Sport στην tv (7/4/2019)

13:00LIVE

Αλαβές-Λεγανές

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

13:30LIVE

Μούρθια-Μπασκόνια

Μπάσκετ – ACB Liga Endesa

OTE Sport 6 HD

 

13:30LIVE

Φιορεντίνα-Φροζινόνε

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

14:30LIVE

Χάιντενχαϊμ-Κολωνία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

15:00LIVE

Χετάφε-Μπιλμπάο

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

15:00LIVE

Πλατανιάς-Κέρκυρα

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:15LIVE

Αναντολού Εφές-Μπασακσεχίρ

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 9 HD

 

16:00LIVE

Ξάνθη-ΑΕΚ

Ποδόσφαιρο – Super League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

16:00LIVE

Κάλιαρι-ΣΠΑΛ

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

16:00LIVE

Έστερσουντ-Φάλκενμπεργκ

Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα Σουηδίας

Novasports 5 HD

 

16:00LIVE

Ουντινέζε-Έμπολι

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

16:05LIVE

Έβερτον-Άρσεναλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

16:30LIVE

Άουγκσμπουργκ-Χόφενχαϊμ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

17:00LIVE

Ήφαιστος Λήμνου-Χολαργός

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 3

 

17:15LIVE

Αστέρας Τρίπολης-Λεβαδειακός

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 2 HD

 

17:15LIVE

Βαγιαδολίδ-Σεβίλλη

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

17:30LIVE

Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

Μπάσκετ – Basket League

OTE Sport 4 HD

 

17:45LIVE

Φίτεσε-Αϊντχόφεν

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 4 HD

 

18:00LIVE

Λασκ-Ζάλτσμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Αυστριακό Πρωτάθλημα

Novasports 5 HD

 

19:00LIVE

Παναιτωλικός-Ολυμπιακός

Ποδόσφαιρο – Super League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:00LIVE

Τορόντο Ράπτορς-Μαϊάμι Χιτ

Μπάσκετ – NBA Regular Season

OTE Sport 6 HD

 

19:00LIVE

Γκλάντμπαχ-Βέρντερ Βρέμης

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

19:00LIVE

Ίντερ-Αταλάντα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

19:00LIVE

Λάτσιο-Σασουόλο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 24 HD

 

19:30LIVE

ΠΑΟΚ-Λαμία

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Λεβάντε-Ουέσκα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 7 HD

 

19:30LIVE

Θέλτα-Ρεάλ Σοσιεδάδ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Φεϊρένσε-Μπενφίκα

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 1 HD

 

20:30LIVE

Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης

Μπάσκετ – ACB Liga Endesa

OTE Sport 8 HD

 

21:30LIVE

Νάπολι-Τζένοα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

21:45LIVE

Μπέτις-Βιγιαρεάλ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:00LIVE

Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Ρίο Άβε

Ποδόσφαιρο – Liga NOS

OTE Sport 7 HD

 

22:00LIVE

Παρί Σεν Ζερμέν-Στρασβούργο

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

22:30LIVE

Μινεσότα Τίμπεργουλβς-Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ

Μπάσκετ – NBA Regular Season

OTE Sport 4 HD