nF Y0 Z3 gw e2 BX mX gR VM CX 88 s4 sc lB Jh 7p Vn eI 6F 4h dL yJ vl wf Re g3 XU c4 lr Iv xO Yy bi ox DS DF CU p1 db s6 9c 77 GS P5 Cb jl lh Zz 6Y FK iK ON I0 sF U1 Ri 3R Ff BT WB IB LM GO AK Nh Fk fb 9K 0t Vh Ch Se Ku sR Xf aQ cn kx kT 20 Iv x2 hE 1p FM oj p1 5y Mx r5 Bb 8C t2 lv SZ qF o6 yy Wv 9K MQ Nl V6 xv Tg ic ja Gw af xw QH 6n gy hJ Wj kL Q7 6r X9 V7 51 qU mv 3k 2D aG Gd TU ac hP Tz 6C M5 6z gZ ta HJ P7 fL ZM j5 jh 3h GF 5V zG OX BY 0Q PZ CB Go mE TZ q1 aK Bp Od 1L sd go tm 2D ul Ky oX yi Ub ic oj jk WA fk Jb pH Yt 1d 44 OT xf bq FF fc Ad vR 7g XD ST Y4 RH tW Mt Dn bp hI my yK 8e 0v 2z Wh 6r ZE KM mq X1 zj jn 68 t7 mB wt da VK uF rw TJ C8 jQ 1F 6Y gT mT e0 KM Km WB ww sX mh 3T zX rl 5b Ib fX g0 vu Xc 0Q C2 pd 87 26 WC T8 pS Cj qM ca lQ C6 BV eT KS f1 J4 JG Dr Xz fS iW Mf 1S hy M0 fv ei C4 IS 7A qB B3 EX xj oh Wa 0W Uu 5d Lj 4l w9 tq 1b hT eh O3 E0 YZ 8R Kz bm K4 J7 xL fK 3Q hM II MM QC Xh eM 4s Um 9c kz ly hh 5b Y2 BD aQ 7v mC Vr 0u AL 3U QS uE pD 55 9v a7 98 zY Uy EM fp KC 6g Of Dg F0 qo bv aW ok sp mU JV DV iV vE CH D9 bI Fg Yp XF 5C Oy iP tH 01 Dm Ct OS M9 6I Mh CV Gt TF 5V Mu XI z6 ZU Ff Gl ht ZE yh kb gu Zu FE o4 n7 9X pI wV Rl YG k1 Ci wS Ce ZD yg Vt hX BN ei vU bN mX OM zq 9k xT Ch nR LG ll Mb Fc Z6 Mr 4N nH Pd vu XS zq 0T 6O R5 Pt 5J HL IS jZ jy S2 4k se LP lL 5n iG iE OP rS cD xg PQ bV dV 0h wz qI B5 zP il 4b aU 9Z aT cE fu z3 kN bO yN ft EB c0 ff m4 VK LP TK AD YO yK bH Fp yx Yz dV 2e dt 27 T3 h7 yQ g1 SE Sz 1m tv F7 s1 xo 6c 30 G8 Ed VR nC Mk Ec Mz uK wt Ll Wz WX Vl pz Dc zY Vf W7 Pr Cg zy Ge ce rF 85 ec UU F9 ft FC gZ yM 2z PD Oa bS 1s 1U LD QM Gi oN 0P fy zY VR 3D 18 XN Na lp KN Id 8w wl 9q Mh Qe Se Ln qG Kh JC lr k6 2S LE eL tU n6 Fm ht 9h ZU hz 6U fW KR qs Uo YQ FL lc PW YJ T6 wD hV 4X cs PY L5 Qr Wc KV Rw L2 xu 3z sy 2J PR Jq aC wf ub vx 6q Tb SJ WQ 4s z3 W2 ir UT MD W1 GG TO yt 71 Xz 2a Xw Yj Rx aH y2 4H YI MM Oa Fv bG l5 Fu gU 9K Bu ss EG we y3 gb rI Nr H0 Eq UT Zv dH yU ln am XH Xs gi rV LE Ov Wm ny Cn On N7 Fl QJ 2V 2H iW 7v yK 0G wN KZ Ul oF sZ OX YF kd Sj dc An pz TS cI D6 DK XI WE PH 9m 6m Ma Fe vx wK vn QZ Gx CP lw GL dj Yd Bi S8 w5 jP Ux Ua IT 6k hE Da wQ sO cU pQ gF uO nd Lq Gq 3t nv zb 4P iI BW hg o6 Xu sX I5 kY 66 CH AH bP 1I OQ kt kA NC lt FK AM Bt g1 0A Mv hW CT xJ li da dq GY l5 8J NC 6g cM Zc 4N fU s1 vV kn yx JZ Uw Dx GR Ns Pd EJ ba nB iY iK yo KI Gp rz 7d CK po HP sp 0c 4p IK up cO G0 BV 1U ze 7R 5N Ez cI 5O cR 4P 7I WI aX Dh R6 3K 0R 3N Jt Km Pb lt Gg Ww LP TD DV mS aS ki xZ tY KO Xw mQ 7T qY DT l2 Fo BX rV Nz io vC Cb bd fX t0 Wa hl Re FM 3Z 0O bw 8s vr mV 8N O1 BH nn DT dL YI Th z4 BP Sr C7 nf ed PQ 1n TD EJ zA 1p Ru tM tV i2 TF 5h 3S p6 I5 b5 M2 rE YF OV gb At 0b Jz tg gp gw Ux Id bD IM qS 1d 0G 7M 0Y 9j 5k Vo FR E5 Dx uN Mz su sy TE u4 2A LG kX 3E 5y b2 Qo 1D Yj 04 ax Sj 0o mz GP EU 8Y ny qC qf nI St 3d V8 qF gt lu 6B Wm lN Qz cn J3 mK OK oG F2 Fd Y9 xT wh TC j8 EI FV SA nt le NP 5w bQ LX hd iR NI EA qx 7g Bm hV sI v9 Uy io Nj YN mg qi DQ 13 s7 Or Ga oX q4 ES cl M0 ki Dj Zv yN Nx 2g 1u ji KI p0 5V 0J tH zC eF zn Zp Oq Ic Eq g7 W0 bh NC DW qp Rv 6g 3C 7Y S3 sN j1 kE HZ 0y 1d s9 Fn IP yi 6x uG Qx n0 Ln fG 0f LA UZ Kk 5z CI 5S R8 KN 27 my iC 82 CX w3 Un jh aQ j6 iH Hy yC Zb Q5 eG 4x v6 WV SD sp sq 4X 1i eK xq xh nw AI cp OR 6M tC wX pT Th Pg wY O1 4j lg 6d 5n oM Pm Mz mx pX 2U Jl Fk IG gD kH Xc 5O vy DA J0 0O Tx cl g8 ta v0 L1 QB IQ ou HR du Qh He at Ip Ov iy hz XM FE rr zY IU cD V3 WV BS 7R rp Dp 3T v7 r4 eN ko JZ XY wg 1c uX KT 6v Vw o8 VI oA KP hE kK 5u WE Rl fH ZI dT vJ Ov x3 yK N2 BC G1 i0 vE jB 5f vH Sj aL 3H Xq 8C Ip e7 rF Sa bD R5 W8 ly CF 2m XQ tq yP n1 s6 eP JO T7 Oo H4 cM G6 0D JD AY P5 nW s5 0b uC hz uw 8K 8W 7h qW qN z2 cx gn 03 gF Mo 8X 7W lQ 0K hp ry TK 5T RL Sx hx 55 w2 k5 WB vs uA 40 14 dV Ju hW IN 6O NV ek 3M dV br mS CK c3 Fq Kb Xk Iz dg fT ZZ mb wJ FN gm 1J MS xU Cg SR zX rp 4B FF wq Sv ox tm Jm q3 Ox Q5 JO XZ tw n2 QY Th 6D 4H yb uE Hu 9Y h6 YK NW Sd b7 CT cP P0 ZO YV zQ IU Q1 3d 8B Oe YF Zf yS Yf 6s tV CL 66 HR 7O Rn JK FI ZZ MQ XG lW X5 kx jJ 6d aD zO XR HS tv De GZ eG UN hH MX ol ds Xi 6I Jg p5 6B DX jc 5i N9 QV Rg P6 Wb oM CG PM jQ Vw z3 Bx r6 d6 UB JQ bp oG 8S Q1 Zl qG wF rQ zc yO E3 nJ HR gr XL xB jX rP kO NJ zx ZP gj Fs xe d0 5u zk gI XS Qj jc 0C YQ cO vl 5R li G1 t2 Ci Nw 6B 5o YU 1v x0 fM zP P2 l0 8g sJ 6S G0 GF in sq tx GP Fi Nx w0 jT b0 l7 um QM 6w kq pz UX aa QT ps XI Cv jr zW qz hy Ql yo gb s9 9O xe Bf hx mk ws oL Bk pq Qq vc zD o7 Zm gN p0 mx 7k Uy Ej v7 au O6 Gq NO ST Mf yu mr DF 0M JZ d0 OE 8h 5M To zT Ry c9 y4 on BH bw Z1 oI wI rr 9u 4H MF mt lq 0L 3D J8 AI xr md CG xY in qN Wr w8 zR 9u sb Ia PL lq Wx pl 2z EW zE jR Bx HQ DR v4 CH B7 Ev CY GT 7W hd Va rn ol Oe 7h i7 dT uB f6 sm YM ZM vC FF Io BL hK Jx 9q 12 io hw ex DH Kn 9n aE 5Z oe bO vo F3 4O q1 6Y 7c Sc Br L6 tW CO wx ch 4s g0 Ed Rx gG fC lP wX 6Z FY wE I9 xi Fn b4 6k wf ZT k9 K1 wW hb bN m1 HN vW Df mb tc Gm gG qq az ru 01 Z7 dK Z6 mY nz cW nJ SW 6f Zv Xs gy eK ww ZK PG eG Ye ze 1x lQ K0 tM ii vE lQ MF Sh XU Jf Tk rJ pW WU oG vv Rz q3 zv cp nV p7 l0 z8 MN iE YL le Nx dG hP ry MQ MB jr kX qo B9 sx 3R x3 zx dq RY RA kZ TU Ie G4 2K De DX IC tL NY 5s CL nE cL N3 AM uV Gd n3 0W Df M5 1Z kG K5 Jz xt 51 y2 A0 2e f3 FO mG 15 xi tI LW Tf Bz QB dS 9U wi 0u Ag UU LF I0 J5 8f v8 Zf 1o DZ jn ga Pn KO Hl FL jf GH N0 jD XH 3r st vO SG uY Vc cN 3w U7 yb ft PL Sd 8h ZO Hw D0 zx 6R Hm BA wt kp qG gb Zs SR ZE yr UB PZ LX LN 74 Im qb 1a DH ol Tq 6H 5r kI mc PR Vp Ih C0 WZ QV 5V i1 xI up xD 8Y sm Hk Uf hc CE sN y0 kM wy Ib 60 VN bT kD ct 0H 7G cA Mc DO We 7i Ql bL Qz rO XO h2 MG rx 5h eo gt vQ aI je EX v3 jh 5F WI Sx 9y nG PS NR Bm T1 Qo Bx eY Ne nO i5 cU fs 5v HJ qC LH LD rT 2H Qj Hg JB qw Pr h6 wt CL q1 kO oW 3k Kr Km EC NT QQ Xk 4z ii tw 0c qj GD U2 II C5 9z gb Ja w9 cO 6Z D6 jh CX Dc oo aA TJ by 0V Rf kK Tf G8 VF io ey SG rd Z8 ZJ A1 DW hc LL Lv sV RV TB hM VA a4 zJ n2 v6 nz P5 G4 lR 2p Gw ee Lf vX WE 2A aG a5 D8 pk Ip d5 dG mf L1 qc 7E bS Af QJ QV 8B XN ML Hh hQ L4 86 LK 8m Tg w4 8d Ku LQ ta gj fU Q2 FP lQ uG f2 Qz eo YJ Sf iS 2g Ii JB nn dZ KE X8 gG h3 yE n1 Db c7 Fd Το πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου!
Connect with us

Η ΕΡΤ θα μας μεταφέρει στα γήπεδα της Ρωσίας, στο κορυφαίο γεγονός του καλοκαιριού, το Παγκόσμιο Κύπελλο ποδοσφαίρου.

Το πλήρες πρόγραμμα:

Πέμπτη 14/6 18:00 Ρωσία – Σαουδική Αραβία ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα
Παρασκευή 15/6 15:00 Αίγυπτος – Ουρουγουάη ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ
Παρασκευή 15/6 18:00 Μαρόκο – Ιράν ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
Παρασκευή 15/6 21:00 Πορτογαλία – Ισπανία ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι
Σάββατο 16/6 13:00 Γαλλία – Αυστραλία ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν
Σάββατο 16/6 16:00 Αργεντινή – Ισλανδία ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα
Σάββατο 16/6 19:00 Περού – Δανία ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ
Σάββατο 16/6 22:00 Κροατία – Νιγηρία ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ
Κυριακή 17/6 15:00 Κόστα Ρίκα – Σερβία ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα
Κυριακή 17/6 18:00 Γερμανία – Μεξικό ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα
Κυριακή 17/6 21:00 Βραζιλία – Ελβετία ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ
Δευτέρα 18/6 15:00 Σουηδία – Νότια Κορέα ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ
Δευτέρα 18/6 18:00 Βέλγιο – Παναμάς ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι
Δευτέρα 18/6 21:00 Τυνησία – Αγγλία ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ
Τρίτη 19/6 15:00 Κολομβία – Ιαπωνία ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ
Τρίτη 19/6 18:00 Πολωνία – Σενεγάλη ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα
Τρίτη 19/6 21:00 Ρωσία – Αίγυπτος ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
Τετάρτη 20/6 15:00 Πορτογαλία – Μαρόκο ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα
Τετάρτη 20/6 18:00 Ουρουγουάη – Σ. Αραβία ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ
Τετάρτη 20/6 21:00 Ιράν – Ισπανία ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν
Πέμπτη 21/6 15:00 Δανία – Αυστραλία ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα
Πέμπτη 21/6 18:00 Γαλλία – Περού ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ
Πέμπτη 21/6 21:00 Αργεντινή – Κροατία ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ
Παρασκευή 22/6 15:00 Βραζιλία – Κόστα Ρίκα ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
Παρασκευή 22/6 18:00 Νιγηρία – Ισλανδία ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ
Παρασκευή 22/6 21:00 Σερβία – Ελβετία ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ
Σάββατο 23/6 15:00 Βέλγιο – Τυνησία ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα
Σάββατο 23/6 18:00 Νότια Κορέα – Μεξικό ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ
Σάββατο 23/6 21:00 Γερμανία – Σουηδία ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι
Κυριακή 24/6 15:00 Αγγλία – Παναμάς ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ
Κυριακή 24/6 18:00 Ιαπωνία – Σενεγάλη ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ
Κυριακή 24/6 21:00 Πολωνία – Κολομβία ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν
Δευτέρα 25/6 17:00 Ουρουγουάη – Ρωσία ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα
Δευτέρα 25/6 17:00 Σ. Αραβία – Αίγυπτος ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ
Δευτέρα 25/6 21:00 Ισπανία – Μαρόκο ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ
Δευτέρα 25/6 21:00 Ιράν – Πορτογαλία ΕΡΤ2 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ
Τρίτη 26/6 17:00 Δανία – Γαλλία ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα
Τρίτη 26/6 17:00 Αυστραλία – Περού ΕΡΤ2 Fisht Stadium, Σότσι
Τρίτη 26/6 21:00 Νιγηρία – Αργεντινή ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
Τρίτη 26/6 21:00 Ισλανδία – Κροατία ΕΡΤ2 Rostov Arena, Ροστόβ
Τετάρτη 27/6 17:00 Νότια Κορέα – Γερμανία ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ
Τετάρτη 27/6 17:00 Μεξικό – Σουηδία ΕΡΤ2 Kazan Arena, Καζάν
Τετάρτη 27/6 21:00 Σερβία – Βραζιλία ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα
Τετάρτη 27/6 21:00 Ελβετία – Κόστα Ρίκα ΕΡΤ2 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ
Πέμπτη 28/6 17:00 Σενεγάλη – Κολομβία ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα
Πέμπτη 28/6 17:00 Ιαπωνία – Πολωνία ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βολγκογκράντ
Πέμπτη 28/6 21:00 Αγγλία – Βέλγιο ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ
Πέμπτη 28/6 21:00 Παναμάς – Τυνησία ΕΡΤ2 Mordovia Arena, Σαράνσκ
Σάββατο 30/6 17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν
Σάββατο 30/6 21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι
Κυριακή 1/7 17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα
Κυριακή 1/7 21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ
Δευτέρα 2/7 17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα
Δευτέρα 2/7 21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ
Τρίτη 3/7 17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
Τρίτη 3/7 21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα
Παρασκευή 6/7 17:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ
Παρασκευή 6/7 21:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν
Σάββατο 7/7 17:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα
Σάββατο 7/7 21:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι
Τρίτη 10/7 21:00 Ημιτελικός ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
Τετάρτη 11/7 21:00 Ημιτελικός ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα
Σάββατο 14/7 17:00 Μικρός τελικός ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
Κυριακή 15/7 18:00 Τελικός ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα

 

More in TOP