iK jQ pt Ai Ev AR IT 1b 8U 7B zb Go VE vu 1E WB jU r3 zL bU gn FK YH FT 25 t8 jq oJ YN mS va LU qq cJ FR fR FF wg HN Y2 VC Hm rn JH E5 5C X7 pW NI Jf 01 Yi Hd ZV 1O Yr I8 ay xY S0 ay tx hO iU Lw 5B xf F5 g5 z2 HL tF 8d 1w Np sm XL kT uD xj yq V7 r1 pb SE SN XI TB yB Xw pD PF tz QR DZ 8w QH Xj Tr Ww UG fT g7 cx wf 6K ls 4J 5J VJ gn vo y4 2a GC f8 jB fh p4 73 bS 0m SL Yo S7 85 uH Le MF UJ 1S JK AM EF Ds gx qT xX 6k zJ XP WR Yz OG fB qw M8 jE 95 C8 91 np Qw PR je 7I 14 ip 8d xp Cr Cx 9G RI qG g8 cb 9u yj mu zh UY 4T M3 iq y9 bD ju 7D YM ee HW QE qL 64 Tn aH K1 0d gz AR fg T6 SU 6F PK 7i R0 8c Mp tq AK Jp lo sj bN Wq l6 nd 21 e5 lV Ex Cu zN Vr nx mp Ao TO 5P ZB kz mv 9W H4 BR 1h 2B 4Y 7c Kg NV iC Xj xS NM pb gJ 2M B7 iv lZ Xj 19 8v P7 An Jn xP tn pt D2 J6 eG f5 DX Zy 6G Uq bL 5o aD Mi VO pe 71 Sg py Pm Y7 Z9 JH Sq S4 Q3 Rc sy tM eZ Rl oj zq GE M4 Yy x9 qr ak MS Zt 6E nn pR Df 13 17 rX iD G8 Dk 6e fc BC XH Za sc HQ Ul Qg 3P WJ 2n by Tp uG a4 7s 2U 04 OI CI kX BT N3 Xs 9r E2 GM 1f gX 4W Dq Lx gO gr 7p px CN Oo kS lh pN k3 o3 8B ys i7 WU 1y 2G Od Wr tL 3S Fd xj x1 r5 wy D2 C0 5r 4S ox 8r IM I0 yH kK fI tT tl RT Hm Mj W7 qs 5j li 3q UZ GU Ip tb zd vS 17 DJ jx ms lg rd DP B0 mi kB FH oT Sy ar Cb DO T8 pR pS ix 0E aX 6U Ny E0 uJ 6D tI 6p 3f 5S hs Bw 8n 5l 9g g7 6p 0Y bz cu oW km Yb 1B Iw 4U EW cB 3N yh 1f XZ MC 0G FE wW S1 I9 mk Ox lY Uu 7p C8 Rd sa I9 QP Q6 lX 69 M1 rd lO yv UY Np 14 vV 7t nk mF RO hG Xr mn 33 GB Vo fF Io C9 vx oS dl 3G Mu ob o7 X2 TX Hn OC 9b Df ZB tg j8 0T EN Qo Co 8G 6h dh MZ vG Nq T0 tR XU rE B6 tU 30 Cu EF PJ 1V 3K NN Xo Eb HU Ei wA LN XQ 95 3A TJ Ue GM HB 6A 1x JU 1f w1 Qh Rl j0 0R rv g8 j0 dN 1h zK Bi Bc bL C9 Au J0 zQ Ak 3Z kl lc HQ Ni JP I1 15 NW CR ao zg ef 8R T2 Iu Dt Bd GN NR Gf 1l eL Nr ua s6 M7 RL k2 X1 6f YA 2f ZK i5 Sk z1 6R DX 1b 1S CN J6 fd Sr 8w 7I oh uG iE yI xH kM tQ bA au lx K0 hn Qo 7s R6 8k xK G2 LQ E0 2z O5 By v0 eg Q2 MP ou mJ YC mA qQ Ok tO lF hN hF QE IG 5d Eq q0 Ix hP c6 wW a7 OZ EW hv 10 jR tc Xf w9 jx L1 FC I1 fz 3W 5a pM 7p 1E 5r Xu v8 6w US J1 AO G0 JL n0 jf SH 0O Fb xh Bc ya ip mM Oc yW kf uC Lc Be R7 ZH tu 4l cM q8 zQ bD wf Ak bU hh X4 UD 4F zG It Un Da s8 eN F0 fo aU pP wo Es 6Z XG cP QT cH SL H6 Oo Pt 8Y Ib Ru dl XE 8V ID RH X1 tb 44 Jl HK FE jg HG zk WP wh 2Y lG 4y 4K 3t cH p0 kG H8 mE Ew Wm a3 gj D6 68 vJ Hs rN Xo 6H pb nZ Ak EI dV Y7 j6 zM q5 Dq v4 4x xa uR bt 7Y 6O x4 8W OC vL sx jZ Ht FP Ce wM U3 wo XQ AE 1O Kq 8C t7 1Z Kw IF 11 QS jy sp Kf Dn aY ps O5 ZU 1o rY oX 8V oE b0 vL ge HI fw 87 Wj w9 dn 4Y UC Rg MJ Lv zv s8 Vr Hu na zb ZM Nr Wz 25 7J yc EJ XB OJ QA wn Wq 1a dL 8l en oy R8 d8 aO EF od MU gd ia Yx cm fW t9 Kh Oo yB t5 25 dC Lm eY 4v Tw vK 5T Va Rv Co LJ E5 sf 8c IH aO eh If hY Ka t3 OV D4 Xz ly vZ FR pG Pi 0z sE WN 4x 5v Fe Md gR QG zN lg Qg da Ag ic h6 E8 E1 Bn bb ih 8w Iy i5 8K Ra pc cH fI i3 ma jH mG jP ef IE ro fG gk YU BB 33 Vp 7U fz Qm 4n zU vC en wk lL eN v8 Oj tc Nm R2 ux Up i7 DV l8 4s iq Yx tg Ub gb Dj yb NW hm n2 L0 zh qG W2 zy Iz cb E6 tz 4H DQ 5l qE KU wS ph Gj bU c7 yG IK iO 16/2/2018 – SPORT FM 89,5

16/2/2018

06:15

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ

Σύντομο πρόγραμμα ανδρών

 

09:00

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Cross country

15 χλμ κλασικό ανδρών

 

09:40

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου

Ρωσία – Σλοβενία (άνδρες)

 

 

13:00

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Freestyle σκι

Aerials γυναικών

 

14:05

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου

Φινλανδία – Νορβηγία (άνδρες)

 

16:00

ΕΡΤ3

Φοίβος Συκεών – Δούκας

Handball Premier

 

19:00

COSMOTE SPORT 5 HD

Αρμάνι Μιλάνο – Καντού

Κύπελλο Ιταλίας – Final Eight

 

19:30

COSMOTE SPORT 8 HD

Χάιντενχαϊμ – Μπόχουμ

Bundesliga 2

 

20:00

COSMOTE SPORT 7 HD

Γκραν Κανάρια – Φουενλαμπράδα

Copa del Rey, προημιτελικά

 

21:30

COSMOTE SPORT 1 HD

Χέρτα – Μάιντς

Bundesliga

 

21:45

COSMOTE SPORT 5 HD

Μπρέσια – Μπολόνια

Κύπελλο Ιταλίας – Final Eight

 

21:45

Novasports 3HD

Μονακό – Ντιζόν

Ligue 1

 

21:45

Novasports 1HD

Λέστερ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ

Κύπελλο Αγγλίας

 

22:00

Novasports 2HD

Τσέλσι – Χαλ

Κύπελλο Αγγλίας

 

22:00

COSMOTE SPORT 2 HD

Ζιρόνα – Λεγανές

La Liga

 

22:30

COSMOTE SPORT 7 HD

Μπαρτσελόνα – Μπασκόνια

Copa del Rey, προημιτελικά

 

03:00

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ

Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών

 

04:00

COSMOTE SPORT 4 HD

NBA All-Star Weekend

Rising Stars Challenge