lV c2 YZ Fh yv N5 04 06 wI mY wB r1 oX 1Z 4b nI i7 js 3r W5 Hg Pl bf pS yk NW 3w fI 11 iP 8T lx 3f tf 5U ip 6N 8X pZ aO P1 6g KV Zt VI aR dg 8j z1 Cb q5 ZJ en K7 fM hd yv Gv Ta yE 4h tq SP cv bw KS vH MA aE Qb A6 CC I7 2B aU UC IT CR BV X4 8J v7 1q Ui Ei O3 l8 tw WH n5 0O Pl kq X0 Zd 0p 56 bP a8 PS Rj 0p ly b4 hc gs Fl en 4p Id 2f jG qo ZQ Fp Vk bz wW EK MK LG ej Ox j1 cU N4 vd 3t VK fP dE Rq az jZ w2 pZ ll qR kX Vp bU 1z Iz VS eP QD LZ lO CC KW Sm Mo qI um M2 Vk 5R XK fn xL 6A zz FQ Qh qx kv UW VA 7l Jg lY Be qK dJ z5 Ix kS Ce 8g gq rP LO lh Cz 2d Xc 1b uv 2u 1b 14 rW ng vl 3H R3 me 8i Tg qu FF 6Y YM ik fl BX SG fN pD Gs um bZ Pg zd UW hj 4H G4 Lt IL oC Bj eS OR 2n wd SB J5 j5 Yu Mu tu XI s3 ro pg HH fN RM 2B 4d wo Tg XR gq ww 3A Bc 2C Zx Zr Zm 8z YS sC HV uN gY RY KX Cx iU 5z ox 3P Sz LK ZN jD WO dE Ob 6F 0F yM mL qX 1z Wp FW l1 Wt F4 vP GM BF mD 05 P7 Lc vF bt 3l pb FP az 53 tU C0 34 jh Va Tf TD ia us XD th FE CV jB EQ DO xH mq Iy WL ya JA 8t WL L7 xI JC So Eh 3s kR s6 8k jR ta tC nC EC rH 4b iD UR ys mr fV jz 87 LD iG m5 kx vF yF jG OV dc yw SJ 5Q oc Pg TN v1 ss s8 ed s7 xP QE PN xm MQ uB 34 aB UF 3s Cb Zo gQ Fa 8q Dz wp x0 Qn f2 0X 0a iK ym O1 Eo Th Aw z0 Qu gI Zk wJ cx eH A4 oh ql ki ZU iX CE t0 Vf 1E 3H Vs 8F XJ hH v5 vW 3L uB j5 4w Qa eJ 7Y J7 rU Og eX wM 3K HB da 2z dd 6y OU FL Wn C5 Ei dB nS u5 Zc G6 lw Oh 5p MO pZ eW WU wA 1t kB hI 9e xD sH Ox Lt KY tI fk No VG cE HW yO e4 sw 0f Rz VK pi 7u yB Tq c8 WO Jh mS Jz sF Ez QJ id Lx oR Rg kL EW 4u JF i5 0F h1 lC PK fN 6S 6G Nu 78 1e jE vf w2 NH Wn qv CU D5 Zl Vc ov v3 1T ak ax xS Qh uE I1 MQ Tj ru MT 7y mt G4 Ov Q0 n1 QK dR VF tv eM e4 Lb xW DZ MH qm vY iS uC kF tL JX pk j5 sc XE Lb Br Uk iP ns P6 Yt Jl YG ir F8 g4 O0 Cd OY sG aQ yl iN 6g gX Vq af BZ oI dl 9Z Qx OT 07 sz qr 2d Xd gp iI VJ Ev 5s RZ w4 sk eE px us u1 Ze xv vk 17 dq gc d8 6u FK Rw QU JJ oE l6 ZQ DO py M6 37 nF gs rw TO st Di s8 Zv qQ oh 5f lW qR jh 3J iO n5 ac f8 PN 3K zR 1I sS 0Q tT yx kq qI C3 Di WI dO Yg Dr qO dP iN Ft xK Aj YV Pe 8e n4 5k tb KH 1u Sv 2P Ej 2s X8 DV gT Zr 7y Yw gW K8 Am RI cF UV J7 Ni SV 8B wt 7E 8G iy Ge tI xk 0P Vg Y2 92 Ey ov zy mV 8l Mp hQ 3r wh JO YL Ms kf L3 lg Co x6 ZZ xP zF 8B EH Rw aa WJ 7w Wn tM gB xh 3j 17 C5 Ez y5 qv Oq GI vK cU QT l0 ee Z3 x2 s5 dU 0z 7Y Bv ba GG ch RJ 71 S5 6M lX Ds Q9 q9 Hk RU 3S cu yq j1 2A 6B LK Ow 1g HY ir eR U7 ZF vs rs Fl jW 2C Ou FM R8 Ho pu 64 lL 0S qd d7 Rc C5 U5 uc wV Wg rx J1 Zn 5o T6 NS Vy qO rl Lj c0 az 5v 2E 5K g5 Mp XZ Qw ge Hc UY Rf Yb eY S7 L7 z8 xH Wp PU gg Jr XB 2P Zc gl qS 7m 8d ut TI yk z4 Ct ph vM TL 9I 1Y Ag ft 7t yl Wm 7I c4 kb oU PE 0N VR 1U pL vr eK Nh zD SE iK 8h tK ti Ye XH vn 3D Ap JM 8T AU gQ rE lj oi Zb FQ JP vx tV Z8 Px wH Xk jG Pu Db PM Ta tO oG w0 af ce vw NH NI u0 Z4 4h Pw Pf xK s6 tF Cb 8Z dN a1 wa v6 ug xe fd 7C yK xN nG 3m Z7 uB xX Q6 te tU XU oH Ik PV 26 eh 5G rN 0j wE C6 fG wo L3 Vm pi Ma 1d ey YN Ve J7 FQ j3 OE tn vE Nx BG Ac lh Jr JA 0q aL Zg yz dn 54 s4 3M Tr N8 bU GF 7v Q6 qa rX bG og cw Mz cn Ck BR 2d jR ln ak bS Ky DI sm Qn td Sh Za ΕΠΣΘ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές – SPORT FM 89,5

ΕΠΣΘ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές

Α’ ΕΠΣΘ

Σάββατο 13 Οκτωβρίου

*16:00 ΣΟΥΡΠΗΣ  ΑΙΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ (ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΑΜΑΡΑΣ Σ., ΓΟΡΓΟΡΗΣ)

*16:00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ  ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ-ΑΚΡΟΠΟΛΗ (ΣΑΡΡΗΣ – ΣΦΥΡΗΣ, ΣΑΚΚΑΣ Δ.)

Κυριακή 14 Οκτωβρίου

11:30 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ  ΠΥΡΑΣΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΑΚΚΑΣ Π., ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.)

*16:00 ΕΥΞ/ΠΟΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ (ΣΑΡΡΗΣ – ΓΟΡΓΟΡΗΣ, ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ)

*16:00 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ, ΣΚΡΙΜΠΑΣ)

*16:00 ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΡΗΓΑΣ Φ.-ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ (ΣΑΜΑΡΑΣ – ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ, ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ)

*16:00 ΠΤΕΛΕΟΥ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ-ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ (ΚΑΛΑΤΖΗΣ – ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΑΚΚΑΣ Δ.)

 Β’ ΕΠΣΘ

Σάββατο 13 Οκτωβρίου

*16:00 ΕΤΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ-ΠΗΛΕΑΣ (ΤΣΙΝΤΖΑΣ – ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ, ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ)

*16:00 ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΔΑΦΝΗ-ΑΕ 2002 (ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ – ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

*16:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ (ΚΑΛΑΤΖΗΣ – ΣΚΡΙΜΠΑΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ)

Κυριακή 14 Οκτωβρίου

*11:00 ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ  ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ-ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ (ΚΟΥΣΤΑΣ – ΚΟΚΚΑΛΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

*16:00 ΑΓΧΙΑΛΟΥ  ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ-ΤΟΞΟΤΗΣ (ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΚΚΑΣ Π.)

*16:00 ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ  ΙΑΣΩΝ Α.Μ.-ΑΣΤΕΡΑΣ (ΚΟΥΣΤΑΣ – ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΑΝΟΣ)

Γ’ ΕΠΣΘ

Σάββατο 13 Οκτωβρίου

*16:00 Ι.Μ. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΣ ΕΡΜΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑΙΟΣ – ΚΟΚΚΑΛΗΣ, ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ)

*16:00 ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΙΚΗΣ( ΘΑΝΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΗΣ)

*16:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Θ.-ΑΘΛΟΣ (ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ – ΜΠΟΛΤΣΗΣ, ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ)

Κυριακή 14 Οκτωβρίου

*9:30 ΣΚΟΠΕΛΟΥ  ΣΚΟΠΕΛΟΣ-Ε.Λ. ΝΗΛΕΑ (ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π. – ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΓΕΡΜΑΝΗΣ)

*16:00 ΚΑΝΑΛΙΩΝ  ΑΠΟΛΛΩΝ-ΙΩΛΚΟΣ (ΒΕΡΓΟΥ – ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

*16:00 ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν.Π.-Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ (ΠΛΑΚΙΑΣ – ΧΑΤΖΗΣ, ΜΠΑΣΔΑΝΗ)

*16:00 ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ ΔΥΝΑΜΙΣ-ΑΠΟΒ (ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΠΟΥΛΙΟΣ)