10/2/2018

12:00

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας

1500μ ανδρών, 500μ γυναικών

 

13:00

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο

7,5 χλμ σπριντ γυναικών

 

14:00

COSMOTE SPORT 2 HD

Βιγιαρεάλ – Αλαβές

La Liga

 

14:00

COSMOTE SPORT 3 HD

Ουνιόν Βερολίνου – Φορτούνα Ντίσελντορφ

Bundesliga 2

 

14:30

COSMOTE SPORT 1 HD

Τότεναμ – Άρσεναλ

Premier League

 

 

 

15:00

ASTRA TV

ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Γ΄ Εθνική

 

 

15:00

ΕΡΤ3

Πανσερραϊκός – Άρης

Football League

 

 

15:00

Novasports 3HD

Ξάνθη – Κέρκυρα

Super League Σουρωτή

 

 

15:30

Novasports 4HD

Φιτέσε – Φέγενορντ

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

 

15:30

ΕΡΤ2

Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός

Α1 ανδρών

 

16:00

COSMOTE SPORT 5 HD

Σπαλ – Μίλαν

Serie A

 

 

16:00

ΕΡΤ1

All Star Game 2018

Αγώνας μπάσκετ με αμαξίδια

 

 

16:30

COSMOTE SPORT 8 HD

Χόφενχαϊμ – Μάιντς

Bundesliga

 

 

16:30

COSMOTE SPORT 3 HD

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Χέρτα

Bundesliga

 

 

16:30

COSMOTE SPORT 2 HD

Ντόρτμουντ – Αμβούργο

Bundesliga

 

 

16:30

COSMOTE SPORT 7 HD

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Κολονία

Bundesliga

 

 

17:00

ΕΡΤ2

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

Volley League

 

 

17:00

Ert.gr

ΟΦΗ – Βέροια

Football League

 

 

17:15

COSMOTE SPORT 1 HD

Μάλαγα – Ατλέτικο Μαδρίτης

La Liga

 

 

17:15

Novasports 1HD

Πανιώνιος – Λαμία

Super League Σουρωτή

 

 

18:00

ΕΡΤ1

All Star Game 2018

Rookies – Veterans / Διαγωνισμός τρίποντων

 

 

18:00

Novasports 3HD

Τουλούζ – Παρί Σεν Ζερμέν

Ligue 1

 

 

19:00

ΕΡΤ2

Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού

1η μέρα

 

 

19:00

COSMOTE SPORT 7 HD

Κροτόνε – Αταλάντα

Serie A

 

 

19:30

COSMOTE SPORT 1 HD

Μάντσεστερ Σίτι – Λέστερ

Premier League

 

 

19:30

COSMOTE SPORT 3 HD

Μπάγερν Μονάχου – Σάλκε

Bundesliga

 

 

19:30

COSMOTE SPORT 2 HD

Λεγανές – Έιμπαρ

La Liga

 

 

19:30

Novasports 2HD

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός

Super League Σουρωτή

 

 

20:45

Novasports 1HD

Σπάρτα Ρότερνταμ – Αϊντχόφεν

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

 

 

21:00

Novasports 3HD

Ανζέρ – Μονακό

Ligue 1

 

 

21:45

COSMOTE SPORT 1 HD

Νάπολι – Λάτσιο

Serie A

 

 

21:45

COSMOTE SPORT 2 HD

Ρεάλ Μαδρίτης – Ρεάλ Σοθιεδάδ

La Liga

 

 

22:30

COSMOTE SPORT 8 HD

Πορτιμονένσε – Μπενφίκα

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

 

 

01:00

COSMOTE SPORT 4 HD

Μπρούκλιν Νετς – Νιου Ορλίνς Πέλικανς

ΝΒΑ

 

 

02:00

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ

Μικτό διπλό

 

 

03:00

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ

Slopestyle ανδρών – Τελικός

 

 

04:45

ΕΡΤ2

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι

Κατάβαση – Τελικός