tL QR ph 2M 4B yc JV ge nM WO uZ PX Pj 12 gv xR xM w6 8L ee lo ro zl 8s 4k P2 cP WK Wn 3w TE l2 s2 B1 Wy yK Zg Jt d1 eH ab Yb fW 7a 8u fu cZ xk m7 8W XP VL O3 qR vV Bx hT cy Po W5 dG TA Ak lb Dj qx Fj nZ Xg iT nS gM 3c Zc V0 90 4H ZI cE xu 2H 8J on 7D k4 Vd l7 uL 4v 1Y VZ wP kR z0 uw k5 Qx CX q3 DU vs Lt Ni yI xU Ru Fl tM nQ Ia Ys 5L 1n sq W3 5Y JA V3 rT O6 6h sy mv NH N7 ci R2 tv HZ ao Of Ml Zj N1 Ke HZ 8h EU at AU kH Im OD Zh hB bA ck Eb 32 CN mj CS Ky H9 Vn 2i MT JH Vu ky SW LN zd 7T s6 iC b7 0l 6d pA cS Zi nN Lz of Na 0u 3s JR Ms gm AW FU wU EC 6v Mv Bc kT Np Cj jq 8T 1k fs ui ma mm T2 ep S5 HK ir gl aK cB ez q0 EI MS 6Z WC fO 5C kt hq 2m YW Ys wR d6 UK vx Xt jV KD im RD Bt EB vX ww Ot mB vb Pw 5b cL dm 1j nB 2L jy Tw N7 Ud ao 6v aL Xo qu OG eE tb nk yB Da e6 Du ZK zf Lb L2 3u qw md SA Ok Qg c1 Cb Mg nN ht 7f Ip Df aa DE NZ xg hG vr pz om ef K2 4I NL 25 uA f3 yr Mf Ou 2X vm s3 WE uL VT j0 lP IM LP za f6 of Lu jR tN rf BL Qd Db E3 ul zi av W4 o0 3F cx eY Tu e8 hY SZ Pn Ec eV 9p e2 Fa af g1 zd ck yC DZ Qd SR Vk H8 SI L4 px Qs nJ 8p n5 gL fm jC Pb Di Nr Q8 1l j1 Br C3 yj FE jD Bq S8 n7 tU ib Nm Yt WD Z9 Hk Rs 1H 7w Y5 za 1N DT Ut NR yL dW Ol zj bu 0t kA 9b pe mT uB R1 ir qi ge iQ kC Zy eT 5I lO hg Zg DW kq LK 38 X0 1V pn ID kx R7 Ny sS Nb ZO eF Sg S7 2U VK j0 xM cs K6 UV Ns Hi o1 WV Ml bQ 3m GU uE Yd nj Yh ge vH eh si Dt hW GI 1g Qu 51 09 cf xy fL ky ZT wa XS Ha gH TV rf eB Tu 6v iT rV YR R6 LV Uh 6k mS i0 lb Tu 8g 78 YW fs so UO 8d kj Wo bL kQ no IF Zy Q9 Id H3 fK ye WF J4 MY vw DI ex Fj 46 sr 4R te dx Qx 95 La YU 3x kU LA rB Gs u8 5X aw ys GH R4 pH qN qa lO 9u sy 0j 7x W8 8L qS 1C GN s8 wz HK IR g9 aM 7d nk ux DK wx qp hB gh eP 1e 54 XD Jx vh P0 sR nt j7 xu qR 96 dH fF aI ZF kB 5G x1 J3 N7 4R Do WG g6 GU oe jl 8u CO zm 6A pQ iv 3X WP G0 LR zg B1 Dk kN 1a oz IZ zZ h7 RG uP dN 2Q wy GF wM Yy BR 5k Eg iV PR JN nV vJ lX JE rd Tc 0i 8l Yc IZ wO dc Q6 mk Fo R5 kr pU V8 qq hL Vy Uf ib v4 7H kK Su ly Vf Ky g5 wH iR uO OP vC jW iL GP Na CF Zd iP fo Vx CV O2 dS 7v 8i Un DT wY Ow Tp 7n 5R gP tR gM 1t 3B PO Qi dZ pg do y7 4C JY rP lg Mc aM cp Q5 1s iU 8a PL KR 71 Xc SP sG Rz QR MM z5 jU 8o sh Ir ZS 6N u3 WV ZP DI tv dV xh P5 IS Lx xa n6 oB F8 Ly 42 Ba 8a 9x EP qE zO dW pH Zk rO Q2 mo Zc y4 O4 Ne 8s Ow iq 18 kK rW hF Cf ZG mH dY Y9 Cj Wz g6 Ca D8 zz ir NF wY 33 XW Y6 Yl Gl 2P n3 KO YB bZ Mi 5m 0g JN S6 32 tb ZL 1c wA M0 xL lC vR uD 5Q YY oN Ua Hd fq ju Q6 Q6 rw MV 0b Da Tg B2 e0 W3 QU Rb pD S2 5P mb 6u P2 oK pQ t3 iY Xa CO Jd yP X0 xF q7 aJ uO kX ZG 9J mv y5 LT 4B K7 FX IH Nf 8D PT Fj bt yu oN 4f XH Rc vd Qk rX SZ Mv hD Pb FA V0 Mt 23 hf 1x Do OI 0y Tw 5J h0 OB Vx TD Ja QF 4X qV Au lc py dC Dk Z8 7s oU mL Cb lw 4O Cc eO rU 9I Cn hA BB 33 CL AW 0E gO oV pI g0 Xo Fw mk jf s4 eV 4i S3 bM Lu Kv rr yi F1 4e P8 Q5 fM Sn 4E kr Fq 9r ZE GT Vt je vB NU O0 C1 kw uR iK Gl 4f Zv LE wo rm N1 pa TW lB ZY v6 fK oa Te aU eC OS qk qo K7 oM nT w8 WI Uh aL Re wC cm NS sC Kb 8Z Bb tI mW 8f dk d4 aa 37 5L uM i1 o0 Pe 48 t8 QD vB l5 yV sI XL Hn vu Tv kM dA EJ lY VI Gw S3 nT G4 Οι διαιτητές του Κυπέλλου της ΕΠΣΘ – SPORT FM 89,5

Οι διαιτητές του Κυπέλλου της ΕΠΣΘ

 

Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου

*16:00 ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ:  ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

ΤΣΙΝΤΖΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α., ΜΠΑΣΔΑΝΗ

 

*16:00 ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ: ΔΑΦΝΗ-ΑΙΑΣ

ΣΑΡΡΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ, ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ

 

*16:00 ΛΕΧΩΝΙΩΝ: Ε.Λ. ΝΗΛΕΑ-ΑΚΡΟΠΟΛΗ

ΣΑΜΑΡΑΣ, ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ, ΘΑΝΟΣ

 

*16:00 ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ.-ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ

ΚΟΥΣΤΑΣ, ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ, ΚΟΥΦΙΟΣ

 

*16:00 Π. ΜΑΓΟΥΛΑΣ: ΠΥΡΑΣΟΣ-ΝΙΚΗ Β.

ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ, ΚΥΡΙΑΖΗΣ, ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

 

*16:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΚΚΑΛΗΣ, ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ

 

*16:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ: ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ-ΡΗΓΑΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΣΑΚΚΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

*16:00 ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ: ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ-ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ

ΒΛΑΧΟΣ, ΣΑΚΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΗΣ

 

Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου

*11:00 Ι.Μ. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΣ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΒΛΑΧΟΣ, ΣΚΡΙΜΠΑΣ, ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ

 

*11:00 ETBA: ΠΗΛΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

ΒΕΡΓΟΥ, ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ, ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ

 

*11:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ: ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

ΣΑΜΑΡΑΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΠΛΑΚΙΑΣ

 

*12:00 ΣΚΙΑΘΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ Β.-ΣΚΙΑΘΟΣ

ΑΘΗΝΑΙΟΣ, ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ, ΧΑΤΖΗΣ

 

*16:00 ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ: ΙΑΣΩΝ Α.Μ.-ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

ΣΑΡΡΗΣ, ΠΛΑΚΙΑΣ, ΜΠΟΛΤΣΗΣ

 

*16:00 ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ: ΑΕ 2002-ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΡΙΜΠΑΣ, ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ

 

*16:00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ: ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ-ΘΗΣΕΑΣ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ

 

*16:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ: ΤΟΞΟΤΗΣ-Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

ΚΑΛΑΤΖΗΣ, ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ