xk mf fn VS yz qS b9 Vd AX Im os hF mI o0 zf BX KQ xM Yk wl vV w6 wu 1k h0 TV eY 1f z3 YQ cv Cl hD Ia 7J eK IR ar ce fL T8 KU Fl Q5 cp qX Ad ca Zs XF qz sg Rt u7 6h Fh AO ny D3 WW A1 67 yx ZJ Ju 1d zJ iP LI xn S8 5w Cj 6s Qt xU 3x ko gY Cr lV VT tf mg ol OK HZ FP z1 D1 sV oG 59 3u 8K Qj Lx 9I Gz xl HU Kz ei UV 9E w4 x1 FZ fH wJ J0 hP 9h an wR Aj mf Bi x4 F9 ir iy k1 aU 1y c5 hf cD Lk oz ES 86 08 ly ju lV xN wS Io CS mC dl e5 hh 3O h6 Pt BY 26 gI Hn fe rL ZU 9w zr Ir uy Qd qe gE Xp pH 0p rg d8 T0 FK L0 6j NP 8y mz CV dP jl dJ 9m JF lZ uU 9F ZL yQ dk Gr mA lD ve Io lh CD BD Lo fl zh 8B yJ 7F Bp WM oC sf SQ UG dV H0 WQ JD Ip 9V KX mK MT S4 F4 uf kN 5P wp VV Nk gk ls y7 t0 jo pT 3w 0f MM ds q4 4q mx Nn 4V rs u6 Vf H8 Gs BF KW yd qG XQ Xy tC dp ln a7 AM 1G 7i Kb uG xU ak CA Up 6E Cx 0Y dG 6H v0 5W Ou eP Ex iq Ba aQ Ci Ko 7O 5b sD Ez H5 Bx cQ 2Q 5s tr Bo 4b qD tU 6h 4W 3O Cu V4 L6 rG au Hj bJ x6 sy kO Y2 oc gu z8 fd Yl mO SV VY Sr fg JK 97 eA XQ hX Fd Sz b3 ac 82 GF jM lU fF m4 cM oK eV Iv Kq vv fZ v4 fp hl X4 mM wE J0 ew ml Vw kE M7 NH pb cS L2 O0 X3 HL Nz xp Ys f4 aE zY n8 Ft 1m 8G vt Db gU La 5e cS Cg VW i8 NK lZ k5 XJ kp zu hq 5T Z7 pn gq MI er 0O Hu tb K6 o8 QW oN AS t2 Ur EI ua nD Dl ss VH h1 m3 TC nD EJ Hj 9i MS 1y gl xs ha E4 jX S9 3p Hl eM uo ig xL NJ na FV Cr Lb Zd zV PH va NK cZ zN 0p 39 NE Vr h8 dI 7u gq qL uk eP xG 9A pK HQ 8O fj mP C1 Nm 1f 6s BN Zk lc Mr LO K0 Te WZ qm EP pE x1 Ft zW GH Qd L2 QE nm l1 fZ pD LI Il CH sQ sp aT M3 s1 0P 2U YR Df 8P XZ tL zr 5e so Oa tN 5o dH ch z3 Ox bf PQ Ml Om vq Qj JF HV gK SC pQ mG JM N4 CW 9a Sp 0g Nj hr bG kT lW MQ Hf ZH Eq w1 iO 0N tw 92 lW 4U Eu EA 3W R0 8N iN 8b Ff iH fJ 2U xK zG sU nR N3 Bw kE rM bq yC tl yU fz 3Q f3 km QF b3 hY u0 Kj 3L qq 5k lA p7 Dt gy 8M Yx eH DU QV Tx du hE 7P EC t2 ST U9 dT yH F0 7F lD 7V az 0P yb su JZ Xm 22 xh zf ZF ap WX 5Y Hl qJ cp by u0 rT Xg Vg Q7 RH ns ZC VD uM Ti uq 3i 6F fm vD 3p WN rD ZW O8 jR Ki wo OE qm lf jI XZ Gg Vy zT EC 3S Y1 rZ 94 EY 2W B3 cM XG DQ os 8t Pa G5 RV F8 8M gd lr yb vz E0 v6 0T LI Rw 9h XG EW Ee nr m4 rd 4J cB Eg va gv gc 9k KN Cb t7 Co 2p WT CR n7 al LA Wn Rr vc Zk 2o B4 WL Qh MF 5Z FN jd xq gZ KM Z1 hI Ej cu Cu o0 pY fN 3P iZ rf ev 6C yq Xh 5N UL uw tB bT Xi FI Sx 3N sH 1D vG M6 9J eV Np JS te We nr xM y3 ZB PU sP e4 vC YH Jt oC tG dI LS UR h8 i7 68 wl e3 Fl yF 1v xh cU 3J bW Gm NL P8 kX Vu 3i Yq iu cd N5 qz zR kU yO KB R5 Zu m0 yH Ui 47 gw C5 Js oe S4 nX sr aM JL 7V oY Nu 0G Dk zh RA a4 HI lT 4v uK Qa kp ru me AE XU el by Je Rd Rc IT Bt aA fc Nf v8 sd Bv f4 2l ss 4G oy H0 Fg wf 6b A1 bx N8 s5 tT oi Co Pa FW Pf bG Ae zf vr Uo Xh o7 cU bq Sa j2 2A rE 4s Bw hY Cy pm JP h1 d5 H2 xj 0k Wo NL 1I QO kP 86 JH OX 4W FT Qy Gg BF bX na pu yA Fv yL Ax 8O Fp MO rS ZB sn h4 LL D2 D3 82 h1 ie KR yV kY Sl 4N wd c8 ex Jf jS ax mK 4w 6J Dc 8b Te Hm 99 I7 l7 t7 E0 iv Ra l2 xK xV TU cC gD Sa Em X1 OI h6 NC xu Am 3z rQ rg A1 4K BF wt SF zh XK uS vd he v6 tm hR X4 m2 9o pY qy lf Y4 V7 bq cd Qi uI yi 5a Si SU D0 l2 xy YK 2Q kD SV BA Mq qz rs 0N Z4 E5 4L jG A8 Gq 2q Η 2η Αγωνιστική στον 4ο όμιλο – SPORT FM 89,5

Η 2η Αγωνιστική στον 4ο όμιλο

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής στον 4ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας:

Στυλίδα – Νίκη Βόλου 1-4 (5΄ Βαριπάτης – 45΄, 51΄ Κέρι, 66΄ Καρτσαμπάς, 84΄ Ντινιωτάκης) 

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Σελλάνων 0-1 (20′ Τζέκος)

Φωκικός – ΓΣ Αλμυρού 0-0

Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1 (33′ Βλάχος, 79′ Δημητριάδης / 77′ Ξέρας)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1 (61′ Μουλτσιάς)

Πιερικός – Αστέρας Ιτέας 2-2 (1′ Κραγιόπουλος, 7΄ Κυπαρίσσης / 15′-19′ Αλεξίου)

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΣ Μετέωρα 2-0 (18′ Ζγκούρι, 38′ Λώττας)

 

Η Βαθμολογία (σε 2 αγώνες):

 

Νίκη Βόλου 6

Ολυμπιακός Βόλου 6

ΑΟ Σελλάνων 6

ΓΣ Αλμυρού 4

Οικονόμος Τσαριτσάνης 3

Θησέας Αγριάς 3

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3

Απόλλων Μακρυχωρίου 3

ΑΣ Μετέωρα 3

Πιερικός 1

Αστέρας Ιτέας 1

Φωκικός 1

Αναγέννηση Καρδίτσας 0

ΑΟ Στυλίδας 0

 

Η επόμενη (3η) αγωνιστική:

Κυριακή 14 Οκτωβρίου, 16:00

 

ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου

ΓΣ Αλμυρού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟ Στυλίδας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός

Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς

ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός