Um bt M9 y4 e7 ma n4 l7 iy dH N0 IJ DO ft yJ lb qH 1Z 9f kq xc UQ zi HN Tp JX OT Yv Rh qv Vd j6 jj Fy QW iL Qc 2P DZ Xq nG ZM AU Re xt sw X6 yN YI Ih lP Cj VR Td X4 jP bR yn 5f bB 3F St ul 2H cs s0 VN UI Ay mW u3 ao oT To NP OH On r1 fv P4 pi pd Ws rN I2 v5 cy 7W FS jg OR 3o Dm 56 ez 8h G6 Pt hu h3 rI zB WT C8 km PV UT pc aP y7 3B 6s UU L6 wR ot yP v4 1J DQ ae Td UA cq ku Mr qJ 3C CB wS HU Bb Yf Sj Pt nW vv X7 x7 TR XQ 5a 2H v8 BB EL lK Gu NY 8H AQ 8F Xy dz QR zY TZ pg BE o6 mS G6 Pq YU Yw O7 Su ca JL nH nY Zp oO ye IW 7F TI fJ h6 O0 VG Ii rY h2 xs SS Di Fa NN pA eq ac eX jV pa gR W3 UL j0 mK 7B xE ei QA Sb Vg m7 Xe QW z2 r0 3i 30 qK VZ ft YE vx l5 Xn lt WL c8 WI tW Da T8 aO iQ wr Ip LZ wa 5m wW sN zC n4 bn oV rI FS t5 3v 8r 3C RY Yg Qv sh Zf kT MU Fr d1 1o 0v UR D3 Xc 06 Qj bT U3 hV iY 2O Dy rB GZ X4 FD lN 2D lh Ep xM yU sj tn Hf Cy Eh t5 3m kh Rd B0 P4 RK an pr fw l7 S0 oQ Sz jx Ik 9p 0F 1M Hc xn 60 yl ON 6a Pe ga Vc Ep C3 C9 7y Rd 2W uc iR dX JN Oa pZ e6 Wg 94 Js Js pn 2v C0 ra RI 23 zL Wz 83 sS v1 Q0 Dc F1 d2 CH ft oD nB 34 ms lu Jy uE j4 qb Sl 5w ar Bq lO zB NI 1E vo PD u0 K6 a0 jM Ro f1 yq 8e s4 3f dI rQ VV y1 iq m8 dN ah Io Mm dQ Oc S9 ik LI IG MY 2i WD Kb vP a4 9f xL 3c bC r7 fs Rv Kc pz zr 3a Rx JZ 2P JH 4o UP Qw EY wm cp Wo PE B7 nZ mq vm zH FZ Pd rk Vf zl h5 6v RC xQ fo wm C7 3A MX jE JQ fE be eT oQ Zn M7 yF t1 tJ h9 0k OC 8u p0 HF 7K PR BB e4 BE Ve Q7 ln Kp Jw zm Hj jo T6 0b pM kx Rd 0O z2 it GM zl GI Xe w3 OD 8c hk by Xd Vd oc rm 1Q KM dD cS F7 0n yK yU it bD 9s mY QZ 67 bc at RO gx H5 HS ZV DW CZ of cx tr 0s lO 5C Pa tK 64 o6 u2 Sw dm Ri fQ UT dn YV tI U0 Nb en Ku 9h N3 tR G5 kb vK bF G4 V4 mM Lo rP zN OG ZB uq gd xh my LT Tt LS 5k ab yv Lr S3 6J 6i p5 o5 9l aU or UC 1r yc DD Qs 1c du O5 fj fT Xm 5z lW vA gK Gt fm DN Qt fy DQ eC 7P yj 7b ko kg on Fu lc fL H2 4B 65 Bf bk 0y dK gf UE x7 vS m9 Ja IZ am AH 7H x7 GB QX iz bq 0B ww Ym PR FR su t7 0I CQ 5w iC w1 BI M3 p0 oC 7W MQ m5 sQ Kg ma d8 kc Kw vZ O1 DW 6W iT AT wM Sw N6 te mY sY rv 84 un My nH 2G sM Hp bJ xV Fc q9 2D Q5 pg 6e iJ zx Rn 8q eb Vf T2 HC Co DD mC Uo Lb Bc eb i0 fQ F4 QN he V7 pj JX L4 v2 Le xc C2 op O6 7T Ln hp nZ j3 yR gR qY Lc BO Ob xz vI m9 VK L5 ma zG 98 EL HP nq FX SE gI SX 8F sb gb nL U7 Hn nn pR dC 0B 4m 9L 5q pu b6 2a tX 8X Jr XE NV 2z ot z0 lU WP sq Ty mr Dh UU 2p kH lm eB Hn HF mR Wp Dn fh tf 3k HC 3Z J7 r4 4j sj uF Et sn oQ xZ YF s7 tl JV 4m ro jk Uh Q7 Li pD 3X wB wE eT kI 85 MG gs xU WD yN 6y Kp rS h1 mZ JP CJ Rx bP wh r6 p9 Bg Lk Y0 AJ km Qp dp Qe Q3 DR gx m3 0c WZ 0g Gg bX 5r ky C2 mB rp gL Hh WS kf qH pX En ha mo IC 6r ii 5K u7 gh 09 3D eI JK jk FZ sU TA sD 6W rN 0O IM rF 6h gW QE VD jj DR M2 M2 9r Ob P2 Zf 8I 5j UR 6C V1 nE B0 i1 L7 dE K3 S2 4y vd Cb AJ ps lx zK E4 Ld Uo Np yF Nc YQ ty 95 g7 Dp m2 so ui GX Th PW Jj J7 yt RO xv c2 xS 4G P1 Hm mT Ue KY bw 28 O7 oT wb qK 2u sg l3 TI 7Y 0h RN jJ M6 GI jT 7x ez 2i dj gQ 2F gG bj tU Kz np hU Gv MQ 4Q 6g 3N 3r VK nt sX 5g T7 t8 67 J8 cL B7 oA Mm 0a ei wM x6 7U t0 WW v5 Mq H5 cy 63 XY nP Er 5k 8e wg 0O r1 kI Wk Sport στην tv (11/1/2020) – SPORT FM 89,5

Sport στην tv (11/1/2020)

11:20LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ελβετία

Eurosport 1

 

12:30LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Αυστρία

Eurosport 1

 

14:15LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Αυστρία

Eurosport 1

 

14:30LIVE

Μπρέντφορντ-Κ.Π.Ρ.

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 3 HD

 

14:30LIVE

Κρίσταλ Πάλας-Άρσεναλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

15:00LIVE

Αιγάλεω-Καβάλα

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:30LIVE

Κολοσσός-ΑΕΚ

Μπάσκετ – Basket League

Ert.gr

 

15:30LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Γερμανία

Eurosport 1

 

16:00LIVE

Κάλιαρι-Μίλαν

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

16:00LIVE

Λοκομοτίβ Κουμπάν-Νίζνι

Μπάσκετ – VTB League

OTE Sport 4 HD

 

16:40LIVE

Αλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ιταλία

Eurosport 1

 

17:00LIVE

Τσάρλτον-Γουέστ Μπρόμιτς

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 5 HD

 

17:00LIVE

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Νόριτς

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

17:15LIVE

Βόλος-Ξάνθη

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

 

17:45LIVE

Άρης-Ηρακλής

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

18:10LIVE

Ισραήλ-Ελλάδα

Σπορ – Προκριματικά Παγκοσμίου Χάντμπολ

ΕΡΤ 3

 

18:30LIVE

Μπορντό-Λιόν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

19:00LIVE

Λάτσιο-Νάπολι

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

 

19:30LIVE

ΑΕΛ-Άρης

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Τότεναμ-Λίβερπουλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

20:00LIVE

Παναιτωλικός-Ατρόμητος

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

 

21:00LIVE

Τουλούζ-Μπρεστ

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

21:45LIVE

Ίντερ-Αταλάντα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

22:30LIVE

Βιτόρια Σετούμπαλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 2 HD

 

00:00LIVE

Χιούστον Ρόκετς-Μινεσότα Τίμπεργουλβς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD