Το πανόραμα του Μουντιάλ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

dgjk_rtxcaaltgp

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

14 Ιουνίου 2018

ΡΩΣΙΑ-ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 5-0

15 Ιουνίου 2018

ΑΙΓΥΠΤΟΣ-ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: 0-1

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

19 Ιουνίου 2018

ΡΩΣΙΑ-ΑΙΓΥΠΤΟΣ: 3-1

20 Ιουνίου 2018

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ-ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1-0

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

25 Ιουνίου 2018

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ-ΡΩΣΙΑ

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ-ΑΙΓΥΠΤΟΣ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

dgkqnwgwsaab--k

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

15 Ιουνίου 2018

ΜΑΡΟΚΟ-ΙΡΑΝ: 0-1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ: 3-3

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

20 Ιουνίου 2018

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ-ΜΑΡΟΚΟ: 1-0

ΙΡΑΝ-ΙΣΠΑΝΙΑ: 0-1

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

25 Ιουνίου 2018

ΙΡΑΝ-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

ΙΣΠΑΝΙΑ-ΜΑΡΟΚΟ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

dgoutdwx4ae4kcz

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

16 Ιουνίου 2018

ΓΑΛΛΙΑ-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: 2-1

ΠΕΡΟΥ-ΔΑΝΙΑ: 0-1

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

21 Ιουνίου 2018

ΓΑΛΛΙΑ-ΠΕΡΟΥ: 1-0

ΔΑΝΙΑ-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: 1-1

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

26 Ιουνίου 2018

ΔΑΝΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ-ΠΕΡΟΥ

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

dgt4vhew4aewkfj

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

16 Ιουνίου 2018

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ-ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 1-1

ΚΡΟΑΤΙΑ-ΝΙΓΗΡΙΑ: 2-0

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

21 Ιουνίου 2018

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ-ΚΡΟΑΤΙΑ: 0-3

ΝΙΓΗΡΙΑ-ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2-0

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

26 Ιουνίου 2018

ΝΙΓΗΡΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

ΙΣΛΑΝΔΙΑ-ΚΡΟΑΤΙΑ

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

dguitdrx4ai7rbp

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

17 Ιουνίου 2018

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ-ΣΕΡΒΙΑ: 0-1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΕΛΒΕΤΙΑ: 1-1

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22 Ιουνίου 2018

ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: 2-0

ΣΕΡΒΙΑ-ΕΛΒΕΤΙΑ: 1-2

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

27 Ιουνίου 2018

ΣΕΡΒΙΑ-ΒΡΑΖΙΛΙΑ

ΕΛΒΕΤΙΑ-ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

dgzr3zow4aauftw

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

17 Ιουνίου 2018

ΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΜΕΞΙΚΟ: 0-1

18 Ιουνίου 2018

ΣΟΥΗΔΙΑ-ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ: 1-0

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

23 Ιουνίου 2018

ΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΣΟΥΗΔΙΑ: 2-1

ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ-ΜΕΞΙΚΟ: 1-2

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

27 Ιουνίου 2018

ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ

ΜΕΞΙΚΟ-ΣΟΥΗΔΙΑ

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

dgdiyokw0aewxb1

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

18 Ιουνίου 2018

ΒΕΛΓΙΟ-ΠΑΝΑΜΑΣ: 3-0

ΤΥΝΗΣΙΑ-ΑΓΓΛΙΑ: 1-2

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

23 Ιουνίου 2018

ΒΕΛΓΙΟ-ΤΥΝΗΣΙΑ: 5-2

24 Ιουνίου 2018

ΑΓΓΛΙΑ-ΠΑΝΑΜΑΣ: 6-1

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28 Ιουνίου 2018

ΑΓΓΛΙΑ-ΒΕΛΓΙΟ

ΠΑΝΑΜΑΣ-ΤΥΝΗΣΙΑ

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

dge0mm6w4aecilr

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

19 Ιουνίου 2018

ΚΟΛΟΜΒΙΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ: 1-2

ΠΟΛΩΝΙΑ-ΣΕΝΕΓΑΛΗ: 1-2

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

24 Ιουνίου 2018

ΙΑΠΩΝΙΑ-ΣΕΝΕΓΑΛΗ: 2-2

ΠΟΛΩΝΙΑ-ΚΟΛΟΜΒΙΑ: 0-3

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28 Ιουνίου 2018

ΙΑΠΩΝΙΑ-ΠΟΛΩΝΙΑ

ΣΕΝΕΓΑΛΗ-ΚΟΛΟΜΒΙΑ

 

ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16

 

30 Ιουνίου 2018

Νικητής 1ου Ομίλου-Δεύτερος 2ου Ομίλου (Α)

Νικητής 3ου Ομίλου-Δεύτερος 4ου Ομίλου (Β)

1 Ιουλίου 2018

Νικητής 2ου Ομίλου-δεύτερος 1ου Ομίλου (Γ)

Νικητής 4ου Ομίλου-Δεύτερος 3ου Ομίλου (Δ)

2 Ιουλίου 2018

Νικητής 5ου Ομίλου-Δεύτερος 6ου Ομίλου (Ε)

Νικητής 7ου Ομίλου-Δεύτερος 8ου Ομίλου (ΣΤ)

3 Ιουλίου 2018

Νικητής 7ου Ομίλου-Δεύτερος 8ου Ομίλους (Ζ)

Νικητής 8ου Ομίλου-Δεύτερος 7ου Ομίλου (Η)

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

 

6 Ιουλίου 2018

Νικητής Αγώνα Α-Νικητής Αγώνα Β (Ι)

Νικητής αγώνα Γ-Νικητής Αγώνα Δ (ΙΙ)

7 Ιουλίου 2018

Νικητής Αγώνα Ε-Νικητής Αγώνα ΣΤ (ΙΙΙ)

Νικητής Αγώνα Ζ-Νικητής Αγώνα Η (IV)

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

 

10 Ιουλίου 2018

Νικητής Αγώνα Ι-Νικητής Αγώνα ΙΙ

11 Ιουλίου 2018

Νικητής αγώνα ΙΙΙ-Νικητής Αγώνα IV

 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ- 14 Ιουλίου 2018

 

ΤΕΛΙΚΟΣ-15 Ιουλίου 2018