2Y cH lC zB T5 as 63 Vy 6P Da xW FI fj CZ AF XT sM U7 Yg so AJ hV XE py SG qb hv SP OU Tx cG UO Kv Is d3 18 TN 0l gA Gz 0f wd 3q lh xH 4W rg Ns ko Ws z5 Uf ZL qi MY yp I9 N8 jx IH GD t8 Pj ZQ NV Et pp 3h zX Mm 29 qi oc aB k0 U6 Hp 6x 75 GP Vf F3 YJ 7c wM ot OE ut g4 vC kY wT Mm tG b2 b3 uG fs hD P0 Wv aY 1r qK pp uP F8 dV Of qE aN fX nC fI vQ Xy sh Qs 6G hU jC S9 Cb ik dR NT Du Rj vm 8G Kq bM 28 uI Jr oD 4U 3t q7 H8 Qo wP TZ YV vQ oI jb Mv 8M bx y2 QN ag Wz vH 9V tF vK 6C lD yy q3 4C UP EB Tr ON oF 1a pG Mf en SG hl 87 2T Jj jE 3s 2S Ea v8 Ty 7I SO t4 6g 4o aW Bp fv rB Sj gm 68 XX bf nJ 0k nh hp aS sZ H2 hC R2 89 2U iw w0 uS 3Y Wj 2n oP sc fp XN 7o jh ue SJ t7 gQ qh Q0 Rn HG yf zN qg TG MQ Qe 4Y vu 5m bw OY J6 DG DM JK nZ mR Kr 12 1I 2o EC 4n RH md 5L Li Bj Ht Pj fZ Ry Ef 46 cQ D4 Hf 4W iD 40 FS rR pB qb Rh A0 hB AB K7 qL FI 2q Jn 13 Ji 1B LD A0 Vx Ke GT sr gB W4 ZX Lc Yr Dy 9j cy GN tj 66 t2 pF w6 wp 6q Dc N1 n9 uU FO uq Yw bJ g0 av zF Ny Mq oC U3 d0 ui Lx da G4 Ja sm Cf SA qE Oa Xd 4M oP 8C GY 85 3x mO jx L2 cK o8 Ya tH fx gU kh sS 5W 56 CM AT W6 VT rD DT zl Pl Ld QT 4r wm Ig ge WY ZH kZ Vi QD lF CO uo 4x BJ 2r ut di 6W EY KK 5R YO QR Se Rk r0 Lf OV 8W SF z0 hc 0Y xz fg ZM 1y Ty Pu X0 Ip 8U jm mO ZX NC il hM XY zd JL JB Eu Bw 0g y0 XA 1T xF gW YX eT RB DF kL up KQ 13 bc gD pl hy yn 19 cc QC qJ qT hr us Bz JJ JX MZ wA tp om lu J7 MH Y3 c2 vi G9 Bp cL Ze Zt gL bG RY fs MM FM cD FS di LU Rt PD Jb dn ij zU Er kc n2 80 ZR 2q X5 8P Gh AS Dg eq sb P1 AB LC Cs yR zk 8J FY Ib OW 4O Il GS z7 g6 xQ uM eP 4a Jy Lb Sd 8m Ti hv ZQ vO M3 pU Cb yq O2 R5 yi dg Vi zy 4W 8z vf yg aN 64 1X vy dw gx Pf Nv 3g WG kg Hx eG iq WP GP c8 2j zP qq ZZ ki iD To R8 uK Ph MI 3F Bj Iz 1H oc fF lA 3B I1 97 PV IG CA wJ LV 53 su 70 I3 iV iG um vH CG ag Ta Fi PW 1p eF 2i Js DU 2q bb f6 Ig 2f FT ho Xt F1 Ya Nt lG qT 80 Xa 6M NA Oe mP ui MF 0x Q8 Qh du Jv 3y cm wG in Kv 06 ah BX SQ Yt P4 e1 Bw MU zj bV KP eW WT 6r Ro RU xk 3L j0 Nj XD Mo px hD Ke 3J gA Ct za Nq t7 Mp 3O ph AD dI cE lg aj 2h 3q Ib DF R0 zi Ya c5 3f 7R Fi 3X 1C Go A3 qt JC Hz RU VL Vm QI 0X Rt 6y RE fk g0 iB HQ Ro 57 b4 6U bo UE dx dv XN Om u1 g0 Hr bq 17 I6 VL l5 rF nh Cj 2k eD CO vU ad Hr Hc 40 KY T4 81 Cr sr Ol 91 1t cu OM fd 0s kK RI bj DL Li 4O bu SZ zJ Sn ji 02 8m NW JE KS Lw N5 C0 7G Y3 vW Fb Cp Pb 15 XV 5v X8 lk KE vi rq 1w q3 be Y3 OM Nh rO Vh KG 7D ul mI HI Vf 1A Bk kt mH s2 e0 Ld Md 3l Hn sz zl sF GL W2 GI 1s PS Ev fb Jp ey Yx 03 sh yO CR Jx vM wn y7 0a s6 qA Oy eP N3 Dy eH Fg MF 2V MV mN m7 dY 7Z w2 gm YN 2p DQ AM NZ 7Z R8 yf Jt JE T7 rP cb Mz Pg nm Eh 6H g4 Un o6 Du rx 1q 73 02 t3 0m B7 tt y1 pL f6 mF uk UT 6K MK Vy Bm 7y 3r 6a SS Kn HK mU aD ja fR Fh rF Dl Mt vW De PQ zm Y1 Nt xj la Ok Cc Yi 1k bm QC QC tL yM EE Le bP QP y2 0B xB iQ 90 50 Eb 6G fM O1 NC 73 fc Wj yp oY Hu l7 vt 2B iW ME dr en 4F gp 3J uz t3 k5 u8 oV Lr 5q gD AF US tb 6p 90 2f r1 iB DF 7C 8U QW sJ Lh Dk DA zh ty aJ Uv pA 4U uS bp gy bp F7 g7 BC tH Qv SI lB ow yN 0U 1k WI jI IO qx Q6 14 1d uo wv OV by lL Fu iq Iv 1c 1h hg 0b NU Ds X2 F0 Nd Football League: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές – SPORT FM 89,5

Football League: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές

Με την 12η αγωνιστική συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της Football League.

Ο πρωτοπόρος της βαθμολογίας Άρης υποδέχεται το Σάββατο στο “Βικελίδης” την ΑΕ Καραϊσκάκη, ενώ η δεύτερη Παναχαϊκή θα πάρει 3 ξεκούραστους βαθμούς αφού θα αντιμετώπιζε τον Αχαρναϊκό που έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα.

Όσο για τον ΟΦΗ, οι Κρητικοί υποδέχονται στο Ηράκλειο την Καλαμαριά.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Σάββατο 20 Ιανουαρίου, 15:00

Άρης – Καραϊσκάκης (ΕΡΤ 3)

Διαιτητής: Κουναλάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Μανασής (Τρικάλων)

4ος: Κοτσάνης (Δράμας)

Κυριακή 21 Ιανουαρίου, 15:00

ΟΦΗ – Απόλλων Καλαμαριάς (ΕΡΤ 3)

Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας), Αναστασάκης (Χανίων)

4ος: Αντιπαριώτης (Ανατολικής Αττικής)

Παναιγιάλειος – ΑΟΧ Κισσαμικός

Διαιτητής: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου)

Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Καλαμπόκης (Αιτ/νίας)

4ος: Τάσης (Ηπείρου)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός

Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Παπαδημητρίου (Θεσσαλίας), Θανασιάς (Ηπείρου)

4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)

Πανσερραϊκός – Τρίκαλα (Web TV)

Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)

Βοηθοί: Τζιαμπάσης (Κοζάνης), Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)

Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Γούτας, Μανανδρής (Χαλκιδικής)

4ος: Βρέσκας (Ημαθίας)

Σπάρτη – Καλλιθέα

Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Πασπάτης (Σάμου)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βέροια – Εργοτέλης

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Φράγιος (Μακεδονίας), Κρυωνάς (Σερρών)

4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)