Sport στην tv (7/12/2019)

10:50LIVE

Βορινό Σύνθετο: Νορβηγία

Σπορ – Αγώνας

Eurosport 1

 

11:55LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Νορβηγία

Eurosport 1

 

11:55LIVE

Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ski Cross, Βαλ Τοράνς

Eurosport 2

 

13:20LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Νορβηγία

Eurosport 1

 

14:00LIVE

Ρεάλ Μαδρίτης-Εσπανιόλ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

14:00LIVE

Ανόβερο-Άουε

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

14:30LIVE

Χάντερσφιλντ-Λιντς

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 2 HD

 

14:30LIVE

Έβερτον-Τσέλσι

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

15:00LIVE

Καλαμάτα-Τρίκαλα

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:00LIVE

Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα

Σπορ – Ημιτελικά, Γιορκ

Eurosport 2

 

15:20LIVE

Βορινό Σύνθετο: Νορβηγία

Σπορ – Ομαδικό, Λίλεχαμερ

Eurosport 1

 

15:30LIVE

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

Μπάσκετ – Basket League

Ert.gr

 

16:00LIVE

Αταλάντα-Βερόνα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

16:25LIVE

Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ρωσία

Eurosport 1

 

16:30LIVE

Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

16:30LIVE

Ντόρτμουντ-Φορτούνα Ντίσελντορφ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 6 HD

 

16:30LIVE

Φράιμπουργκ-Βόλφσμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 9 HD

 

17:00LIVE

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπρέντφορντ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 4 HD

 

17:00LIVE

Μπόρνμουθ-Λίβερπουλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 2 HD

 

17:00LIVE

Ούνικς Καζάν-Ζιελόνα Γκόρα

Μπάσκετ – VTB League

OTE Sport 4 HD

 

17:00LIVE

Γρανάδα-Αλαβές

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 5 HD

 

17:45LIVE

Προμηθέας-Λαύριο

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

18:00LIVE

ΠΑΟΚ-Ξάνθη

Ποδόσφαιρο – Super League 1

PAOK tv

 

18:20LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Σουηδία

Eurosport 1

 

18:30LIVE

Μονπελιέ-Παρί Σεν Ζερμέν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

19:00LIVE

Ουντινέζε-Νάπολι

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

ΑΕΚ-Πανιώνιος

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

19:30LIVE

Λεβάντε-Βαλένθια

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Λεβερκούζεν-Σάλκε

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

19:50LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – ΗΠΑ

Eurosport 1

 

20:00LIVE

Παναιτωλικός-Ολυμπιακός

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

 

20:00LIVE

Ντίλιαν Γουάιτ-Μάριους Ουάχ

Σπορ – Αγώνας Πυγμαχίας

OTE Sport 7 HD

 

20:45LIVE

Αϊντχόφεν-Φορτούνα Σιτάρντ

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 4 HD

 

20:45LIVE

Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα

Σπορ – Ημιτελικά, Γιορκ

Eurosport 2

 

21:00LIVE

Στράσμπουρ-Τουλούζ

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

21:00LIVE

Ντάλας Μάβερικς-Νιου Όρλεανς Πέλικανς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

 

21:00LIVE

Αλεξάντερ Ποβέτκιν-Μάικλ Χάντερ

Σπορ – Αγώνας Πυγμαχίας

OTE Sport 7 HD

 

21:30LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Καναδάς

Eurosport 1

 

21:30LIVE

Μάλαγα-Γκραν Κανάρια

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 6 HD

 

21:45LIVE

Λάτσιο-Γιουβέντους

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

22:00LIVE

Μπαρτσελόνα-Μαγιόρκα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:45LIVE

Άντι Ρουίζ Τζούνιορ-Άντονι Τζόσουα

Σπορ – Αγώνας Πυγμαχίας

OTE Sport 7 HD

 

23:00LIVE

Ιππασία: Longines Masters

Σπορ – Riders Masters Cup, Παρίσι

Eurosport 1

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *