Αρχική » ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (Κ14) & ΦΙΛΙΚΟ (Κ16) ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (4/12/2023)

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (Κ14) & ΦΙΛΙΚΟ (Κ16) ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (4/12/2023)

by admin

Την Δευτέρα 4/12/2023 στο ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ θα πραγματοποιηθεί προπόνηση της Μικτής ομάδας Κ14 καθώς και φιλικό αγώνας της Μικτής ομάδας Κ16 με τον ΘΗΣΕΑ Β’.

Για την Κ14 ώρα προσέλευσης 17:45 , ώρα έναρξης 18:00

Για την Κ16 ώρα προσέλευσης 18:45 , ώρα έναρξης 19:15

Σε περίπτωση αδυναμίας προσέλευσης, ο ποδοσφαιριστής οφείλει να επικοινωνήσει με τον υπεύθυνο Μικτών ομάδων κ. ΔΑΛΟΥΚΑ ΑΝΤΩΝΙΟ (6932387407) ή στον Προπονητή ΓΕΩΡΓΙΟ ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑ (6973557023) .

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΓΕΩΡΓΙΟ ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑ καθώς & ο Βοηθός Προπονητής κ. Βαγγόπουλος Μιχάλης καλούν τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

Κ14 (2010)

  1. ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  2. ΡΑΛΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  3. ΤΣΕΛΟ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  4. ΚΑΨΑΛΗΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  5. ΝΤΙΜΠΕΛΙ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  6. ΡΟΥΣΜΕΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  7. ΧΑΣΑΠΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  8. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  9. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  10. ΠΟΡΤΟΦΕΡΙ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  11. ΠΑΝΤΑΖΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  12. ΡΟΜΠΟΤΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  13. ΛΑΓΙΟΚΑΠΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  15. ΝΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  16. ΦΛΙΤΡΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  17. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  18. ΚΑΡΑΜΑΝΛΑΚΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  19. ΑΝΔΡΕΟΥ (ΒΟΛΟΣ)
  20. ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  21. ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
  22. ΧΟΝΔΡΟΔΙΝΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  23. ΠΑΤΡΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  24. ΜΠΑΓΛΑΤΖΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  25. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

Κ16 (2008)

  1. ΚΑΝΑΛΙΩΤΗΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  2. ΔΙΧΤΑΣ (ΙΑΣΩΝ ΑΜ)
  3. ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  4. ΤΖΙΟΥΜΑΚΗΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  5. ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧ.)
  7. ΑΡΣΕΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  8. ΚΑΡΑΛΗΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  9. ΚΟΥΡΤΣΕΣΗΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  10. ΣΑΒΒΙΔΗΣ (ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ)
  11. ΒΑΪΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
  12. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  13. ΡΑΪΟΣ Λ. (ΒΟΛΟΣ)
  14. ΡΑΪΟΣ Γ. (ΒΟΛΟΣ)
  15. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  16. ΒΕΛΕΤΖΑΚΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
  17. ΜΑΚΡΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  18. ΜΠΙΛΙΤΣΑΚΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  19. ΑΥΛΟΓΙΑΡΗΣ (ΔΑΦΝΗ)
  20. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ (ΔΑΦΝΗ)
  21. ΚΟΥΡΕΝΤΗΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  22. ΤΑΣΣΙΟΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  23. ΜΠΟΛΛΑΣ (ΔΑΦΝΗ)
  24. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  25. ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ (ΙΑΣΩΝ ΑΜ)
  26. ΔΑΓΓΟΥΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)

The post ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (Κ14) & ΦΙΛΙΚΟ (Κ16) ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (4/12/2023) appeared first on ΕΠΣΘ.

ΠΗΓΗ

You may also like