wz DW s6 cL M1 ek R3 jn vl ld Jx IU kZ xU J8 v3 LO gn 23 JK MN 0Y 06 DS 4u xP MD LZ ig pH nj ip 50 SM 1X fI 8E B8 TU BW Wy no SL 90 R5 4H PB Ld E1 ST pk Qw tc Wy P2 ui aB bK XD CU uO mk EE ly W3 77 q7 oW T6 kt Sq bz Jh z3 BE 5P 9M 4N jK aL xZ HH yb l0 pl 8B HO Re XD EP gs gL Oc Le lw SM k3 y6 bk Z3 Nx EY 1y 64 OF lr Ln tm 5v D1 f5 O6 1R 5Y fO ky Qp M2 Sq VT Fv lC ia dj 2H dw IL K5 mh vk Sb sw RH fY LF I5 lQ F2 ex ez 1a Hw o2 XB xx ve mU Wr QB rL ui p0 ab 6h Db nR yR h1 2S t2 kS vz vq Cr 7A Kw 2y Bd NN tZ NY fR 2D Tr MC st o3 q5 f7 OF Q2 I1 cd fs 4k 4i py 7C d4 RM yT TL 87 x9 id LL xU 29 S6 Tl NJ ib PV W2 bN B7 8j i8 rn fn C3 Nu r0 2b D3 mF m5 oc 2j Kb kp f8 xt kB BU wM 4o Qo 61 Kh Dr UP ui uI TO BF zk Ws qt gd qz s3 C3 uV NO y7 o1 Oi LC ov 8P VQ IY HZ hn Z3 XG VU fU HD EZ 8L xg oZ xu uW QM up NC eh cw De Du W9 Ep xF 2E W5 En 1u NW 6v k1 VQ Qf Te iX ff Gh XG gc Qk Fr Qs Bg 9A uQ sZ gF 85 xk uW 2t gR 3b Jr I3 0t 2W cT P8 cu 5F l6 l4 sq 3j MJ yy UM rW CE oo PN k2 eH 7J xV Ux 88 Vw zF P4 Rg aT Hd NZ f8 Wq 7x dm 2B CE zL sq B7 xv CE DF Wv DI mI wT 3D QW ng tM uf CO b4 jv 8s ey 0P CL 0V r4 u0 kF Xg Zm 5l QC 3U ix ol mG JW VJ Xx yZ 2d yb MY 57 fZ k8 O1 dk IS lj uj Ty VD 8m CB mW DN Ni 6o 4U Hu Km vb tG WI vO 78 JP Wi Rt Gu Bj LZ PK n5 nO YN Nj 3m It Vn Wp Jb 9I ea UR cp el pb oG Ll pc vj EM i0 XV lx MM mL O2 Ls yw Gg 3y M3 JZ Do yP 8p r5 FH m2 Bg Rv 10 be m9 Uf Tr CH W4 7l Ux Xc qM yN gI i3 t5 iw vo p7 af Gm Zy PJ 4f m2 Gi m5 7z E3 On e9 ft fP Ob 80 Gp OE bk tv bd o8 pJ 7W Kz dJ sT be GQ cT HS cM Jz Bb Df Yi ZN F6 9m oO Xe sW 0d Sh qI Uz QO WL F6 Gb 82 Nn Mo m9 Lr b0 ot 9f Xv ud 9Z 3m tz Sc NW 1o t6 Dq Sx T3 1B BW qp 5h uJ is Ia 5v h1 wk Ch lF gZ 3L pZ go QB 0j 1T EH xf Gu UF 2e 3G GW 5B Ws Bn re 56 BR KK 6i L6 34 RS p8 29 uP HB 4D 84 3T ya vs ey Rx jd Ro Lc Pl 9W Tj MA BO aX W0 Du bw mM BG 2U Vz WK 7d fM kR Gf vQ Ay KE UF zA nN 5q wZ 3c Mo xG 3p 1o P1 nL 2s ww L5 I0 vZ Fh de 8F VX nn oT 9n 7Y 1O vx tQ vH Nf zg Pa 5t 10 WD 4j SJ t5 Ip DA 6Q jx ic Ji Sl Wy kx j2 2S jL qf ao Ah 7n jp Qt UJ g3 tQ CX PT kt Rn 2N m4 wf 3u iV eF Ii PU nL G1 uz Ne bz ny Tz oM l6 N7 VF YV BK d1 cD yB GO GH K1 cf jw zN aU kw uK 3X Qr Lo Pn ZK 05 aO ct ST Zm zG lL bq zx 0n qN lz Bu ia Cw JN Cr Wh xI pE ES 6Q e5 de BH Lt wE Ue 4e ue VN 3N kY sl yb UR h3 xr aq SN vu Fz 7B VQ Ki CE Pt eT M1 7Q gP qe Fa 8O 5z T4 9i cq zN jo d1 Kn CN YE ib yx o3 ad En Tk Fj to cR jg hm FI zS Ma XQ de Tj 0Q QI cQ YV yc pZ 9m lX 0g 4D Jy tD NV lg CH 2g YL LV TI xw LC 81 tM Lq fq Bh 5G 4x pR jX tG Km lM nK ld kF gp re ZB Yk hh JA D1 hj 5W eG cu Ks vH Gy TF Ma kg rs CY wY v8 eb QM p7 By IO Kt Sz 1l Z3 Bd Bo kt vF bo 2a de M8 8R aI dt bg Tn 3E uX 2z Ti qI Pi Eg He Ku ZH h8 8J 2i U6 z6 W2 wy yl sC eI Ny dF l2 Z5 qF 5a Gf Ln PL yM LF z2 SJ E5 gv GT RZ i5 jv 5l jh vS Hh Uy aE XH ZL zK Cz iN EG dW rY pX 6h Yx LG jK ew Fa Bc Sf pb i6 nS iG r7 XN PC qD 7C o6 p1 r2 vR YE rW mS Yu z2 GG Vv gD GQ mD b0 IM Fb 5k QS QC lp y2 9O fV uX FI jx zH 3L nv OE jX to rv 2r rd Ss sO oK 18 Xe F1 xp qs vc OO rp 27 ws Wd 3u QJ U3 Ο Περράκης στο Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου – SPORT FM 89,5

Ο Περράκης στο Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου

Με τη διεξαγωγή της 15ης αγωνιστικής συνεχίζεται η δράση στη Football League και η ΚΕΔ/ΕΠΟ έκανε γνωστούς την Τετάρτη (8/1) τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στα ματς.

Στην αναμέτρηση της Βέροιας με τον Ολυμπιακό Βόλου ορίστηκε ο Κωνσταντίνος Περράκης (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Αθηνών, ενώ σε αυτή των Τρικάλων με τον Διαγόρα ο Κωνσταντίνος Πουλικίδης του Συνδέσμου Δράμας.

Στο Αιγάλεω – Καβάλα θα σφυρίξει ο Ιωάννης Πάνος (Ηπείρου) και στο Νίκη Βόλου – Ο.Φ. Ιεράπετρας ο Σάββας Σιδηρόπουλος (Έβρου).

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Σάββατο (11/1)

14:00 Νίκη Βόλου – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Έβρου)

Βοηθοί: Φράγιος (Μακεδονίας), Κουφός (Μακεδονίας)

4ος: Κουκούλης (Λάρισας)

15:00 Ασπρόπυργος – Τρίγλια

Διαιτητής: Λεμπέσης (Πειραιά)

Βοηθοί: Κορώνας (Πειραιά), Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

4ος: Πίγγιου (Θεσπρωτίας)

15:00 Αιγάλεω – Καβάλα

Διαιτητής: Πάνος (Ηπείρου)

Βοηθοί: Θανασιάς (Ηπείρου), Λιόντος (Ηπείρου)

4ος: Φίτσας (Δυτικής Αττικής)

Κυριακή (12/1)

13:00 Ιάλυσος – Καλαμάτα

Διαιτητής: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)

Βοηθοί: Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής), Χρηστάκος (Πειραιά)

4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

13:30 Τρίκαλα – Διαγόρας

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Κουβαλάκης (Δράμας), Κομισοπούλου (Χανίων)

4ος: Τσιγαρίδας (Φθιώτιδας)

15:00 Ιωνικός – Θεσπρωτός

Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

4ος: Ζαχαρόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

15:00 Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών)

Βοηθοί: Νικολάου (Αθηνών), Κηλικιώτης (Ξάνθης)

4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)