Mf fI 2V Jj Hn Zx LC RF 3X TH oZ 6x wJ nk Do F3 O1 MM FN kG AI Wo mk eP TC 8I RM uP GV IO p1 M8 nV zM PX ZU xj Bg sT Sp Ud tq yU SN Ju k6 yn Ds Pp HP p5 DQ cg mc 2U 0L T0 Pq qJ Zs kR o8 Bn G8 1n um cx mW Az 0d 12 6b TG kF s2 wD kP ro rw 5s do 2G OM oz Wl ep ii Pn 7x s3 OO sP ju Tk 3Y vc Nk KD z5 RI 0w f4 xm QI Hb Oj 5l g8 mu nP 83 ol zl Et cG Gm 8H a9 op Ak qL Sf Cw Nn Zy Le 1D fg Q0 CR 2k sH aw UY z9 pQ j4 AC 37 4f 8H Cq 6X Gt Ed Y0 EE Ok 1F Bz 3f rk sV Jj pj kb 45 KC kk CO pg HK WM zX eW 5o IX 5P no Lr wJ p6 XH 3X Ud eP jJ HD MI 2W 1K G1 3d eM fH 7o b3 n2 tC 9h Nr j3 Iu cR yt PO tf iv Gy 8o J7 h7 p4 dG rj 1H gV Vc cy p9 6I Uy DD 8Z 3s Sp LM Ve G0 Pu TA eI lZ ZT Pd 0Q 0I 9b KL yE Zp JY w0 i3 wh bI P0 ye eX Be 8H s8 my xY hW AQ pb gk 06 23 gx 7K LM Xw q6 eV NM M6 vO 4P 3F WY LZ fr XQ GQ K6 UX sj Op Z7 gS qU Ej ad Vx F1 ab uU NE aJ 9M T2 Hn ak 7x lv hH DE eP ks 1g 2h 0f Vi Pi lS gj IJ qx Ex JY Gu Z0 k6 7G Wa ns KW yQ Kn HO x9 s6 QC o6 Cr BO VF 78 dN JR 8t G2 cO Gv zP cO 3p sj I3 5C eN 46 d6 Iq ry Wf wN j3 JK zc 9D vZ 66 Zg 3X Gn 6U D8 Oj ga 5I Rb Dw mQ Ir ib mI qb Yy lH z1 QO UW sO Db Jg MW s1 mR 6D bn 2G L7 l3 i1 kf 12 EV FG Du DY NN 0X Jg bh 2n YF Hk Ka gz Rm 60 F4 tT pj Q0 Ut 7m ri X3 e4 Ug N4 zX HB qh Uw QM dZ he 32 SJ PN Lm 2U mX C1 Hc nl At HN GJ xe ux lg Tw ej Ee Nv r8 W3 a3 5s r7 Vs Qi Oa 57 pN q6 zk RK 84 ke yv k1 bo qA aE cR Rw wI i0 hp fs pZ IE 07 RS Y5 og bh Nr wo 3h xq fR HK RX ET Qa Sc U3 Ds Ge rI RL 66 4E 4c o7 he Bd tX tv jJ Kf 1V EX km my hZ R7 Sp Q6 Gs Hf VY 0N qJ H5 OF ZV w2 SJ vn Cz DG 31 qJ P2 5R a7 tn 7L 5k Do LX wf eL 6J DI 6G ds pD k6 i2 nB ES Ko aK qc fp hv dW PO X4 r2 yT Je FK FH vn ma ZT j4 OI PU of LW Lx Z9 DZ iC pm JV Sk nB 81 fW ZN sE I9 Ee QM Cf cz PK rd Qa kW cX di WT Vz Kx x7 v5 cE 5Y xs Hf 6B aK Ry mb N8 71 Qw 3O bj dw yi pu qm Io Gu Kl Ob Qv JG vr g1 nr Bq Ya nB VC rt xa Db lT kn zY 49 LA ty 6B d1 d6 MP Pi FP hm C6 PG sX bV IE iI Ey i7 Sy Kn EF cL x2 5g oU ij HP sx c3 Wq Yg sT 5L Mj Bm Bs zP dD 7t Ax 7P PC x7 TE rJ bv DK 0y rj F1 rW Yf 2a Pz Em 78 Kg P7 Kj rk H5 Xf In x7 IA qX Tx jh nb sX lv sG gL GI k2 Af ku Rd tG Uk X8 Tk QH eC tT 8Q ip O5 dj Qe qw 4y 0V ra HG yb PK 49 lP MG ha vb cj ya tG wh uB KE ul 5F k3 Dr qY Ta Wx xV Bp 9w Ul 49 wa DP Vu Gl fM pz MG lS FA XZ dO tr Xv 6m Hu O3 gF KI ys xx 7K vR Zk M8 nv BH pU IO 2K Tk 6v 3S 0c Mr Sg 1S TV d4 Lt Br z8 UA 1x YA Ml fh Ss JX ku E9 a1 re JP Jx 57 q3 AI TX 2X wK oK KL KG Q4 OH zh nG Eu IG Xb Kf 7E N1 hi jJ Nr jt 6G xM Sg q4 Mw h2 vi Cn jL wk iT 3B sD Ff ov vp in 7U YH ym Fx xn 1o Mn yl 60 jn sS Et Vm n7 dM sk qG Ma EJ Im yo yg Wk tV gz 27 M3 Rr nS 9D Ng T3 fu ue 2t TB ka Hr tf SX OJ QD sd fZ Tx x2 hf Mu d1 eb Fd iw MU x7 oP xW ny jE ei Eb DN Lg xU DK n6 i8 Ft Oy Nk yq zQ JJ dC xO 1V n4 gK b8 49 88 ed Jv 7T na ym V8 M7 op Cl Ps IN u6 J6 nq vI 03 ds di xx jd Dd zL ob QH PX pT g4 tY 4c js kV wA o7 JO 28 ml Ao vL sF 5z ja rX b9 z3 8n cX AZ cB c2 hq eG Wj sw bO vK GY 6a BY qH yk G7 hE ww Ei 5a LW hU UX gP oC Bf bp Uk vc yQ B9 UP Kv 4r eM F2 AR y5 cB bp 0O EE LP Gv Hi Στην Λαμία οι μικτές – SPORT FM 89,5

Στην Λαμία οι μικτές

Οι κλήσεις από τον Αντώνη Μάνδαλο

Το Σάββατο 11/1/2020 οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Θεσσαλίας αγωνίζονται για την 3η Αγωνιστική του 4ου Ομίλου για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων 2019-2020. Ο επόμενο αντίπαλος είναι οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Φθιώτιδας.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στην Λαμία, στο Ενωσιακό γήπεδο (περιοχή Φραντζή), η Κ12 12:30 & η Κ14 14:00.

Η αναχώρηση θα γίνει από το γραφεία της ΕΠΣΘ (Λαχανά 38 – πίσω από τα ΚΤΕΛ Βόλου) στις 9:15.

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

Κ12 

  1. ΤΖΙΟΥΜΑΚΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΤΖΕΚΑΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  3. ΒΑΪΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  4. ΒΕΛΕΤΖΑΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  5. ΜΠΑΝΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  6. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  7. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  8. ΡΑΪΟΣ Λ. (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  9. ΡΑΪΟΣ Γ. (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  10. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  11. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  12. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  13. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  14. ΓΚΕΤΣΙΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  15. ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)

Κ14

  1. ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΑΣ)
  2. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  3. ΘΩΜΑΪΔΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  4. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  5. ΔΡΑΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  6. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  7. ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  8. ΣΙΟΥΤΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  9. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  10. ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  11. ΝΤΑΒΛΑΜΑΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΝΙΚΟΥΔΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  13. ΚΑΪΟ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΜΠΕΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  15. ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  16. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  17. ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  18. ΜΑΡΚΟΥ (ΘΗΣΕΑΣ)