Η ΕΠΣΘ το Σαββατοκύριακο

Όλα τα παιχνίδια, οι διαιτητές και οι βαθμολογίες σε Α’ και Β΄ τοπικό

Α’ ΕΠΣΘ/4η αγωνιστική

Σάββατο 17/10

16.00 Γηπ. Σαρακηνού: Σαρακηνός-Μυρμηδόνες

Κούστας, Ευαγγελιάς, Γεωργαντζής

16.00 Γηπ. Βασδέκειο: Αγία Άννα-Α.Ε. 2002

Τσίντζας, Σαμαράς, Γιάννης

16.00 Γηπ. Αγ. Παρασκευής: Αγ. Παρασκευή-Ακρόπολη

Χαλβατζάκος, Θάνος, Τριφωνίδης

Κυριακή 18/10

12.00 Γηπ. Πτελεού: Πρωτεσίλαος-Σκιάθος

Αθηναίος, Αγγελόπουλος, Σακκάς Π.

16.00 Γηπ. Αγχιάλου: Αγχίαλος Φ.Θ.-Τοξότης

Τασιόπουλος Γ., Καλορογιάννης, Τασιόπουλος Κ.

16.00 Γηπ. Βασδέκειο: Μακρινίτσα-Αστέρας Ριζομύλου

Δημητριάδης, Μπέλλου, Αντωνίου

16.00 Γηπ. Σούρπης: Αίας-Δάφνη

Σαρρής, Σκρίμπας, Πέτρου

16.00 Γηπ. Βελεστίνου: Ρήγας Φεραίος-Πύρασος

Καλατζής, Σφυρής, Σακκάς Δ.

        H βαθμολογία

  1. Αίας 9 (+9)
  2. Ρήγας 9 (+7)
  3. Αγία Άννα 7 (+6)
  4. Πύρασος 7 (+4)
  5. Σαρακηνός 7 (+4)
  6. Σκιάθος 6 (+5)
  7. Αγχίαλος 6 (-2)
  8. Ακρόπολη 5
  9. Αγία Παρασκευή 3 (0)
  10. ΑΕ 2002 3 (-3)
  11. Τοξότης 3 (-4)
  12. Μακρινίτσα 1 (-3)
  13. Αστέρας Ριζομύλου 1 (-4)
  14. Μυρμηδόνες 1 (-7)
  15. Πρωτεσίλαος 0 (-5)
  16. Δάφνη 0 (-13)

Β’ ΕΠΣΘ/Α’ όμιλος

4η αγωνιστική

Σάββατο 17/10

16.00 Γηπ. Αγ. Γ. Νηλείας: Άνθιμος Γαζής-Μαγνησιακός

Γραββάνης, Μπαρτζιάλης, Γκατζούνας

Κυριακή 18/10

11.00 Γηπ. Βασδέκειο: Ερμής-Νέοι Αγ. Άννας

Κούστας, Αλεξίου, Ανδραδόπουλος

16.00 Γηπ. Αργαλαστής: Κένταυρος Ν.Π.-Α.Ε. Διμηνίου

Τσίντζας, Κούφιος, Τοζακίδης

16.00 Γηπ. Π. Μαγουλάς: Ν.Α. Νίκης-Ε.Λ. Νηλέας

Πλακιάς, Κουβάτας, Δημητράκης

16.00 Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ: Ιάσων Α.Μ.-Άνω Λεχώνια

Λάκιας, Χριστοδούλου, Γερμάνης

            Η βαθμολογία

  1. Ιάσων Α.Μ. 9
  2. Μαγνησιακός 7 (+3)
  3. Κένταυρος ΝΠ 6 (+8)
  4. Άνθιμος Γαζής 6 (+7)
  5. Ε.Λ. Νηλέας 6 (+5)
  6. ΝΑ Νίκης 5 (+8)
  7. Νέοι Αγίας Άννας 3 (0)
  8. Ερμής 3 (-6)
  9. Άνω Λεχώνια 1
  10. ΑΕ Διμηνίου 0

Β’ ΕΠΣΘ/Β’ όμιλος

4η αγωνιστική

Σάββατo 17/10

16.00 Γηπ. Μικροθηβών: Μικροθήβες-Ηρακλής Α.Θ.

Βλάχος, Καρακίτσιος Γ., Κατσιγιαννάκης

19.00 Γηπ. Βασδέκειο: Ελευθεριακός-Αχιλλέας Αχιλλείου

Καλατζής, Πούλιος, Παπαγεωργίου

Κυριακή 18/10

11.00 Γηπ. ΕΤΒΑ: Πηλέας-Απόλλων Καναλίων

Ευαγγελιάς, Γραββάνης, Κίττος

Άθλος-Πανιώνιος

αναβολή για την Τετάρτη 4/11

Ρεπό: Α.ΠΟ.Β.

            Η βαθμολογία

  1. Πανιώνιος 9
  2. Άθλος 6 (+3)
  3. Μικροθήβες 6 (+3)
  4. ΑΠΟΒ 6 (+1)
  5. Ελευθεριακός 3 (+1)
  6. Απόλλων Καναλίων 3 (0)
  7. Ηρακλής Αγ. Θ. 3 (0)
  8. Αχιλλέας Αχιλλείου 0 (-6)
  9. Πηλέας 0 (-11)

 

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *