Οι αποστολές των Μικτών για την Εύβοια

Δύο μεγάλοι τελικοί περιμένουν τις Μικτές της ΕΠΣΘ

Την Τετάρτη 3/1/2018 οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Θεσσαλίας αγωνίζονται για την 6η αγωνιστική στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων 2017-2018. Ο τελευταίος αντίπαλος για την 1η φάση είναι οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Ευβοίας.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Ενωσιακό γήπεδο της ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣοι Παίδες 12:30 & οι Νέοι 14:30.

Πριν την αναχώρηση η οποία θα γίνει την Τρίτη 2/1/2018 από το ΕΑΚ Βόλου θα πραγματοποιηθούν και προπονήσεις των δύο Μικτών ομάδων

Για τους Παίδες ώρα προσέλευσης 15:15  (Βοηθητικό ΕΑΚ Βόλου)

Για τους Νέους ώρα προσέλευσης 15:45 (Βοηθητικό ΕΑΚ Βόλου)

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

ΠΑΙΔΕΣ 

  1. ΓΚΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΝΙΚΗΒΟΛΟΥ)
  2. ΚΟΥΤΣΙΜΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΙΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  3. ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  4. ΤΖΙΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  5. ΧΟΛΕΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  6. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  7. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  8. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  9. ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΛΜΥΡΟΣ)
  10. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  11. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΓΛΥΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  13. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ(ΑΛΜΥΡΟΣ)
  15. ΔΡΟΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΛΜΥΡΟΣ)
  16. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ(ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  17. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  18. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΝΕΟΙ 

  1. ΜΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  2. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ)
  3. ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  4. ΤΣΙΟΒΟΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΠΟΒ)
  5. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  6. ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  7. ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  8. ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  9. ΤΑΡΕ ΚΩΣΤΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  10. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  11. ΔΟΔΟΝΤΣΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  12. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  13. ΑΓΕΡΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  14. ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  15. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  16. ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(ΑΛΜΥΡΟΣ)
  17. ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  18. ΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΙΩΛΚΟΣ)

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *