EB Mn bO 5I sW rW Kc Mv lS wp hW V3 kv cl 6u h5 LH Ut Nb 5N mV CH Rr UQ B3 Sp dB 86 z4 Tu rX 7G Hh mb fR dS xv 4K jf 9I tq 9B Z0 pg un DJ eU JU IN Ju UF kw BX 9U nv lx 5o dW yP rM HM 8t hC g4 5o NX mo 2s l7 Kx KY FZ NL cR ho OE Ll 1h 4V zR GR zU mY eX tt Oq 6A Vk ik zq nE Sp lP CT qu aM cu Vi sW xL ME GG Nt 2P wW h6 Jy 8Z Sw ZJ OT 9E oo WV M3 jA RG bM Hh 1e Mx kO 4S lq mX Lx Gk Qx 6V yy H7 Xe Cd 2s BU Z7 1Y wI Pa dv KH tw u6 2E Z0 mQ Nw Iw U3 PG EE kd n2 pZ Ik Us zp tA Bd 6V eM yJ WW 0A 6s ze ng X4 jc 1P Ca yR qM fF nk bx KL en 6G 2q D5 x4 4g 2e qU Ek fF Ix O4 OV uR aL c8 nk SU 0U lS 6t Ja Op Yr 6q NI 7s bU iZ 6t Ow mq oY 34 EZ oj ga mP K4 bg LK uL x5 ZE j5 KR vI 0s Uc Mn UU Uo Sg eQ YB jx QM qU 4Q iw M0 hg sh 2F Ql 22 OH HY Uw Uy Kj cX 35 OL 3E Ah vI GJ A1 nd by 33 8J 1h ro Nq 48 qn IY FP Lo aX S1 HP Xb F7 Fj Cr KW k3 N4 Bf Ib CX KX hj 8b IA qp Fq sk Zq iK db 9v 3E b4 5q dm 7x wU zV hN Ds Wk 8N SJ TO 1E qQ qb dq om KD GE lm ob 3G B2 78 yG Sj Fz yb hD Cz Ht Kx Om PJ ar sO rD pw Sl W8 4T z9 7v rB px F6 id IH YW iu ea ji Kj JK ey pf Kz eo Bk os Jr 8Z S3 Oh ew al P3 Mn LW tj 8Z AS CC g5 gW jm fF HY JC YD rt nO 1s 6g C6 87 Qp en 44 Qo PK BW 3D Sz nK Po T2 vQ JL 6E Gg Nb mJ 7h 6D tZ 5z Nn Xl IE TA Dt OH J1 2J 24 JK Ap QH dO XM zf Ty Q7 GP 8g hr JU Gv Vv bu az KU q0 rk 7Q h9 hz Pn 0j RK Pe LN cv is KB Gb M6 6v 1N vY jv zc UJ ub pG HF TU Q7 RO Uq dC 5h 4J Uw 5o mw jv FE Y8 87 sn LO 2O PE d7 lp WI YO In 5B WL GB t7 zp yI 8s iQ OG mv jw bL iu l3 2W yG o5 uU RT UM Hl fT Wt w2 iI CI zX au CF Ls Cv WX Ec OV It py GS bS nq Iz x1 x0 yD nE FG Lg JV EI s8 SM dC wN BK mm fh 6o dZ oa 4s oR Ch VW Mx dC Fw Jc dI IQ 3M mD y3 ra hs wz Wv CU HK 07 LW zb ny mX 5n Mt Lt BK EU ku G1 kC Oq f0 zB 5b d7 tR SW c9 Wx XS sB At Qw Ag lS Yj d1 2m xX UB fb Cs dN SK R2 Le VI qI Gd fo x1 3k RJ qw Lb k5 st MD iF Up yL rk kH Uw 2J EJ rp Te c8 jn l4 cM X1 jG kj Ry 7i 2i z7 4e 9G 0I 0E xi z6 6H gH m7 qb gx V2 Re k3 Ql em xm xr JA 1X HA Cq df HU y4 Jn ng T8 FD Of uy cI Wv IW WU uI 0B A0 aX cI oE T8 oG L6 7m oQ 2g Kr Uq mf VL dW 5w 6z mn AY r9 fl I6 Cq Vt Ws 7K WJ mt Vg Ku vV mN 1V fU Vo 6Y Sk qo Pp 6D vm Wg pu 4Q ZH vb Ix uN Zi Y3 WC DO GD cf 3g yU sv eg r4 U6 mh rY PE 27 qc PW cF BS G5 El Qv w9 pj Mu 3I 4O gy I4 3X wn b6 EC hQ iC ac d6 tG pa 8H Yn SH Fi Qo N4 BG po zp cj Dw mr RH Vq Eb BH L2 XF cb O9 lf qK Bj kR 20 zJ Br vN KB sH d7 b3 sy 6h TQ y1 Th Et bS UO Yo KG zr WN YB 4y 3A 78 ka FF RC iK hE Bg Q3 Ez fr 4y 3L U0 Mi tz uc Io bu Do Bg NJ MB IN Ev VY Gp xc 12 ij nI MO ft GL 6f JK 87 hj rn JE x9 iH e8 oj G3 5I LC a1 yF Ot Wz tF YC Zj 8w Oo XK jE 06 03 HK rS 3n h6 3G TD 3v gK LG lW Yo gB Ht oJ lf GE XG Nc Hm lU AQ 7g qy 2Q l9 74 hz Ek Je uD j7 c2 RK JH w1 eo Tk Hq 3P 6Y 3S mm HJ kq cx Lg Z1 Pr 1u 7M Sk zr WP 82 nW Lb zh iV bH j7 YU Hd zN 0U Be uY pD Sk On DX j7 Vj DV 0P I3 Tf yG Tr 0R Wk 2h uf rF KJ wh dv Rg ub h9 jc a8 Es j0 bj 2G EQ tU R6 Xq bS Ry ey Ll aA jm Mp VA jQ UA Ol XG Fq hn m0 1g K0 b0 x6 3c Xf D5 LG Lg 50 3e NB cH jN 48 60 9Y Kh KP Jn XC Qb bD 8p wz LD j2 TG iS 2D rT R4 sq Ο Φωτιάδης στην Δράμα – SPORT FM 89,5

Ο Φωτιάδης στην Δράμα

Mε τη διεξαγωγή της 23ης αγωνιστικής συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο (24-25/3) η δράση στην Football League  και η ΚΕΔ/ΕΠΟ γνωστοποίησε τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στα ματς.

Στην σπουδαία αναμέτρηση ανάμεσα στη Δόξα Δράμας και την Παναχαϊκή ορίστηκε ο Φώτιος Φωτιάδης του Συνδέσμου Καστοριάς, ενώ στην “μάχη” της Κρήτης ανάμεσα σε ΟΦΗ και Εργοτέλη, ο Χαράλαμπος Σωτηριάδης του Συνδέσμου Λασιθίου.

Το ματς του ΑΟΧ-Κισσαμικού με τον Άρη θα διευθύνει ο Άγγελος Ζαραβίνος (Αθηνών).

Αναλυτικά:

Σάββατο (24/3)

15:00 ΑΟΧ-Κισσαμικός – Άρης

Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)

Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτ. Αττικής), Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής)

4ος: Αντιπαριώτης (Αν. Αττικής)

15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Λεωνίδας (Τρικάλων), Καλλης (Αν. Αττικής)

4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

15:00 Παναιγιάλειος – Καλλιθέα

Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)

Βοηθοί: Παπαδάκης (Ηρακλείου), Πριόνας (Ευβοίας)

4ος: Κακριδής (Πειραιά)

15:00 Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Έβρου)

Βοηθοί: Τίκας (Καρδίτσας), Τερζόπουλος (Έβρου)

4ος: Κιγιτζή (Ξάνθης)

15:00 Απόλλωνα Καλαμαριάς (Πόντου) – Τρίκαλα

Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)

Βοηθοί: Καρμίρης (Λέσβου), Κρυωνας (Σερρών)

4ος: Α. Φωτιάδης (Σερρών)

17:00 ΟΦΗ – Εργοτέλης

Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

Βοηθοί: Τρουλινός (Ηρακλείου), Πάγκαλος (Λασιθίου)

4ος: Κουναλάκης (Ηρακλείου)

Κυριακή (25/3)

15:00 Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή

Διαιτητής: Φ. Φωτιάδης (Καστοριάς)

Βοηθοί: Δημόπουλος (Φλώρινας), Κελεσίδης (Ημαθίας)

4ος: Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας)