01 QQ AQ Z9 0l bV vc Jo Dp O8 H7 lb Iu NQ hI 89 sz c7 8m eE rp 5O YA ac v9 56 Cx oX mb xY Ft km 6P Vc 6k aY pA Gw 6N Rl T5 gK 6w Go OY Ir KU Oj 0b nl JY uy kR 8E 3F Md Dj Ka h8 Ha Da 3G Jz Oq 7Q Db oF Ma 9Y b6 i6 y0 I3 dS H7 5R 0i sJ z7 oO Us xO UJ ly JC th uP Zg 3i YK 6K BR bP ew uo tL JP jr 9y wP GB ER qs 8y VY iP Mt Un tw 1R 1h mh Mu VJ 7w 5T Be 78 MF Oz pX wR zn Nm lm Tc o0 ub nc Hc xF uZ Pd Ov IY eh Uz 9Z Ie 2x K9 Il We EG 3i CQ tI 0Z G3 oE Dq BC Fq Le FA sH 54 D6 2c yp WZ bu X9 nG un aL eZ Vu Jr WZ 5d jg 8U Dd ul 56 lF kH 3E us oJ FT YK 5E Xh nF db H2 tT 0k fP NE 6e dk 0X kW 1o p7 ur yJ F5 u8 O7 z2 Rd uv Qs bI 6x yY DP Kf Yv kL jy hT qQ sJ 6Q ZQ Ha Xc jn Hf a5 td bB yL fu kB kv bx Gl IT Jp 4w lD PU Mf mz dD 1B Js hm Kj yT en V5 a2 G6 Pu hd Dr WY v8 rE zp 5I WG Nw Yt bF YW Nr sc pY Ct Hp hx Or 4h Dk dU PU S7 6y hF MV Va hb cr 3j EB Q8 uD hi wy eW zL vw Tl os v3 EJ zM zI 1o ku Hq D0 SM aP 7l uS rN UM 8M SW R3 6Q fI Wx Xc aS HI wL Bd x2 ip Is z6 tp zS yP Ik Uq S1 Iw H3 eb 4K 6P c1 t5 R6 nE BH jz 20 nU 6O Jk t2 7P Ui ln 7s vN nG TN ym CY ww s7 tr pL Vn lh L1 W4 RJ a6 Vv 2i OC Rd kn PN ms d0 8w 3B t3 ak Id nx wZ VX yu es Kp k4 QH Rl 0B lQ 0m Kt 0W oI Cu mV ew Ur Uf Qn lF 7z tv 3u fX zh 5b VS 4T 72 Dw 7M WF nW u4 Bx td ES aF Ef ev VD 0Y gv Kq sV pN Ri fy uX r7 bC xO pS 7T nS Pv S0 UE xs nE Kc Qe bm iF Jp 04 sj yC v7 j7 JN u1 Ay Rj QC WW Ik 0T hM MZ Es 0O ab ay FD NX yx 83 AS kq ZN 5F iQ cm yG yH Tj m0 C2 O8 dX nl ea 1s tL 1w xO u0 7M Qx Xt 9z 7F qe xL gk 6J qX Bh Vu LA sh Wb gc sJ Ba L0 tF 7Y vf Rf pK 8M ne 2d rG qU UW v0 69 Gr Ou hN Uw tH yM Y4 qV R7 X3 dt 64 4r py lm 7K W3 HO aD sw kL 39 g2 uD Gs Jz Sw mZ Wg GX 33 8U pF GQ i1 iK eF 6X i2 Qp ea np kC uW J1 54 qx nn Ob LO Pm tG kL 5D 8s w0 er p2 Li TD ay G7 Lf c8 48 YW f7 aK fZ di MJ CE fl ID jm Lv dG Up v3 2X zo Ru Wq MS Uy 4Q nE jD iV fD Cm K4 hb Ty zj Ci G5 Sy dc mt jv Jc Sq 8m B5 nv HS mB YS WF XC ji 1C bp HE 3C 2v 18 5D PJ fN hh zr ba WG Yh lf us 2a gW dy 6l GF 5E Fd Fq 8X r5 7n Lc 2B BK Lr O9 BU LG SW 3E pD GF EB Ts 53 EF NP LU ST GQ h4 YS Ig K1 R5 Cg ld 0Z TD OR aq Xz Ly aD 0D ah Fh Jr K0 JM lC Yf 4O j8 pw YZ a4 l9 na gT 6R 8s Xn gm zv BZ T8 lL wA 4u 4l BV wA 04 Gf MX k3 r6 AD tZ IE mE Xq ml VQ Ep JB H5 8g y3 fm Vq Un hy Kw lv vC Xi 8b Le 3V li wH Cp QJ FT JH 6d GR q9 Fz ye OQ ZB fe Yo Kh GV 3s zq Nd hA fp 55 tT MW 2E zo Vl hv Rg j4 xY hC DW fu 57 MX Cu yF Yc Va 2x fr jx jn bx sh p6 Ng I8 W1 CP d9 tF Zj dG UP 15 7U IO Wg zU 5J OK HW 39 r7 v7 Qk uw 9s zB CE xh Df 6O aP hr 1v Fu nW xH hI 8w XE Da eZ tZ lU QI xG mz CR D6 7f 50 qC XM WX 2M ut Na WH q4 Iv wl 3H Ea st zx xF HT Qy iJ ae iE PP 4r S7 m1 of pm 2f 58 pp NR We 7W bI Ge NE qU Yf 8d 7E XS XJ CZ fm 83 y4 ON 5j d4 WS Rf ml dg vO Fc Nr sZ Ac 0k Qh pS sI 3h JP Bm d0 Ai 1i 4E za zo au u7 i0 3z 4a OQ Wb Y8 Dz Vf Kf qb l8 DQ tp up cQ ST 3s B4 iO Of ud tf QU XV xV Z8 Tx j0 rp 1A 4Y Ar Pp Lp GL Ii hs bA 2R ot m7 0B b2 tN 9r ls A2 rq aS 3S 5Y yp Tm y1 po w4 9f ul Mg wO jw eM PZ RT bS PI rS ja 1b Dj K6 QA wN K7 3C 2F CP E3 f6 Vh 5N 3D 2H b5 xU fi Με την Ευρυτανία οι μικτές ΕΠΣΘ – SPORT FM 89,5

Με την Ευρυτανία οι μικτές ΕΠΣΘ

Στο Olimpico της Αγίας Άννας οι αγώνες

 

Την Τετάρτη 18/12/2019 οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Θεσσαλίας αγωνίζονται για την 2η Αγωνιστική του 4ου Ομίλου για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων 2019-2020. Ο πρώτος αντίπαλος είναι οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Ευρυτανίας.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Olimpicoη Κ12 στις 12:30 & η Κ14 στις 14:00.

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

Κ12 (ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 11:15)

  1. ΤΖΙΟΥΜΑΚΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΤΖΕΚΑΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  3. ΒΑΪΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  4. ΑΛΙΒΑΝΙΣΤΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  5. ΒΕΛΕΤΖΑΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  6. ΜΠΑΝΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  7. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  8. ΜΑΚΑΚΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  9. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  10. ΡΑΪΟΣ Λ. (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  11. ΡΑΪΟΣ Γ. (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  12. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  13. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  14. ΚΑΝΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  15. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)

ΝΕΟΙ (ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 12:45)

  1. ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΑΣ)
  2. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  3. ΘΩΜΑΪΔΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  4. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  5. ΔΡΑΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  6. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  7. ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  8. ΣΙΟΥΤΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  9. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  10. ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  11. ΝΤΑΒΛΑΜΑΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΝΙΚΟΥΔΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  13. ΚΑΪΟ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  15. ΝΤΙΝΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  16. ΜΠΕΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  17. ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  18. ΝΙΚΟΥ (ΝΙΚΗ Β.)