Sport στην tv (1/12/2019)

10:00LIVE

Βορινό Σύνθετο

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

10:55LIVE

Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Αυστρία

Eurosport 2

 

11:00LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

11:00LIVE

Τένις: Lyttos Beach ITF World Tour

Σπορ – Τένις

OTE Sport 6 HD

 

12:15LIVE

Ιωνικός-ΑΕΚ

Σπορ – Χάντμπολ Κύπελλο

ΕΡΤ SPORTS HD

 

12:20LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

12:35LIVE

Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Αυστρία

Eurosport 2

 

13:00LIVE

Σεβίλλη-Λεγανές

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

13:15LIVE

Τβέντε-Άγιαξ

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 3 HD

 

13:15LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Σουηδία

Eurosport 1

 

13:30LIVE

Γιουβέντους-Σασουόλο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

13:30LIVE

Τένις: Lyttos Beach ITF World Tour

Σπορ – Τένις

OTE Sport 6 HD

 

14:30LIVE

Στουτγκάρδη-Νόρντχορν

Σπορ – Χάντμπολ

OTE Sport 8 HD

 

14:30LIVE

Ντάρμσταντ-Αρμίνια Μπίλεφελντ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 9 HD

 

14:40LIVE

Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Αυστρία

Eurosport 2

 

14:45LIVE

Βορινό Σύνθετο

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

14:50LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Αγώνας

ΕΡΤ SPORTS HD

 

15:00LIVE

Διαγόρας Ρόδου-Ολυμπιακός Βόλου

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:00LIVE

Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

 

15:00LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Αγώνας

OTE Sport 5 HD

 

15:00LIVE

Μπιλμπάο-Γρανάδα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 7 HD

 

15:30LIVE

Κολοσσός-Παναθηναϊκός

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

15:40LIVE

Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ρωσία

Eurosport 1

 

16:00LIVE

Ίντερ-ΣΠΑΛ

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

16:00LIVE

Πάρμα-Μίλαν

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

 

16:00LIVE

Λάτσιο-Ουντινέζε

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 24 HD

 

16:00LIVE

Ναντ-Τουλούζ

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 5 HD

 

16:00LIVE

Νόριτς-Άρσεναλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

16:30LIVE

Γκλάντμπαχ-Φράιμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

16:30LIVE

Καρσίγιακα-Φενέρμπαχτσε

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 8 HD

 

16:45LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Σουηδία

Eurosport 1

 

17:00LIVE

Εσπανιόλ-Οσασούνα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

17:15LIVE

Ξάνθη-Ατρόμητος

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

 

17:15LIVE

Άρης-Λαμία

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

 

17:45LIVE

Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ρούκα

Eurosport 1

 

18:00LIVE

Λαρντίνι Φιλοτράνο-Βολάλτο Καζέρτα

Βόλεϊ – Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

OTE Sport 9 HD

 

18:30LIVE

Λέστερ-Έβερτον

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

19:00LIVE

Νάπολι-Μπολόνια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

 

19:00LIVE

International Swimming League

Σπορ – Μεγάλη Βρετανία

Eurosport 2

 

19:00LIVE

Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

19:30LIVE

ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:30LIVE

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Χετάφε-Λεβάντε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Σαραγόσα-Ρεάλ Μαδρίτης

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 7 HD

 

19:55LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – ΗΠΑ

Eurosport 1

 

21:00LIVE

Εμέν-Αϊντχόφεν

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 3 HD

 

21:00LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Καναδάς

Eurosport 1

 

21:45LIVE

Βερόνα-Ρόμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

 

22:00LIVE

Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 2 HD

 

22:00LIVE

Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:00LIVE

Ζιλ Βισέντε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 3 HD

 

23:00LIVE

Λος Άντζελες Λέικερς-Ντάλας Μάβερικς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *