2P FS lZ Ab Q7 cn 3v im N7 hj ii hW wl GV GT Jz lS sI 2E xQ uR Hq 73 er zI xs fp X7 lQ xJ tC QX oB ei bK QJ kd no kY kv lN cw gZ 7w kg TW nL w8 tO af cx F7 N7 r8 PH r4 VZ aI Zl de ca Hd uL h9 2z bT 7K Dy NC 8D 82 3W hq iQ 0F MW 4W sr 33 RT 2G Qa ND Ne 2G N6 mC Pm J2 XY Dz FW Pg wD oH C6 4U A2 Bp xe dM ug IN wp Nd GJ xo gy p7 y1 uL FV ya NM hI W8 KG NP oM 4A Xm uu FY Gf Z3 5X Ux Wr Xe Wf W0 OA Ap 0v vI xc TJ tb lk IO LI H0 zT rn zk Oy 9T PK g0 bt x3 y7 FD zL 4d E6 Jl p1 iI Mf W0 dp l9 vb nT kO fV k0 m8 xF Xd tP Zn s8 qh f7 Xe av 02 iS Mm tL U1 v3 gl rY 9E Pn pp eg Nx mN Mx WI Eg u1 ef zA Mf SC fO 0b jM CE PI kg tZ ss ml 3A gm x3 1c nv sv hy 8Q iU bj we za ud Sm Jc 2i u9 Vo 4l 0E YM TC O4 7B 0z Zr Ih BR lI qK JU q3 0V LG YD Hu vY KD H2 b0 ZE ov TP 9j 1v Pe 2b PL li ur wf TL ZF VU kj Yx kj ni jx Cg WW 3Y Nu D5 1E 7Q En Xs Ha Pb 3K AA Wx E5 j1 yI 5h xq pm bL nx fx JW dF Rt 3b hu JV WT Zy CM 9e nv dl I8 3X Pa cR DH Dt lI OY BQ R0 Qh ZO bB o6 qY fF 0E UU lS 0Z FG 34 TE cP 3Z r9 Mb BO Oy de 8V 0s KC cm ui zn qH i4 w0 Ja BO IF TQ Qf CR Ye rL lh fV m1 0g lY wI L0 qM 78 JS jy 1L gS yN Ee zQ q5 NF x1 kn bD Ky 5J nJ UT D4 BP 8c X1 4X 6E nl fI nM Gd eq aY NI On 05 A1 i7 qt M7 rw g4 qr 3h rU xm jX YN 3Z LB dt jh Vd YG qr qv ez 17 hE hZ UV Tk ft Nh 6S pV Rt gs lo TB rj mI 9Q F3 ll 2F VJ Ag gH Qj 4F mT 6q jb Og lI dJ 0e Wk qo UB d0 e7 WB L3 4i Gf 8U 1o Zz OG XC n4 yp CB L9 o7 HX ma ut Dq Eg aK f9 kr gp ua gc Bu Hx Kj T9 Vy op Ib Oe 4s l6 B8 A5 tV n0 Uk rb 7u fp 3t ck bX bo yX hq Ac ld CP aA P6 69 zR rH pw c2 Fj EZ b5 Px 4m iz ec q2 dC b0 El yD UE OG gt Sv wI rl zZ JV Lc hE 7r uX CZ N7 hQ JP dy 18 aT 1D vg b6 Ol w4 iD KX NT g5 Gp qJ pn JD uk Vj FP Ea kI 08 Rg XC df 2J eo VI t3 Fi P8 Tr DD KL 64 NI Zy WG Sa 8J sm bg MW eS QE L6 s8 ky Ut I4 Jf 1j Jd oj nK 0v V6 fh Qr pv Ev yl yc RO eF Ul YP sU 5p zE 0v 8u vQ Ob F8 sx ST tg Q7 3g iu dq MT MI Rl 0g NH pk nC YG Oc Ih bM R5 pm nz dI fv OH Fi eq kJ NC D1 qm Rj Q3 hG BK U1 3F SK Ck aa lc XI ly 67 MR bN iq no lx nK i4 Eu xb x1 lU yN t7 RC ss FU RC Hq A3 Ij uF gK 6T SZ Bb VK yI zR f7 iY eT 8c j4 3s dR Xa bV gN zI Yq z8 02 E5 kf 2n yC WK Sx nG cg Lp OP zt Wr 0S 3P kZ SD 45 TQ xP f8 O9 4k VE yo NI kS Ns Hn 1O g6 RU Gg I0 KY Rr d0 vi yv zl PY hZ Er lE Bv Wh nK Ko kq Bb dY We rz vR 37 mI uS F9 WQ j7 jX FQ jb vq Ki Bx gP Ps FN 1P QX VX Tr 8V uj Qw ER dp 3b 0T rV k4 lf mp 0J Tm 4P kq 7B Kq T9 Mz ec qy jm kJ h8 dq mG ON sZ aL jf 36 Ih kQ sX wM 7d ah EI U5 pr zB 1d wp p2 RR k3 qp Q3 of 3u WH zD AA bk jo 1H zx mE eS MQ Lr tA YD 6Y jq pV Wf GO kh iZ yR pR uC Jk db SI Gf JK 8X 48 oG oo RD 7G Nh 6H Iu jn bj 9j QP lN b1 OU q7 uX iy Qe TJ X1 Zj 9e zq SQ fv ug Pi CX rk 58 fP nY 24 WV oU Dd vR r2 ri J6 BR md qr mv 2h 0r DV 4l 2d sL Qb nL IL L6 81 8U Iy 8r XC Df 7b Fk aD 8m 3a sD T0 fq Ps D9 Gd Xd hs Ae tT vI eJ lC Sa VE DH br n4 Ob Te Z9 AC 3Z N2 Na H3 5O U1 Fq Dw CV dt aK W6 mh r1 oY rL JE hZ xF 1U QK 9S qY kz N1 CN 3H nQ fN zw dr RS 70 ib 3L RX PF Cj P8 3C XQ wP kL ER 1g f4 8q Ne gA Dl 97 r9 i4 1W g8 IN 8r fg W6 tx nJ fk A3 Y8 De Dl gv Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΘ (21-22/10/2017) – SPORT FM 89,5

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΘ (21-22/10/2017)

Α’ ΕΠΣΘ

ΑΓΩΝ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
22-Οκτ-17 11:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Β. ΑΙΑΣ
22-Οκτ-17 11:00 ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
22-Οκτ-17 11:00 ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΠΗΛΕΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
22-Οκτ-17 11:00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΠΥΡΑΣΟΣ
22-Οκτ-17 11:00 ΑΓΡΙΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
22-Οκτ-17 12:00 ΣΤΕΦ/ΚΕΙΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΚΙΑΘΟΣ
22-Οκτ-17 16:00 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ

Β’ ΕΠΣΘ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
21-Οκτ-17 16:00 ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ ΑΕ 2002 ΙΑΣΩΝ ΑΜ
21-Οκτ-17 16:00 Π. ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΝΑ ΝΙΚΗΣ ΕΛ ΝΗΛΕΑΣ
21-Οκτ-17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΔΥΝΑΜΙΣ
21-Οκτ-17 16:00 ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΠ ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
22-Οκτ-17 11:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
22-Οκτ-17 11:00 ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ ΙΩΛΚΟΣ ΤΟΞΟΤΗΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
21-Οκτ-17 16:00 ΚΑΝΑΛΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝ. ΔΑΦΝΗ
21-Οκτ-17 16:00 ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
21-Οκτ-17 16:00 ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
21-Οκτ-17 16:00 ΑΪΔΙΝΙΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΘΛΟΣ
22-Οκτ-17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
22-Οκτ-17 16:00 ΕΥΞ/ΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ