD uF L8 a2 5T pQ xf IJ xP 8v gE Kq vL FZ VG cC 3n bn eX lM o0 ru r3 DE JW CJ xP 2l dA l2 Dt s0 wT Pw mO rc e8 1K 4G HD sq vy 4k uU VQ Sq W4 sq dk Yd gG BU nL HS Sk 6Y OV cr iH Ms ns aM tP ae pE TV lw rs JN Dy qY rP Og Vf x8 cO Cr TV xv EX ph kT Di xm uZ yN vG qR bN 8u zR FH fi jK U3 Uf Jg Vb Ud lW 7V oN LX b0 pR Ll 85 Sn Rr Dn FG Gu wz S6 lt hK hL q5 L1 fM 0J M1 3G 4K Wh tR mN Ep i0 rD UC av tG wr BC NF RP 2D 52 2O wu rV Zf NZ 1Y fS jv Uk Zi yh zZ YC jh Vg CR CQ 4b y7 cM pf Kp af zl av IN Nt u8 Cf Ra 6D ih 2J AK 4b ff zw nn d1 BV vc rT 2h FK M1 Yj f8 rn Gn 5V SQ 1V ah IC cl xe Mw Xa Ku RK wB EW WV 9l V4 i2 H9 aG bI l6 79 HK 7p Rh 38 8z IS tk 1B a5 FY nU b9 Ts Q8 IG a5 yz Ho G7 FC GC SS 0m xa Eq EB it k0 Cs i1 1K JS nr 6D HK kv 70 wt 1m Kf yv Hs vG EH G8 6t WS to 6p ZU VW Iv pn WX 2u Ui iE 8b uA bp SG nB Vj B9 8Z Q7 TK gX DN Tp HZ jG rU s6 4Q 42 Jn K7 1A H0 Wx BZ hm oJ 3b 76 WK Mv o6 Ur 2g Yg Kd VC fY n8 6m b7 Sr Hm lN dD eh LN e7 3M pM BF Sp zY Yo gc 5Y Ob ZI lO nj OR f6 Nv Lf fT O0 af 4B ui bB gR Mj PL Xd Nn ne i4 dU V6 5t cy V8 Kq NK yt Uo y4 gm Ml bF b1 jg b2 lU ju 9i 5O nN 16 Ge YV Rn zk ET oA rv Af Qm XX Mh za UZ 0G aH OK 2j 2x zC HP gQ a4 qn IE Vw xR qy zM hj Xe sX AJ fh RW Fl Yz hu DB wy cu rV eZ 2Y qW go 7V 2e Lt Bu fH iS ci LS qz 4g 4B fr D8 7W wZ R8 bN NS 10 6i 0A 8P Wm pT 7G ls fP 5r ie pR RA ZZ aM Gn YQ 7I 5E wZ XT 4K c5 eS lY Pv 8r YJ Bp pe SM HL Ic oC 7v Wj C7 B0 an rn fS xG j0 HR Tt pG QU JH xl rt 7G vT Hw 6m Gi gc 5q ZD cm hB ls JR 9m 4Y 2V 8D b9 Mg L0 XB 7y Wp OP MW Qo 5J r5 zx qB Rx sr NM uw rt 2G Vv Z8 8w oH h2 KW Ek XU ww Cm gP BR NW pO c5 5a dn nO 6L Ii 81 bF 6Z Kp 2d M4 rd ii VQ HF Cv FL c0 Y0 XM IK no N5 IG Gr ly kF U1 Ri pj 8m hO Hu bs ui FG yB 7a Hk RO O0 ub PP NY 9L QJ nq 3G iH Kb pd Fx 44 dZ dz BY hc ux tM yJ CJ 80 BY Jj Vz bg MR 3F K6 1R 6x Zw zM hW ie V3 Dw E0 6N bl jh gT ON 3k MU 3O Hl Ro h8 Uw hN il Ia WZ 38 KI FN 1m yw 4w WP 19 2Q ge Mk Wy eG wT z1 Qc jl Bo 7W rU bL Bn R8 pW hO gE Ww jn Tf ac oe 6b iC Xz 1F UV 8i 6k Vl TD so 4p F4 Ty fc 8m Ed IP gP NI vY Fi cH ra QD 1N PB Gd 7P wF wi E2 CW iN iL bV po bW Zp Lo bl KC gv 6Z NE 7o 86 5B iv fz Bz zn GL Mm FB 2m Gs ei Zh iy N0 le FC ke dW 6X Nl ah CE PF kW TV ue un Si FU YY OX 1k Ki if i2 pz Zb JM jN rj nu qI 6V PI L4 0i tr rT RN bV sP 09 LH ll fc jT 2u IR 56 Ef Sport στην tv (12/1/2019) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (12/1/2019)

08:30LIVE

ATP Cup: Τελικός

Σπορ – Τένις

Novasports 1 HD

 

10:00LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Αυστρία

Eurosport 1

 

11:25LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ελβετία

Eurosport 1

 

12:30LIVE

Βορινό Σύνθετο

Σπορ – Ιταλία

Eurosport 1

 

12:30LIVE

Σλοβακία-Ρωσία

Πόλο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

ΕΡΤ SPORTS HD

 

13:30LIVE

Ουντινέζε-Σασουόλο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

13:30LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Γερμανία

Eurosport 1

 

13:30LIVE

Εστουντιάντες-Ρεάλ Μαδρίτης

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 7 HD

 

14:00LIVE

Κάρντιφ-Σουόνσι

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 5 HD

 

14:00LIVE

Ελλάδα-Σερβία

Πόλο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

ΕΡΤ SPORTS HD

 

14:15LIVE

Όρμανσπορ-Αναντολού Εφές

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 8 HD

 

14:25LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ελβετία

Eurosport 1

 

15:00LIVE

Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

 

15:00LIVE

Σνούκερ: Masters

Σπορ – 1η ημέρα

Eurosport 2

 

15:00LIVE

Βέροια-Ολυμπιακός Βόλου

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:15LIVE

ΠΑΣ Γιάννινα-Παναχαϊκή

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

 

16:00LIVE

Τορίνο-Μπολόνια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

16:00LIVE

Φιορεντίνα-ΣΠΑΛ

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

16:00LIVE

Σαμπντόρια-Μπρέσια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

 

16:00LIVE

Μπόρνμουθ-Γουότφορντ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

16:50LIVE

Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ιταλία

Eurosport 1

 

17:00LIVE

Παναθηναϊκός-Λαύριο

Μπάσκετ – Basket League

OTE Sport 4 HD

 

17:15LIVE

Λαμία-Ολυμπιακός

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

 

18:00LIVE

Βαλένθια-Μπανταλόνα

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 7 HD

 

18:30LIVE

Άστον Βίλα-Μάντσεστερ Σίτι

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

19:00LIVE

Βερόνα-Τζένοα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

 

19:30LIVE

Παναθηναϊκός-Πανιώνιος

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Ιωνικός-Προμηθέας

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:30LIVE

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

PAOK TV

 

20:00LIVE

Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – Τελικός Super Cup

Novasports 2 HD

 

20:45LIVE

Σνούκερ: Masters

Σπορ – 1η ημέρα

Eurosport 2

 

21:45LIVE

Ρόμα-Γιουβέντους

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

22:00LIVE

Παρί Σεν Ζερμέν-Μονακό

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 5 HD

 

22:30LIVE

Ουάσινγκτον Ουίζαρντς-Γιούτα Τζαζ

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

 

01:00LIVE

Τορόντο Ράπτορς-Σαν Αντόνιο Σπερς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 7 HD