11/12/2018

13:00

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Λουτζ

Απλό ανδρών – 3ος γύρος

 

13:00

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο

10 χλμ σπριντ ανδρών

 

13:00

COSMOTE SPORT 2 HD

Σεβίλλη – Ζιρόνα

La Liga

 

13:30

COSMOTE SPORT 7 HD

Σασουόλο – Κάλιαρι

Serie A

 

13:30

COSMOTE SPORT 8 HD

Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο

Liga Endesa

 

13:30

Novasports 1HD

Άγιαξ – Τβέντε

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

 

14:00

COSMOTE SPORT 1 HD

Χάντερσφιλντ – Μπόρνμουθ

Premier League

 

14:00

Novasports 3HD

Άστον Βίλα – Μπέρμιγχαμ

Championship

 

14:15

COSMOTE SPORT 6 HD

Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε

Basketball Super League

 

14:30

COSMOTE SPORT 3 HD

Άουε – Ίνγκολσταντ

Bundesliga 2

 

14:45

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Λουτζ

Απλό ανδρών – 4ος γύρος

 

15:00

ΕΡΤ3

Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή

Football League

 

15:00

Novasports 2HD

Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός

Super League Σουρωτή

 

 

16:00

COSMOTE SPORT 5 HD

Ίντερ – Μπολόνια

Serie A

 

 

16:00

COSMOTE SPORT 8 HD

Τορίνο – Ουντινέζε

Serie A

 

16:00

COSMOTE SPORT 7 HD

Σαμπντόρια – Βερόνα

Serie A

 

16:15

COSMOTE SPORT 1 HD

Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Premier League

 

 

17:15

Novasports 2HD

ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης

Super League Σουρωτή

 

17:15

Novasports 3HD

Παναιτωλικός – Πλατανιάς

Super League Σουρωτή

 

17:15

COSMOTE SPORT 2 HD

Μπαρτσελόνα – Χετάφε

La Liga

 

18:00

COSMOTE SPORT 4 HD

Κρεμόνα – Βενέτσια

Serie A

 

18:00

ΕΡΤ2

Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού

2η μέρα

 

18:00

ΕΡΤ1

All Star Game 2018

Greek Stars – Rest of the World / Διαγωνισμός τριπόντων – καρφωμάτων

 

18:00

COSMOTE SPORT 5 HD

Τσάβες – Πόρτο

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

 

18:30

COSMOTE SPORT 1 HD

Σαουθάμπτον – Λίβερπουλ 

Premier League

 

19:00

COSMOTE SPORT 3 HD

Βέρντερ – Βόλφσμπουργκ

Bundesliga

 

19:00

Action 24

Λίνγκμπι – Μπρόντμπι

Πρωτάθλημα Δανίας

 

19:30

COSMOTE SPORT 8 HD

Ρεάλ Μαδρίτης – Τενερίφη

Liga Endesa

 

19:30

Novasports 1HD

Ατρόμητος – Ολυμπιακός

Super League Σουρωτή

 

19:30

COSMOTE SPORT 2 HD

Θέλτα – Εσπανιόλ

La Liga

 

20:00

COSMOTE SPORT 4 HD

Σάρλοτ Χόρνετς – Τορόντο Ράπτορς

ΝΒΑ

 

20:00

COSMOTE SPORT 7 HD

Σπόρτινγκ – Φεϊρένσε

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

 

21:45

COSMOTE SPORT 1 HD

Ρόμα – Μπενεβέντο

Serie A

 

21:45

COSMOTE SPORT 2 HD

Βαλένθια – Λεβάντε

La Liga

 

22:00

Novasports 2HD

Λιόν – Ρεν

Ligue 1

 

22:00

COSMOTE SPORT 5 HD

NASCAR Cup Series

Daytona Advance Auto Parts Clash

 

22:30

COSMOTE SPORT 4 HD

Μπόστον Σέλτικς – Κλίβελαντ Καβαλίερς

ΝΒΑ

 

02:00

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ

Μικτό διπλό – Ημιτελικά

 

03:00

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ

Ελεύθερος χορός