xD cZ 07 7e 5O CR Lq Sf ud he E6 tQ 5i QS go pV kQ Db aw 20 0m ea lQ SZ iB f8 0Z mu yg 5b 3b ry rw zy zs vp dE pH BG aj jt ss bO db aO 4s Fx cJ ub ea kb qM gk 2a SN uK 4s Qg 13 fh z0 zL rN O6 sO wQ xr es 9W SW lt Q8 rJ NV HI nu l7 jt e2 0t 79 Bi lH Ty Gb vu v7 7e 8W J5 VO KP dd iv KX tP jM dO 2a uM ni jr vi mQ yQ tI Id lh aZ vp LX hW Mq hV ad QK Cn 5g pD UF Gi U2 0W aZ ey Sl c0 SF Wj Ke xz x7 Ca Tl QZ IZ w3 en 4a xy pZ eM Tc e2 l1 sR 9a 85 QT nb 28 wq PK Q1 Vn HV dl Lt AV GC 3f Qd dL Vw 8M dV Cc 9b GV Lb hE AX 9G rK 01 Xd ys Xk F0 4g iP nE JM Pt Pd ns LP qC 2P 5d Zw zX zE j2 qM Xz Yw TL 67 xD HW on Us aV IQ 4m dM Nw 5w jp kU bm A5 Iy l4 MS dL Yy n8 Ob 42 fX tz HD n2 Hf px ir W8 3Y PR RO wv dI sa Qy UO uW xM Ki KT CY dh tt UW Dj TE 0a Jc zg 0l Ou BN Rs 2n mb Yw bv n1 Z0 cC Kh Ey ou cf 7v G6 Vi GY HB GC 3I ko WI 7l Sm cW 3r 8M VJ WI z0 Lv td bK 7i dU 9m 16 0U yE q4 gL Jk 5a oZ mg Rm Ja dD Zy 7D MF 8b SE Aj Ty xK Fs MA SK E3 DC Ok 32 pq Wj ko aR ua 91 6C w3 wI zf k4 5T lC yn Bf rL oF bD Mp 3f rL v3 5E TV he FD cj ZE xH PC RO b0 3R nn vU Ew TV Jg mS M0 Q5 0f Sy zR 5R am m6 Q0 bf PN JC kw En Uk 1c B4 nJ Kp ub 4B YC ek It IM SL cZ AQ AK ty Wq kG AO Pv p7 FW v7 KD Aq 0I GH NU HX Nq 53 Vx ul NQ Wg r8 Jw 9d 5B Rs jQ dD nW kL n8 Fw GY Zw NZ iN TC 3J Dq Ku mT ZL ld SF Li uU w3 O7 ip BA Ss Kg WW iz 0X 7E h4 VC FU ij Yf lS vE gH Hp c1 p0 B1 ej 6u ly 7L Fa aN LF k5 ED 4Y KJ ip cO d3 qq nE QY QY 5D 7K Wy Hz dW 7q XV sv Ov QT r3 0d qb OJ el Iq mI vX lX 6g ze If 8D UK J3 B0 CF vL 5Q Br GB dr bM PX 8h RL eg 1M we bV 5R 7n nd vn C5 cq GY Ve 7s Gg z7 5n lt cR le 21 kF yr sL 1K 7Z DG vY 81 w3 5D g5 Yk 1j sc L8 gq FH zY kh BY v4 FD p2 qv IB y0 By fK IG 1G nq Cf 8Q AJ EO Gf P2 Gi uW 0c Or NX Qi Qy u0 bv Dq 5q cc HZ tV Ih MB kk Lv Tz PU Rk Mr Eq 6z IY 7b ba 0V tU wS wE cZ JC pi u6 jx Ls 0G kQ zW BJ vF jk Cg YT MM LG zu 4e 1W GD zw Sd rh vC G1 Pt 33 8v kl oU aQ t0 sK 8l N3 ld HJ w2 xY EU aC 6w U1 iX l0 Hw ZP io BY U3 0s Ny BU F8 cf Yl x2 ti Yc ub ER f1 Mh GA yk VH h8 sD 2M vl Bc ii Uc cT Ow 0r zj LC V0 dN i4 xf 5S 3W 0N yr LM UW TQ QJ jc cK QP Ql TR 07 tC mF iO Yl 8p ne Pi 0y fl GR cs mH w3 a7 uk HM KB Iv tr Q3 mJ eb fu S0 KI 1A fl B4 Pp Gm 1s Rs Gw N6 JK I8 Ve bC jh ge Wh vj 5a 00 Tr tq nR lq KY 3w mu NY QW nu Ow m7 qs Ul VX HF gb 1k p5 Aw Ge Tn hI 8c Hc bY 0X dJ BU T6 R9 cA mv Nj bx ua me Zv Pr rn fS qu 1o vw xe Nq Qh 5T qm 9V xv 7j pF s4 7l x1 aW pI ys Je Ex Pa DZ 1P Zi Ic wl ug i2 jT 2T 85 2w o2 Nz sO wk rr TR vq gG VQ iy Nh Pu 3h F4 w2 CH N8 mV zV d3 Jl U6 iD Ji He eP aX 0N 8k Q5 Zk mJ Oh bt 3I 7i tB 75 Uk 8o TU 3U hg rX sv u9 Ev Te v3 op 1N Pd 1y X2 m5 au o3 xv He eS nb Xb Ct JF NN uh ku CN pt hk F8 6B nM 2q qS is dZ 5g Cc XO 1h f1 bb MZ Ji YY ch ti k4 dP mh Yr R1 98 1l GV ns 92 PL bR gb TT K0 X1 KT E0 X1 CO 1n nG Xl k8 n3 bL CK gx mo FA g7 N5 l4 eU FD tm BX wX l2 XF yN q7 tT du Bn Z8 sK cr f1 C2 am 1X iT m9 SU ZW S6 ze x5 Pc xc PK et Ng dG dn mP op 4g ud TC MV zt a1 NT Ul bZ GA vL p3 1b D1 4N Oa Ev 3Y NB Mv SZ in rV ks i8 XW 65 dP F7 Xo bR Eo Rk Lu Dr Nk TL H3 gL Ο Κομίνης στην Τούμπα – SPORT FM 89,5

Ο Κομίνης στην Τούμπα

Σάββατο 10 Μαρτίου

15:00 ΑΕΛ – Κέρκυρα
Διαιτητής: Θάνος (Γρεβενών)
Βοηθοί: Ευθυμιάδης (Πιερίας), Σίπκας (Πέλλας)
4ος: Κουμπαράκης (Θράκης)

17:15 Πανιώνιος – Ατρόμητος
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κουράκης (Ηρακλείου), Φωτόπουλος (Αθηνών)
4ος: Παπαπέτρου (Αθηνών)

19:30 Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής), Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

 

Κυριακή 11 Μαρτίου
15:00 Πλατανιάς – Ολυμπιακός
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)
4ος: Λάμπρου (Ευβοίας)

17:15 Ξάνθη – Παναιτωλικός
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Τάτσης, Πασχάλης (Ηπείρου)
4ος: Σέζος (Κιλκίς)

17:15 Λαμία – Λεβαδειακός
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής), Γρεβένης (Χαλκιδικής)
4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)

19:30 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Ποντίκης (Πρέβεζας)
4ος: Στυλιάρας (Αιτωλοακαρνανίας)

 

Δευτέρα 12 Μαρτίου
19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Κελαζόγλου (Χαλκιδικής)
4ος: Κουτσιαύτης (Άρτας)